Аватарнa Tема 42 - Еднакъв аватар, различни подписи

  • 21 522
  • 749
# 375
Аз пък Ройс ти пожелавам един стабилен мъж, та да си направите едно прекрасно бебнце и да си го гледате в любов! Другата година това Wink

Ради, много ти благодаря, много си мила!  Hug И да не е другата година, аз не бързам, дала съм си срок до 40 да забременявам втори път, не че после няма да мога, но силно се съмнявам, че ще ми се занимава тепърва с бебета  Crazy . Аз забременях от раз, между другото, макар да не беше планирано от моя страна, но бащата си го беше планирал, тя е дълга и оплескана моята за обяснение  Laughing , но беше първия сериозен опит на мъж, с който съм била да прави дете с мен, изключвам разни фалове като скъсани кондоми и подобни. Та, пожелавам на всички, които тепърва ще бебеправят, да забремеят така лесно. А на тези, които вече опитват - още тази зима  Hug .

Шоколадче
, понякога имам ясновидски способности, но само понякога, върти ми се в главата февруари-март, но не за раждане, а за забременяване, та да видим.  Grinning


А разказвала ли съм ви как разконспирирах Фракеза, че е бременна още преди да каже на роднините?  Grinning


Ох, днес цял ден за бебета говоря!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 376
Ройсче, мерси.    bouquet Дано да стане и по-рано, че ми предстои края на ноември IVF.   Praynig
Виж целия пост
# 377
...
А разказвала ли съм ви как разконспирирах Фракеза, че е бременна още преди да каже на роднините?  Grinning

Давай Simple Smile
Виж целия пост
# 378
Ами тя разбрала, че e бременна един месец преди термина ми горе-долу и решила да не казва, за да не ми разваля момента на мене с раждането. Аз тогава не работех и по цял ден киснех в бг-мама, ровейки се къде ли не. Не си спомням точно, но проследявах мненията на някаква друга потребителка и попадам на тема Декемврийки 2011, в която се обсъжда в момента дали трябва да запазят анонимност мамите в темата, или не. И попадам на потребителка от Кърджали, на годините на сестра ми, която казва, че държи за сега да е анонимна, защото сестра й е бременна в девети месец и поне, докато не роди, не иска да казва. Е, не ми беше трудно да се досетя.  Grinning А за майка ми и баща ми беше голям момента, в деня, в който родих, Фракеза и мъжа й веднаха дойдоха от Кърджали, и вечерта, докато празнували раждането на Симон Мартин, казали на нашите, че и те чакат бебе.  Grinning
Виж целия пост
# 379
Готино Simple Smile
Виж целия пост
# 380
Еее, наистина се били много щастливи родителите ви този ден, Ройс! Hug

Виж целия пост
# 381
Много хубава история, Ройс! Heart Eyes Зарадвали сте вашите двойно! Hug

Шоколадче, късмет! Стискам палци да се получат нещата! Hug
Виж целия пост
# 382
Шоколадче, сега те прочетох. Дано, дано!  Praynig
Виж целия пост
# 383
Ах,Лаленце!Честито,мила!
Лека и безпроблемна бременност и едно чудесно бебенце накрая! Hug
Аз като се сетя..Марти сме го правили с толкова любов и зор цели две и половина години.И накрая ММ вика"Хайде да те заведа на едно море,белким ни стане бебето накрая".Отидохме.На Созопол.И до днес съм свързана емоционално с този град.Сигурна съм,че там се е получил,защото ние бяхме юли,а аз в началото на септември разбрах,че съм бременна.Чувствах си подут корема и една колежка ме гледа и се чуди"Абе нещо много ти пораснал корема",пък аз й викам"Абе не е ,сигурно ми се ходи то едното място та затова".Купувам си тест,хоп положителен.Веднага на лекар,поликлиниката е срещу блока ни,веднага ултразвук-ооо,та аз съм в 8 седмица.Като излязох от кабинета и се подпрях на една кола,рев,рев,не мога да се спра.Толкова чакан,толкова желан.
Изкарах прекрасна бременност.Имах куче,тичах с него по цял ден.Даже мислех,че ще родя в градинката с кучкарите.
Накрая,от нетърпение 7 дена преди термина хукнах да раждам.Помислих,че са ми изтекли водите,а то съм се напикала.Цирк.Обаче в Майчин дом ме задържаха за всеки случай да нямало изтичане на води.Толкова съм била нетърпелива.Надух се и той се роди.И раждане не разбрах какво е.Аз съм си направо за виц.
Та такива ми ти работи.
Шоколадче,не се притеснявай.Стискам палци за един страхотен финал и една нова Коледа за теб и семейството ти.Дано ти се сбъдне мечтата  bouquet
Виж целия пост
# 384
Благодаря ви, момичета-кокичета!  Hug Hug Hug  Дано този път се получи!  Praynig
Виж целия пост
# 385
Лаленце,честита радостна новина  Hug
Видях ти поста тази сутрин в онази тема,но викам ще чакам да се похвалиш първо тук... Wink

Желая ти лека ии безпроблемна бременност и здраво бебе на финала  Peace

Шоко,много,много стиснати палци за късмет и от мен  Peace
Дано скоро ни зарадваш и ти  Hug
Виж целия пост
# 386
Лаленце/Деси/, Честито..  Hug Hug Hug  Страхотна новина. Много щастие ви желая.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 387
Чудесна новина,Лаленце! Лека бременност и прекрасно здраво бебенце на края! Heart Eyes

Лаленце, честита радост! Лека да е.  Hug
Виждате ли как се предава щафетата - Поли, Ла вида лока, сега Лаленцето. Да се готви ... Плами например.  hahaha

аре пак  Crazy Joy Twisted Evil

Ааа,Плами я оставете да си учи има момичето още Crossing Arms Има време за това.
Имаме преди нея, веднага ми изплува Белла Peace
+1 Whistling Peace Crazy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 388
По повод поста на Плами, се подсетих, че щях да питам след поста на Ради ... Леле, че объркано стана  Embarassed ... Та ... Бела ми се губи нещо  newsm78
Виж целия пост
# 389
Да и аз се усетех,че от доста време е няма,ама бая обикаля това момиче  Crazy спокойно следя я в фейса изкъсо  Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия