Аватарнa Tема 42 - Еднакъв аватар, различни подписи

  • 21 522
  • 749
# 555
Девичка, не съм Минка, значи съм Виктория  Mr. Green

hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 556
Бела, честит имен ден! Само напред и много победи в състезанието живот! Hug
Виж целия пост
# 557
Бела, честит имен ден! Здраве и късмет!

И аз гласоподадох, вече водим с един глас .... поне до преди няколко минути.  Whistling

Следобедното кафе е от мен - моят син е именник днес.  Simple Smile

Скрит текст:
Виж целия пост
# 558
И аз гласоподавах  Hug

Честито на всички именници.   bouquet  bouquet  bouquet

Честито и на Лаленце!  Hug Безпроблемна бременност и пухкав финал.

Стиснати палци за Шоколадче, и тя да се похвали съвсем скоро  Praynig Hug

И съм "ЗА" предложената кампания за аватар с послание за чакащите бъдещи майчета. Не съм минала през това и не мога да се поставя на тяхно място, но знам щастието, последващо борбата и от сърце желая всички да могат да го изпитат. Praynig
Виж целия пост
# 559
Бела, честит имен ден  bouquet, много здраве и сбъднати мечти желая!

green eyes, честит имен ден на момчето ти -  здраве, любов и всичко да му върви по вода  bouquet
Виж целия пост
# 560
Честито на всички именници  bouquet ! Да са живи и здрави и много щастливи  Hug !

Гласувах и аз, но не съм се разписвала.
До тук всички са запаметени  Peace .
Виж целия пост
# 561
green eyes Да ти е жив и здрав именика и много да те радва   bouquet
Много вкусна почерпка и ми се дояде сладичкооооо... Crazy
Виж целия пост
# 562
green eyes, честито на сина ти! Да ти е жив и здрав! Hug

B_NADI, благодаря ти! Hug

Аз също съм "ЗА" аватара с послание за чакащите бъдещи майки, просто забравих да се разпиша. Peace

Гласувах за бандата, но не съм отчела глас в темата, защото видях, че и така не е проблем.  bouquet
Виж целия пост
# 563
На всички именици-честито! HugБъдете здрави!

Скрит текст:
Аз съм с гранулом и не знам си каква още инфекция и чакам отговор от клиниката по имплантология кога ще ми извадят зъба. Cry Опрях вече до импланти, пък там едни цифри, едни чудеса. #Crazy
Виж целия пост
# 564

Стиснати палци за Шоколадче, и тя да се похвали съвсем скоро  Praynig Hug



Total beta hCG   143.62   IU/l  Така добре ли е?  Hug
Виж целия пост
# 565
Ами не знам, какво значи написаното Embarassed, но щом си цитирала моето пожелание, значи е това което си мисля Grinning

ЧЕСТИТО  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Не знам дали днес си разбрала, но нека Св. Мина те закриля и всички мине безпроблемно.  Praynig
Виж целия пост
# 566
Днес проявих съмнение и направим първо пиклив и след това и кръвен.
Виж целия пост
# 567
Ко  newsm78 още една бремена ли  Crazy Party
Виж целия пост
# 568
Повече от добре е Шоколадче  Hug
ЧЕСТИТО лека бременност и здраво бебче на финал  Hug Hug Hug

Браво на всички ,май стиснатите палчета и добрите пожелания помогнаха чудото да се случи  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 569
Благодаря ви, момичета!  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия