Аватарнa Tема 42 - Еднакъв аватар, различни подписи

  • 21 522
  • 749
# 615
Душички златни, къде се гласува Praynig Praynig Praynig
Аз не съм още, пък искам и да агитирам Mr. Green
Сега ще чета какво сте изписали, докато аз се трудя Crazy
Виж целия пост
# 616
патки на годината - аватарките ...
Щях да се съглася ако беше написала котки на годината  Mr. Green
Скрит текст:
Явно нещо е ставало!Чак да влизат с обиди


Плами, яяя у лЕво! Hug
Виж целия пост
# 617
Стейси - бързо да се оправяш Hug

Шоколадче - ейй, знаех си Hug Хайде, честита хубава новина, здраво бебенце на края Hug newsm30

Момичета, да не обръщаме внимание на глупости Peace
Виж целия пост
# 618
Благодаря ви!!!!!  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 619
Аз пък покрай нападките към Плами / не я познавам/ открих тази тема и много ми харесва.
Не разбирам нито от фотошоп, нито мога да правя такива красоти, но ми останаха очите в красивите аватари и подписи и се надявам, че нямате нищо против, че използвам пост да се запиша и да ви следя, а не просто да ползвам опция "известия".   bouquet
Виж целия пост
# 620
Merelenda - добре си дошла, тази тема е райски остров, за мен бг мама! Peace
Виж целия пост
# 621

 Hug
Виж целия пост
# 622
Merelenda, добре дошла, сигурна съм, че много ще ти хареса тук. Hug
Виж целия пост
# 623

Кой виждам тук? Hug Hug Hug Точно да не се чувствам като последния новак в темата.......
Виж целия пост
# 624

Кой виждам тук? Hug Hug Hug Точно да не се чувствам като последния новак в темата.......
Ха, Маме, не знаех че си тук.  Hug
То новак, новак, ама аз и представа си нямам как се творят тези красоти, а искам и аз да се науча.

Мерси за топлото посрещане.  bouquet
Виж целия пост
# 625
Не ми се пише вече в този форум честно  Cry

а дано , ама надали ,

патки на годината - аватарките , то бива да нямате усет , ама чак толкова ...
Че какво им има на семейството птици....красиви,наперени ....Ти усета остави на нас.... Laughing


Плами,много си се постарала в агитката,бравос.... Wink
Шоко,честита радостна новина  Hug
Много се радвам за хубават вест,желая ти леко бременее и лек финал   Heart Eyes

Зеленоочке,честит именик и на теб   bouquet

Някой непоздравен.... Simple Smile

Стейси,ще лекуваш няма как.За здраве пари не се броят  Hug

Виж целия пост
# 626
Шоколадче, честито Hug Лека бременност и здраво и пухкаво бебче на финала!
Не те познавам, но като знам, че написа преди няколко дни колко много искаш бебче и сега адски много се радвам за теб и съм се ухилила до ушите Grinning
Пожелавам същото щастие да сполети всички, които го искат Hug

Бела, честит имен ден! Да си жива и здрава, много щастлива и да ти се сбъдне всичко, което си пожелаеш днес!  bouquet
Зеленоочке, честит именник! Да е жив и здрав, пожелавам му много успехи и много да те радва!  bouquet

Merlenda, добре дошла Hug

Виж целия пост
# 627
Merlenda, добре дошла и от мен Hug Забавлявай се и си пълни душата само с положителни емоции Hug
Виж целия пост
# 628
Merelenda привет!И да се наслаждаваш максимално.
Скрит текст:
Страхотен кеф си направих.Топло одеало,ароматна свещ,чаша червено вино и една разкошна книга.Чак не ми се ляга.Дип,че утре съм първа смяна от 7.00 и ме чакат 25 деца ще трябва някак да се напъна да се наспя,че иначе не мога да ги отгледам до обяд.
Та в тази връзка да ви кажа,че всички деца се чудят,защо аджиба мен никой не ме взима от детската?И онзи ден идва ММ да ме изчака да ме вземе и те като се паникьосаха милите,че ме взимат и тях няма кой да ги гледа.Чудо.Големи сладури са,едва 4 годишни и един двама герои на 3 и нещо.Такива хитове пускат постоянно. Laughing
Виж целия пост
# 629
Сливке, завиждам благородно и за вечерта, която си прекарала, и за прекрасната професия. Hug Сигурно е страхотно да работиш с деца. Heart Eyes

Аз да попитам erin_niki - да чакаме ли общия пост в полунощ или направо утре? Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия