Аватарнa Tема 42 - Еднакъв аватар, различни подписи

  • 21 522
  • 749
# 645
Ха-ха, Фусте катерицата вече е демоде явно  hahaha Joy
Виж целия пост
# 646
Те вече ми я оскубаха, нямам какво повече да предложа. Crazy
Утре заминавам, няма да мога да показвам прелести и ще си остана най-грозната. Това е моята съдба. Sad Даже я възпях. Joy
Виж целия пост
# 647
Там пък представям си какво е...Аз чакам общия пост и си лягам.
Разцъках те. Ама другият път по овреме да агитираш  Crossing Arms Без малко и нямаше да гласоподам.
И за да си обоснова вота ще кажа, че само теб съм виждала. Не си от грозните  4470
Виж целия пост
# 648
Те вече ми я оскубаха, нямам какво повече да предложа. Crazy
Утре заминавам, няма да мога да показвам прелести и ще си остана най-грозната. Това е моята съдба. Sad Даже я възпях. Joy

 Joy  Joy  Joy





Скрит текст:

 



      



Каква е тайната на земната прозрачност, защо цигулките ухаят на луна?


      





      




      





      





      



Лъв и Скорпион (а всъщност Дева)


      



 

      





      





      





      





      





      





      





      





      





      





      





      





      





      





      





      



Зодия Телец, Луна в Скорпион, Асцендент Дева


      





      





      





      





      





      



 

      





      



 

      





      

Виж целия пост
# 649
5 - Ерин - Ники /влюбих се в аватара/
4 - Сисето
3 - Шоколадче /и аз съм ги виждала във ФБ, но това не ми пречи да се усмихна отново/
2 - Акаша и Ройс /това ми бяха резервни комбинации, затова не мога да не им дам точки  Embarassed/
1 - Лока

Най-добра интерпретация - Хриси
Най-нестандартна - Сосчето, Хъшпъпи и Стейси

Хайде лека и мека. Акаша приятно Берлинстване.
Виж целия пост
# 650
Оле, толкова много комбинации си харесах! Heart Eyes Тази тема се оказа доста благодатна.

Как ще ги отсявам сега? Thinking


Мерси, Фусте! Hug
Виж целия пост
# 651
Мимии - 5т.
Акаша - 4т.
Хриси - 3т.
Шоколадче - 2т. /много се харесах като бабичка Стрелец  Laughing/
Скрита Фуста - 1т.

Най-добра интерпретация - Мимии
Най-нестандартна комбинация - Стейси
Виж целия пост
# 652
Хайде и аз да гласувам....докато не съм се разколебала Crazy

5т.-erin_niki
4т.-Hrysi
3т.-Sellene
2т.-Sophia L.
1т.-Artemis

Най-добра интерпретация-Bell@

Най-нестандартна комбинация - plami89

Виж целия пост
# 653
Благодаря ви за пожеланията, момичета! Heart Eyes Hug

 newsm80
5 точки - Sophia L.
4 точки - Shokoladche
3 точки - Синя слива
2 точки - Мимии
1 точка - К А Т И

Най-добра интерпретация: green eyes
Най-нестандартна интерпретация: silveto_

 newsm51
Виж целия пост
# 654
Кати - 5 т.
Силвето - 4 т.
Шоколадче - 3 т.
Хриси - 2 т.
Артемис - 1 т.

Най-добра - Мимии
Най- нестандартна - Джой  Heart Eyes
Виж целия пост
# 655
Аз ще оставя гласуването за утре. Не мога да ги подредя. Много ми харесват, но не знам кое най-много. И аз като мамчето се чудя субективно или обективно да гласувам  newsm78
Плами  Hug, хич не им се връзвай, ще се пръснат от яд  Mr. Green
Акаша - приятно изкарване.
Виж целия пост
# 656
Merelenda, добре дошла!   bouquet Може да ни оплюха, ама ние пък си намерихме нов член.  Grinning Ако ме осени, ще гласувам след малко.
Виж целия пост
# 657
5т. - Sophia L
4т. - Артемис
3т. - Хриси
2т. - LofYou
1т. - Fraqueza

Най-добра - Акаша
Най-нестандартна - Ройс
Виж целия пост
# 658
Много красиво, момичета. Трудно ще гласувам в тази игра Heart Eyes

Ройс, гуш за теб, тъкмо видях откъде се връщаш Confused Hug
Виж целия пост
# 659
Мда, много помия, много нещо, с извинение. Хем знам за какво става въпрос в Клюкарника. Макар че аз съм с малко особено мнение по въпроса за станалото, но здраве да е.  Peace  Hug Яд ме е само, че се разочаровах от потребителка, която до днес харесвах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия