ВМ-НВХ, част 67

  • 36 158
  • 732
# 285

облачето е била и на Дюкан, и на 90дневната, значи може  Flutter
а ако постепенно изключва, ще качи мазнините и ще яде въглехидрати
и това е най-бързият път към повече килограми  Peace
Виж целия пост
# 286
Цитат
сега като яде дракон, можеш ли да правиш магии или да бълваш огън?

 Joy   W'A'S'P', ти сега ще ме накараш целенасочено да взема да тьрся дракони.

А иначе, и аз сьм на мнението на Herzen за по-рязкото и стриктно преминаване кьм режима. Така и резултатите са по-бьрзи, което пьк е от особено значение за мотивацията.
Виж целия пост
# 287
Ами вие за какво си мислете, че едно време като са убиели дракона и са му взимали главата? Да я покажат само за трофей ли? Пък за месото не съм много сигурна дали става за ядене, не ми сервираха от него  newsm78
Виж целия пост
# 288
Ох, ще ме уморите с тези дракони Joy
Виж целия пост
# 289
Цитат
Пък за месото не съм много сигурна дали става за ядене, не ми сервираха от него  newsm78

Тьй, тьй. Все си е друго човек да говори от личен опит!
Виж целия пост
# 290
аз ако намеря дракон, бих искала да си говоря с него/нея
а вие ако решите да го ядете, ще падне кютек, да знаете  Grinning


Шоки, тези  монаси пият чай с мас от як
според мен оттам именно е дошла идеята за кафе с масло

на село винаги като се коли животно е малък празник
даже и сега като си ходим, все ни питат дали не искаме да вземат едно козле
ама нещо лятно време хич не ми е до това
някак си козлето го свързвам с пролетта


да Херц, така е
и аз съм съгласна, че е така
и точно така и аз го направих
но не всеки може
особено ако има и морална дилема

Виж целия пост
# 291
И на драконите посегнахте... Кое е следващото, русалките и феите ли? Joy


И на мен ми се вижда по-подходящо рязкото спиране на вредните храни, бях чела някъде, че се препоръчва поне един месец стриктност, нататък сам си определяш границите, добавяш/махаш храни и определяш личната си поносимост спрямо конкретен продукт според реакциите на тялото.
Виж целия пост
# 292
да знаете, че еднорозите не ги давам също

русалките са май като сьомгата
 Laughing

Виж целия пост
# 293
Нищо чудно идеята за кафето с масло да е заимствана от чая на монасите Wink Но си ядат и месото явно, защото трудно се оцелява в Хималаите само на ориз и зеленчуци, предполагам, а и кой знае дали имат и много зеленчуци.
Виж целия пост
# 294
Като каза еднорози, та свекъра беше направил страхотни луканки с конско и свинско месо...

W'A'S'P', дай си Дриймбука, другия път акто сънувам жив дракон, ще ти го пратя  Hug
Виж целия пост
# 295
Пращам
Скрит текст:






Само гледай да го пратиш неоглозган


Сега като се замислих, и минотаврите може да си ги ядете
Нещо не са ми симпатични
Виж целия пост
# 296
Като сте отворили тема, да ви питам - има ли някаква разлика между дракон, змей и ламя?  newsm78
Виж целия пост
# 297
Кулинарна или митологична, кам?
Виж целия пост
# 298
Ламята е женска, а другите мъжки  Laughing  Ламя е по-страшното жУвотно предполагам...
Виж целия пост
# 299
Ламята е винаги триглава, значи тройно повече мозък
Змеят е горянин и си пада по Лолитки, което май значи опасност от трипер
Драконът е тест кой е кралският наследник, ако не те овъгли преди това или подложи на философски разговор, от който а оцелеееш, а не

 Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия