Violetta~Виолета- една мечта, една песен. - Тема 8

  • 78 977
  • 735
# 240
Рая, честит нов аватар!  Simple Smile
Мерси, Марти.  Hug

Нова снимка на Факундо и Тини.


Ксаби с фен:


Най-големите сладури. Heart Eyes


На Мартина понякога й става гадно за Диего, защото той си няма приятелка.


Руджеро е пял на деца в болница.

Колко мило. Heart Eyes
Виж целия пост
# 241
Факти:
-Нито Хорхе, нито Диего са харесали факта, че Тини се среща с Питър. Те смятат, че Мартина е малка за него.
-Франциско (братът на Мартина) като дете е чел дневниците на Тини.
-Руджеро харесва произношението на руските думи.
-Стефи и Хорхе са заедно от 2008 година.
-Братът на Мерседес често й се е подигравал и тя е била тъжна.
-Хорхе е много грижовен към приятелката си.
-Като малка Мартина не е смятала себе си за красива.

Виж целия пост
# 242

-Като малка Мартина не е смятала себе си за красива.

Ми тя никога не е красива. Тя е прекрасна
Виж целия пост
# 243
Факти:
-Нито Хорхе, нито Диего са харесали факта, че Тини се среща с Питър. Те смятат, че Мартина е малка за него.

Браво на тези момчета  Mr. Green идват в клуба „Анти Питина(Питър и Мартина)“
Виж целия пост
# 244

-Братът на Мерседес често й се е подигравал и тя е била тъжна.

А само тоя да ми дойде тука... какъв бой ще му теглим че просто та всяка секунда ще вижда звезди.
Хора да знаете че аз тази събота ще съм в Одрин на почивка и да знаете че много малко ще пиша(Ще пиша при най-добри обстоятелства от телефона ми)
Виж целия пост
# 245
Факти:
-Нито Хорхе, нито Диего са харесали факта, че Тини се среща с Питър. Те смятат, че Мартина е малка за него.

Браво на тези момчета  Mr. Green идват в клуба „Анти Питина(Питър и Мартина)“



Браво  newsm10 на 100% съм съгласна с тях   Mr. Green
Виж целия пост
# 246
Спечели много награди с Виолета, включително билет за концерта им в Рим или много други награди:
http://www.disney.co.uk/disney-channel/content/violetta-competit … on?submitted=true
Виж целия пост
# 247
http://prodavalnik.com/violetta-violeta-violeta-i34876433
Нови блузи на Виолета Simple Smile
Виж целия пост
# 248
Ново видео. Хорхе и Мартина пеят  "Nuestro Camino" в съблекалнята им.


Големи са сладури.  Heart Eyes И Тини накрая как го прегърна. Heart Eyes

И още едно видео, на което Тини пее "Hoy somos más".
http://youtu.be/UQHQgT_89yQ
Има много красив глас. Heart Eyes

Нова снимка на Тини.


Мартина плаче по време на концерта в Мексико.
http://youtu.be/FuaJgJ7S5Ic
Аз също много се разчуствах.  Sad Толкова е сладка. Heart Eyes

Видео на Хорхе, Мартина и Факундо.
http://youtu.be/xMtRaq6NTCk
Хорхе пак с неговите физиономии. Joy

Тини, Хорхе и Факу са били в Мексиканска телевизия.



Две нови снимки от пресконференцията:


Тини вчера в Мексико.


#ViolettaEnVivoMexico
Виж целия пост
# 249
Ново видео. Хорхе и Мартина пеят  "Nuestro Camino" в съблекалнята им.


Големи са сладури.  Heart Eyes И Тини накрая как го прегърна. Heart Eyes

И още едно видео, на което Тини пее "Hoy somos más".
http://youtu.be/UQHQgT_89yQ
Има много красив глас. Heart Eyes

Нова снимка на Тини.


Мартина плаче по време на концерта в Мексико.
http://youtu.be/FuaJgJ7S5Ic
Аз също много се разчуствах.  Sad Толкова е сладка. Heart Eyes

Видео на Хорхе, Мартина и Факундо.
http://youtu.be/xMtRaq6NTCk
Хорхе пак с неговите физиономии. Joy

Тини, Хорхе и Факу са били в Мексиканска телевизия.



Две нови снимки от пресконференцията:


Тини вчера в Мексико.


#ViolettaEnVivoMexico


Най-много ме кефят Nuestro camino и Hoy somos mas
Виж целия пост
# 250

Мартина плаче по време на концерта в Мексико.
http://youtu.be/FuaJgJ7S5Ic
Аз също много се разчуствах.  Sad Толкова е сладка. Heart Eyes


Оййй миличкото ми то  Cry и аз се разчуствах.Миличко човече толкова е нежна  Heart Eyes
Виж целия пост
# 251
Епизодът беше тъжен.  Sad
Стана ми мъчно за Виолета. За пореден път напуска дома си, в който имаше и лоши моменти, но и много хубави. Толкова много спомени, които винаги ще останат живи.
Напускането й от Студиото също показа колко много я обичат всички. Бяха толкова тъжни, че приятелката им си отива. Но хубавото е, че ще се завърне. Heart Eyes
Разбира се и след тези моменти имаше забавен- когато Фран и Ками скриха Диего. Joy И междудругото не са добри лъжкини, особено Ками. "Никога не съм била толкова щастлива."  Joy  Диего е голям сладур. Heart Eyes
Людмила ми е много забавна като започне да се прави на добра приятелка на Виолета.  Laughing
Интересен епизод беше, нямам търпение за утрешния.

Виж целия пост
# 252
Радвам се, че Анджи и Олга разкриха Есмералда, жалко обаче че Херман не вярва на Анджи. Наистина Людми е много смешна като се прави на приятелка на всички  Joy Фран и Ками как скриха Диего и все едно нищо не е станало  Joy Джаки много ме изнервя, Пабло също. Как може да я избира тая грозница пред Анджи и да я уволни.  #Cussing out
Виж целия пост
# 253
На мен ми хареса най-много момента в който Диего си тръгна  Party Crossing Arms
Как смее да ходи при Вили?Тоя тъ**к няма ли да разбере че Вили е с Леон. Добре разбирам че я харесва ама тва вече...   Naughty Naughty Naughty аз мога да му помогна-нека си избере друго момиче  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Е то по-хубава от Вили няма. Ками е готина но тя „е с Мисисипи“
Много ми хареса също Вили като се извиняваше на Леон и казваше че нищо не е знаела. После като се разсмяха Леон кви погледи хвърхи на момичетата а на Вили усмихнато се мазнеше  Flutter Flutter
ето го и момента


Любимата ми част започва на 4:15  Wink Grinning Mr. Green Laughing
Виж целия пост
# 254
Горе долу разбрах за какво иде реч в днешния епизод на който няма да гледам повторение заради клубът по литература...  Cry Но утрешния най-накрая ще гледам и нямам търпение!  Heart Eyes Heart Eyes
Много са сладки Тини и Хорхе, и браво на Диего и Хорхе! И аз искам да се присъединя към "Анти Питина" клубът! Руджеро е много мил като е пял на децата! Сладури са всичките, няма какво да се отрича  Laughing Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия