Сурва, сурва Весела година, за всички СЕПТЕМВРйчета на Коледа подаръци ще има!

  • 56 577
  • 731
# 360
Добро утро и хубав слънчев ден  Hug Мерси на Нубчето отново за ароматното кафе  Hug
Днед при нас е пак -5 градуса, но ще се излиза със сигурност  Mr. Green

Стефис ... предполагам, че Дядо Коледа ще му донесе таблет  hahaha К,ви са тез фулмастри и динозаври  Naughty Mr. Green

Лина
... как е днес Цвети? Кога пътувате за Пловдив Heart Eyes
Виж целия пост
# 361
Стефи,развесели ме с писмото,то хубаво детето иска,ама за какво точно са му 2 таблета newsm78
Предполагам,че Дядо ти Коледа,ще изпълни последните неща от писмото Grinning
Нашето писмо е скромно,Само - Лего,Трансформърс и за Маги -бебе hahaha И накарая има обещание че ще слуша през цялата година-а дано,ама надали Grinning
Тортата е с крем без варене,който ми се разводни,като престоя,по незнайни за мен причини,но това не попречи снощи да се изяде половината.Тестото за пица не го правя аз,а пекарната ми го меси-мързелива работа hahaha,аз само гарнирам.
Лина ,може да е еднократно Т,от зъби,добре си реагирала с Осилококцинума,можеш и Инфлуцид да дадеш,на всеки час.
Маги от 3 дни е с режим,1 спане на ден за около 3 часа,устройва ме идеално.Тук не е много студено,след 1 час ще я изведа малко,опитва се и слънце да грейне,дано да е като вчера.
Виж целия пост
# 362
Еееее Стефис - разби ме твоя Ники. Ама пък так като си е пожелал толкова много неща, може да го огрее с поне 2 подаръка.
Лина - дано нищо й няма на Цвети.
Вчера удържах Ники да не заспи преди обяд и си вкарах автогол. След месец-два пак ще пробвам, засега си оставаме с 2 спанета.
КРЪЧМАТА Е ЗА ВТОРНИК - 10,12 Вчера ми се бъгна сайта и докато си публикувам отговора, се наложи да поправям и съм пропуснала.
Виж целия пост
# 363
Зори и мен ме бройте за кръчмата във Вторник,макар да дойда само за час-два,че сега сме на етап само аз да я преспивам на ръце и 40-50 след като е заспала се изправя в кошарата с рев да я взема при мен на спалнята.Та напоследък искам-неискам и аз си лягам с кокошките към 21,30.
Из да си похваля детето май му е пораснало крачето-стъпало 11см.Най-после изпълни буйките които са 16-17 номер,най малкия размер и ще трябва да купя нещо ново.Ботушките които и обувам само в количката да и топлят крачето още са и големи №20 но умален размер отговарящ на №19,може и да си останат нови,защото не я пускам да ходи с тях за да не си изкриви крачетата.Иначе останахме още на държавната кухня и напоследък Ива-Мария си изяжда всичко,даже понякога супата не и стига и и давам плод или нещо друго от нашето ядене ако го хареса.Заиграва се в къщи самичка,но докато разглежда книгите и списанията много ги къса и се радва,независимо че аз и се карам.Затова нови няма да купувам,има достатъчно от баткото.Все още чисти малко сополи,но вече е по-добре и спи без да кашля,давейки се от стичащия се секрет в гърлото.
Виж целия пост
# 364
Цвети вече е пушка.Не сме ходили на ЛЛ,че няма кой да ме закара,а по рейсовете не ми се влачи детето.Чух се с ЛЛ и каза да и давам осцилукокцимума и витамин Ц. Утре,ако има проблем , ше я водя.Иначе тя няма Т,няма сополи. Яде си. Сега спи,ама тя по това време така или иначе спи.
За Пловдив тръгваме в събота,на 7.12.
Виж целия пост
# 365
Хайде Лина на Цвети нищо да и няма,че те чакаме за купона.
Сега успях да вида,на Ива-Мария и е пробил най-после горен зъб,май от там са и били сополите.Днес е мрънкаща и залепена като ваденка за мен.
Стаси оправяйте се бързо,че на Али и липсва сигурно гушкането,не само на теб.
Поколоко и Плами да оздравява бързо,и да не го повтаря.
Стефи моя батко до миналата година повтаряше,"То нали дядо Коледа носи подаръците всичките ще ми ги донесе,няма нищо че са много скъпи".Но сега вече сам си ги избира в Джъмбо и ние ги купуваме,заедно с него.
Сега ще разгледам снимките в албумчето,че не съм влизала тези дни.
Ън баткото ти е много хубав,но и Маги не му отстъпва по красота,той добре се справя с танците,с желание ли ходи?
Виж целия пост
# 366
Еййй за кръчми си говорите, забави разни... Аз в събота трябваше да съм на банкет от работата, но няма да ходя, че съм като сдъвкана и изплюта.... А така ми се ходеше, ама нищо, да ми мине, пък всичко ще се оправи  Heart Eyes Чували ли сте, момичета, за народно лечение на синузит с кестен? Обясниха ми, че трябва да си пъхна в двете ноздри кестен и синузита изчезвал. Ама ми се струва прекалено невъзможно, а на мен сега това ми е проблемът.
Виж целия пост
# 367
Стаси от теб го чувам това за първи път,а и аз често имам проблеми с носа.Бяха би казали да си пъхна скилидка чесън,но така си изгорих носа отвътре беше ми станал на рани,та повече не повтарям.
Ееее няма други толкова красиви деца като нашите ,всичките са страхотни.
Зори Елхата ти е голяма и приказна,дано малкия хубав дядо Коледа да не я развали бързо.Костюма му седи страхотно.
Нуб къде успяхте да ги снимате,това в Мола ли е?Нямаше ли и дядо Коледа да чуе желанията на Тони.
Рошли Иво с зимния костюм е страхотен,много ми хареса шапката и шала,а на стола как си седи и си похапва,завидях ти,дано да е все така ящен.
Тета - май съм пропуснала какво хвана нежната принцеса Гери на прощъпулника.Тя и моята дъщеря май са най леки на килограми и с най малките крачета.Много хубава количка си и купила,колко струва.
Ън и Ива-Мария си има една чанта и като Маги се разкарва като наперена дама.



 
Виж целия пост
# 368
Ей, Ън значи, много си недосетлива. 2-рия таблет е за кака му, за да не пипа неговия, защото тя не си е пожелала за коледа такива неща  hahaha hahaha hahaha
Танева, той много добре знае, че баба му се прави на Дядо Коледа и че аз купувам подаръците. Но мисля, че тайно се надява все пак да съществува и да му се изпълни целия списък. Оня ден му купих нови боти и му викам: Това ти е за Коледа, а той ми вика: Аз това не съм го искал, но благодаря  Joy Joy И сега ходи да се хвали на всякъде, че вече и подаръци има. Добре че най-малкия звяр още не разбира- не ми се мисли след 2 години какво ме чака...
Нубче, мерси за кафето.
Зори, бройте ме и мен за кръчмата  Mr. Green , само да не стане като предния път и да не се разберем за коя кръчма и кой град става въпрос  newsm78 hahaha hahaha
Виж целия пост
# 369
Ей, Ън значи, много си недосетлива. 2-рия таблет е за кака му, за да не пипа неговия, защото тя не си е пожелала за коледа такива неща  hahaha hahaha hahaha

Ахахаххахохохохх ... какъв умник е само  Joy
Взимай му сега, че след време като порасне и малката .... тогава ще иска три  Mr. Green
Виж целия пост
# 370
Да се разпиша и аз. Много ви завиждам за кръчмата. На мен така да ми се ходи на парти някъде. Нещо ме обзема явно старческата криза да хойкам, но за жалост си имам ремарке  Joy Joy Joy Но някой ден може и да се отлепи от мен . Виждам го след 10-12 години  Joy Joy
На мен ми стана много празнично и коледно. Искам само да пазарувам и пазарувам, но с това майчинство мога само да си мечтая. Утре мисля да правя пълнен шаран и сега ровя за рецепти. Имам една, но приемам още идеи.
Относно писмата за Дядо Коледа- мисля да напиша и аз  Laughing Но няма да искам флумастри и динозаври  Laughing
Данаека- не се нерви толкова за дребни неща. А за апреските/ботушите на Дени- вземай му точен номер на детето и пробвай преди да купиш. Мисля, че Еконт имаха такова опция Thinking
Виж целия пост
# 371
Забрах да се похваля, че моето диване проходи. В петък се пусна съзнателно за първи път и вече не мога да го спра. Има много още да усъвършенства, но и това ще стане живот и здраве. Мисля да правя коледен прощапулник. Simple Smile
Виж целия пост
# 372
Ехеееееее Мози-браво на Лазар, да стъпва смело напред. И аз като теб искам да пазарууууууууууууувам, ама няяяяяяяяяма. Вчера една приятелка ходи до Джъмбо и ме вика с нея, ама се въздържах, просто нямам излишни пари, а 100% щях да изгоря с някоя глупост.
Танева - естествено, че те броя за кръчмата и ако ще ти стане по-леко миналата година по това време и аз си лягах с кокошките, понякога дори нямаше 8, а и лягах е силно казано по-скоро давах наряд до кошарата на Ники.
Лина-радвам се, че Нищо й няма Цвети.
Стефи - значи маса за 8 човека ще запазя Peace
Виж целия пост
# 373
Минах през педи ... за мое щастие преди мен точно влезе последния човек  Crazy
Видя го и изписа Тобрекс, но аз така или иначе днес купих и вече му слагах, така че сега продължаваме до понеделник  Heart Eyes
Виж целия пост
# 374
 Grinning Heart Eyes Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия