Хайде и аз да драсна няколко реда тази вечер

Много са хубави тези наши септемврийчета, няма спор

За Коледна украса си говорите и вече украсявате.Браво на вас
Ние още не сме се настроили за украсяване,защото още се измисля плана за действие
Всяка година си купуваме естествена елха,която да придаде онзи неповтрорим аромат вкъщи (моля да не ме анатемосвате сега
) и се започва украсяването й.Вашите домове и украсени елхи са чудесни , както и малките джуджета разбира се

Аз все още се чудя от къде да взема на Алекс коледно костюмче.В Джъмбо нещо не ми допада, по детските магазини няма, онлайн също нищо не намирам
Като че ли за момиченца има повече неща, в което няма нищо лошо де 
Между другото днес имам парички в сметката
Гери дано скоро ти преведат и на теб пари от 2-та година майчинство 
Нещо зациклих и забравих и половината неща , които исках да напиша.Май вечер не ми се отдава писането

Вие къде смятате да отпразнувате тези толкова хубави задаващи се празници?Ние не сме говорили,но ще посетим със сигурност и едните и другите баби и дядовци.Да няма обидени и сърдити.А Нова Година сигурно ще сме си тримата вкъщи.
Явно музата няма да ми дойде, ами да ви пожелая лека и спокойна нощ на всички
ние с Тони бяхме от 11 до 13 часа на парка
ама аз така или иначе не бивам