За тези, които четат любовни романи №7

  • 76 260
  • 751
# 510
Започнах да чета Линда Хауърд, Пелфектният мъж - харесва ми за сега, обаче много грешки бе, тия хора редактори нямат ли си Tired Изнервих се, на места са по три-четири на ред, много дразнещо, къде липсват букви, къде правописни грешки  Confused
Виж целия пост
# 511
Току-що завърших "Да целунеш звяра"на Лора Лей.Някой знае ли дали има написана книга за Даун и Сет,с които завършва книгата
Виж целия пост
# 512
"Дяволче" е доста нова и я няма никъде сканирана. Лошото е, че и в книжарниците е неоткриваема  Rolling Eyes

***

Някакви отзиви за Съвършенство на Джудит Макнот?
Виж целия пост
# 513
Току-що завърших "Да целунеш звяра"на Лора Лей.Някой знае ли дали има написана книга за Даун и Сет,с които завършва книгата

има-има ....но е доста по-нататък в поредицата...ще почакаме Peace
Виж целия пост
# 514
Съвършенство съм я чела преди доста време, много ми беше харесала и ще я извадя да я прочета пак.
Виж целия пост
# 515
Съвършенство съм я чела преди доста време, много ми беше харесала и ще я извадя да я прочета пак.

Мерси   bouquet
Виж целия пост
# 516

А това в читанката и двете части ли са? newsm78

Чета "Сълзи от злато" на Катлийн Удиуиз. За сега много харесвам образа на главната- дива и  своенравна. Мисля, че няма да ме изненада книгата, но бързо върви и  не съм загубила интерес.

На авторката харесвам много и Като пепел във вихъра. Но Шана беше пълен ужас и ме отказа да чета повече нейни книги. Сега ще се пробвам с розата...
Виж целия пост
# 517

А това в читанката и двете части ли са? newsm78

Чета "Сълзи от злато" на Катлийн Удиуиз. За сега много харесвам образа на главната- дива и  своенравна. Мисля, че няма да ме изненада книгата, но бързо върви и  не съм загубила интерес.

На авторката харесвам много и Като пепел във вихъра. Но Шана беше пълен ужас и ме отказа да чета повече нейни книги. Сега ще се пробвам с розата...
Авторката ми е любимка, изключвам само "Шана", за която не искам да си спомням. Освен розата, горещо ти препоръчвам "Пламъкът и цветето" и "Любимият непознат", направо са си класика в жанра, разкошни романи.
Виж целия пост
# 518
Пише, че са двете.
http://chitanka.info/text/13573/2
http://chitanka.info/book/2800-roza-prez-zimata
Виж целия пост
# 519
Здравейте,да попитам тази книга как е http://chitanka.info/book/2275-perlata-na-ljubovta .Чела съм ''Рубинът'' от същата авторка и много ми хареса  Blush
Виж целия пост
# 520
Авторката ми е любимка, изключвам само "Шана", за която не искам да си спомням. Освен розата, горещо ти препоръчвам "Пламъкът и цветето" и "Любимият непознат", направо са си класика в жанра, разкошни романи.


 Благодаря за препоръката ще ги прочета   bouquet
Виж целия пост
# 521
Започнах да чета Линда Хауърд, Пелфектният мъж - харесва ми за сега, обаче много грешки бе, тия хора редактори нямат ли си Tired Изнервих се, на места са по три-четири на ред, много дразнещо, къде липсват букви, къде правописни грешки  Confused

Ужас. Аз пък открих грешка в първата страница на една книга. Първата!!! Хайде нататък се учорил човекът, станал нервен и му доскучало, обаче на първата ooooh!
Виж целия пост
# 522
Момичета,

търся една книга.


Главните са имали нещо в миналото. Разделят се. Той става много богат. Поканен е на прием, на който тя демонстрира бижута. Никой не иска да купи огърлицата, която тя презентира. Той я купува и й я подарява.

Само това си спомням  Embarassed
Виж целия пост
# 523
Благодаря, момичета за разясненията  Hug Ще взема да я прочета тази Катлийн най-накрая  Mr. Green

Момичета,

търся една книга.


Главните са имали нещо в миналото. Разделят се. Той става много богат. Поканен е на прием, на който тя демонстрира бижута. Никой не иска да купи огърлицата, която тя презентира. Той я купува и й я подарява.

Само това си спомням  Embarassed

Звучи интересно и аз искам да знам коя е тази книга  Blush

Не намирам само Дяволче, някой да я има?

Аз я имам сканирана, обаче, голяма мъка ще е четенето, ама...
Ако искаш дай @, ще ти я пратя  Peace
Виж целия пост
# 524
Мише, Съвършенство е много хубава и мила книга! За тази, за която питаш, нямам спомен, явно не съм я чела, ще ми е интересно и аз да прочета.
Мириел, то айде първата може да е недоглеждане нещо, обаче аз съм на 72ра страница, ами да ти кажа изнервих се, исках да извадя молива и да допиша нещата. То ми се развали цялото удоволствие. В един ред - 5 грешки Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия