6 годишните на предучилищна

  • 38 890
  • 726
# 90
Мира, поздравления за творчеството и благодарности за хубавото настроение!
Бях забравила за картите за деца под 7 Blush, но всъщност пътуваме рядко и гледам да е все с метро.
Виж целия пост
# 91
Жасмин, да ги снимаш после децата с тези прекрасни тоалети. Малката се възторгна на костюма на Съли, но обясних, че е за момчета.


А, защо да е за момчета? Със сигурност става за момичета! Simple Smile

Ето го моят таласъмчо: https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1393658_7 … 6_973215896_n.jpg
Виж целия пост
# 92
Леле, суперсладка усточика се подава изпод рунтавата маска Hug
Виж целия пост
# 93
Жасмин, много е симпатичен Simple Smile Весело изкарване!
Виж целия пост
# 94
Жасмин, да ги снимаш после децата с тези прекрасни тоалети. Малката се възторгна на костюма на Съли, но обясних, че е за момчета.


А, защо да е за момчета? Със сигурност става за момичета! Simple Smile

Ето го моят таласъмчо: https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1393658_7 … 6_973215896_n.jpg

Много са ти готини и младежа, и девойката, а сладките - невероятно интересни.
За костюма обясних така, защото нямаше как да й подготвя / поръчам такъв, а тя много го хареса. Не че не става и за момиченца, но все пак тя го отъждествява с героя от м.р.
Виж целия пост
# 95
Жасмин, много е симпатичен Simple Smile Весело изкарване!


Мерси много! Simple Smile
Днес беше дъъъълъг ден - парти в училище, второ парти вечерта, капнахме.
Виж целия пост
# 96
Жасмин,страохотни снимки. Честито на каката за титлата.
Виж целия пост
# 97
Честит празник, момичета!  bg
Скрит текст:
Виж целия пост
# 98
Честит празник! Дано останат и се умножат будните хора bg
Виж целия пост
# 99
Честит празник! И специални поздрави за тези, които са се отдали на образованието на децата ни, дано наистина чувстват в тях будителския дух!
Жасмин, честито за короната на каката, но наистина са уникални и двамата.
Моята продължава да кашля и съответно не бяхме планирали нищо нито за вчера, нито за днес, но снощи от Чез ни спретнаха "парти" на свещи. Нямахме ток заради авария около три часа от около осем до 11ч. вечерта и си беше като за нощта на вси светии.
Виж целия пост
# 100
Честит празник!


И малък музикален поздрав, това момиченце ме срази - невероятно е!

https://www.youtube.com/watch?v=VBMfgLvRZJs
Виж целия пост
# 101
Честит празник и от мен! Дано са на ниво хората, които обучават децата ни!
Жасмин, супер са снимките, тоалетите, всичко Heart Eyes
Впечатлена съм от дамата, която е майстор на сладките. Допреди малко се захласвахме в офиса Blush
Виж целия пост
# 102
Честит Ден на Будителите! Дано сме и по-будни, та да успява будителското дело!
Поздрав за вас и дечицата ви от моето малко будителче, дано е интересно и подбуждащо! Simple Smile



Жасмин, хубави снимки, поздравления за госпожица за титлата! Simple Smile
Сладките са майсторско изпълнене, браво на автрора им!
Виж целия пост
# 103
Морена, прекрасен поздрав, благодаря!
Гушканка чете ли или е запомнила текста наизуст?
Виж целия пост
# 104
Morena, страхотен поздрав!  Heart Eyes Благодаря!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия