Сурва, сурва Весела година, за всички СЕПТЕМВРйчета на Коледа подаръци ще има!

  • 56 577
  • 731
# 390
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Така... много искам да напиша, но нямам време и ще бъда кратка. Sad
Първо да честитя на всички именници. Бъдете живи и здрави, всичко най-най. Весел празник и наздраве!  Heart Eyes
Чики, важното е че си е изкарало детето добре. Аз съм ходила два пъти на детски РД и при нас беше така. Вървя след нея и съм скапана, но пък радостта че си изкарва добре и си играе ми е достатъчна.  Heart Eyes
Фейт, ох..какво да ти кажа мила... Confused...силно гуш  Hug Hug Hug
П.П. Подаръка на Емма от Дядо Коледа беше голямо дунапрено дрънкащо  зарче.  Grinning Емма не плака, гледа го много учудено  Laughing.
Виж целия пост
# 391
Видях я Ема на снимките ... страхотна е просото Hug

Виж целия пост
# 392
Само да попитам, там децата се събуват нали? Че то иначе....от сега си мисля какви пантофи да му стъкмя за такива мероприятия, че да не му изстиват крачетата  newsm78
Да, събуват се. Аз й бях взела от този тип пантофки:
Скрит текст:
И да ти кажа, че там е доста топло. Добре, че ме предупредиха другите мами, та не я навлекох.

Честито на именяците - малки и попораснали. Да са живи, здрави и усмихнати   bouquet

Чики, важното е че си е изкарало детето добре. Аз съм ходила два пъти на детски РД и при нас беше така. Вървя след нея и съм скапана, но пък радостта че си изкарва добре и си играе ми е достатъчна.  Heart Eyes
Така е, съгласна съм на 100 %  Heart Eyes

Фейти и аз като й се развикам после ми е гадно, а и баща й се изнервя много бързо напоследък, та гледам да съм по-спокойна и да ги укротявам и двамата. Днес прочетох във фейса едно писмо от майката на Филип(момченцето, което е в будна кома), та то много ми повлия, чак си поревах. Та дори да ни ядосват понякога, да сме благодарни, че дечицата ни са живи и здрави  Praynig Извинявам се, за лиричното отклонение.

Наздраве и от мен за празника  newsm24
Виж целия пост
# 393
Чики,добре че каза,че се събуват и че е топло,че да не го навличам и аз.
Фейт,има такива моменти.Днеска и моя Дени беше голям кривондел.Сутринта нали излизахме,ами през цялото време мрънкаше в количката и нищо не помагаше.Давах солети,давах пръчици,не и не.Реве и иска да слиза да върви.Отидохме в парка и там пък взе пак да реве и той не знаеше защо,въпреки че го пуснах да върви.Вечерта направихме една обиколка на квартала и пак беше същия криеундел.Сега 0т 21.00 спи,ама за час и половина се буди вече 2-3 пъти и реве.Давам вода,биба,ама не и не.Преди малко го разнасях и пак беше недоволен.
Виж целия пост
# 394
При нас нашата зъбна криза май вчера премина,не я бях виждала в такова състояние.Да си удря сама главата,и да си я блъска навсякъде и със всичко и да не дава да я гушна и успокоя.Добре че Нурофена помогна да се успокои и да я изкъпем и да вечеря.През нощта будувахме от 4,30 до 5,30,но днес пак е шест и пак си е моето сладко забавно детенце.Баткото беше на имен ден на приятелче в р-т Гладиатори и си е изкарал страхотно,а ни е тихо и спокойно в къщи с усмихнатото бебе.
Тета все забравям да ти благодаря за линка с песничките.Ние ги имахме някои на диск но много не ги слушаше,а сега е нещо различно,слуша ги,гледа ги и си танцува,и все Ко-Ко и е у устата.
Фейт и твоя линк е хубав,но по него повече баткото и аз се захласваме,много обичаме да гледаме анимация.На нея още трудно и се задържа вниманието.
Ева ако имаш снимки на Емма с дядо Коледа  santa2,качи ги в албумчето,че при вас украсите по магазините са страхотни. Nature Snowman
Виж целия пост
# 395
Здравейте !
Честит Имен Ден на малки и големи!!! С гордост да си носят името, да им носи късмет в живота и да са много щастливи и обичани!!!   bigdance2 Tada
На мен не ми е ден днес. Сутринта водих Плами при педи. Гърлото му е все така червено, но чисти гърди  Whistling изписа ни сироп Изорекс. Някой давал ли е такъв сироп и какви са отзивите ви? Оказа се, че Плами е хванал вирус  #Cussing out #Cussing out #Cussing out И Фейт ако си мислиш, че твоят Пламен е крив, ела да видиш моят. Ще откачиш направо. Днес излизах с майка и оставих дребното докато спи на ММ, че исках да си купя от ММ подарък (моят дядо Коледа дойде по- рано и ме спонсорира, аз трябва само да си го купя, хахахаха, но ще се похваля като го взема, че много се ядосах по този повод и направо щях да убия някой продавач в магазин на Вивател). Прибрахме се след 3 часа обикаляне и дребен се лепна за мен като ваденка..... направо...... #Crazy и крив, крив  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out но успях да приготвя вечерята набързо. Те нещата бяха в заготовка, но имаше още работа в кухнята, но Пламен беше плътно до мен, под мен, в/у мен и т.н., мрънкащ, ревящ и сополив  ooooh! Аз по този повод ударих 2 ракии и едно вино, че ще лудна. Няма такова привързаност просто, но аз затова си го обичам това малко лудо, щуро и понякога непоносимо от кривотия човече, но като ме гушне и каже МАМ, ми пълни сърце и душа и осмисля всичко в живота ми. Е, вчера имаше военно положение относно яденето, след като се строихме и хапваше нормално, без да слиза да става от стола по 100 пъти или да се разсейва с ТВ и Комп.
Аз май доста се отплеснах, хайде хубава и романтична вечер!
Виж целия пост
# 396
 smile3511   ММ го повтаря проклетият грип  smile3514 1 седмица опазихме малкото детенце, но още 1 не виждам как ще стане.... Ще полудея, честно ви казвам  smile3511
Виж целия пост
# 397
Пардон! Честит празник и на всички Бургазлии, моряци, банкери и т.н
Виж целия пост
# 398
 Ох, много  имам да пиша, но пусто време все не ми остава ред! Та в последните минути на днескашния празник искам да честитя на ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ, БАНКЕРИ, МОРЯЦИ И БУРГАЗЛИИ!!!! Желая им много здраве, щастие и сбъднати мечти!!!! Весел празник на всички , надявам се малките зверчета кротко да спят, а родителите им добре да се забавляват!!!
Виж целия пост
# 399
Добро утро!
Моя дивак е станал от 7 тази сутрин и вече се чуди за какво да мрънка.Незнам,ама ако не полудея сега друг път няма да е.
Аз след малко започвам да чистя,да простирам,да готвя и после,ако остане време на разходка.Следобяд мисля с ММ и малчо да пообиколим магазините,че той иска дънки,а аз яке.Само незнам как ще стане с малкия звяр да пазаруваме.
Виж целия пост
# 400
Добро утроооо  Heart Eyes

Ех, много ядосани мами има тук  Crazy спокойно момичета, всичко ще се подреди, имат си периоди децата, някои по-дълго време  Simple Smile Радвайте им се и ги обичайте  Heart Eyes

Фейт пращай твоите мъже още в събота на село и така ще може единия ден да почиваш, а другия да чистиш  Grinning Мисля, че ти е време за генерална почивка от 2-3 дни без Пламен  Mr. Green
 
Стаси бързо да минават тия болести, ужасно е това  Sad  Hug Praynig

Аз тази събота и неделя съм решила да сготвя на малкото ми момче, че тази ДК Пълно Коремче напоследък е ужасна  Sick   Та менюто на Тони за почивните дни е : Кашкавалена крем супа, Пиле с ориз и спанак и Мляко с грис с праскови  Heart Eyes

Хубав уикенд на всички пожелавам и много усмивки  Grinning
Виж целия пост
# 401
Добро утро  Heart Eyes

Поколоко ... не съм чувала за този сироп, притеснява ли те нещо?
Предполагам, че щом го е изписала педи, значи ще помогне. Нашата си дава други лекарства и вече сме ги научили мамите, които ходим при нея. На всяка изписва едни и същи  Mr. Green

Да се оплача още нещо. Тъкмо спря да мрънка като му сменям памперса, но от както го слагаме по гръб за капките за очи, явно прави някакви асоциации и сега смяната на памперс пак е ужасна. Окото вече е без никакви проблеми, но ще капя днес и утре за всеки случай Crazy

Данаека ... ние като ходим тримата до магазин е пълен кошмар, общо взето ги правим на бързи обороти и накрая в повечето случаи се прибираме с празни ръце  Joy За това ако нещо е наложително ходя само аз bowuu

Нубче наистина нещо я развалиха ЧДК. Малкия също няколко седмици не ядеше почти нищо от нея и за това и аз вече не взимам. Тези дни хапва от нашите манджи и не е останал гладен.

Стаси ... много кофти, значи не се е излекувал от първия път, пил ли е нещо въобще твоя ММ?

Следобед ще ходим на детското парти, утре свекър ми ще идва да помага на ММ да доизмажат терасата и да му помогне, че поръчахме още 3 кубика дърва, та сега се заемам с чистене  Whistling

И накрая не знам дали трябва да кажа, но не мога да се сдържа  Blush
Вчера съсвсем случайно се "разхождах" из форума и мернах ника на Мартичка, която видях, че е бременна отново с третото си детенце. Пожелавам и този път едно малко сладко момиченце и най-вече лека бременност и още по-леко раждане  Praynig Hug
Ако все пак ни чете, ще се радвам да драсне някой ред ... прегръдки  Hug
Виж целия пост
# 402
Добро утро  Heart Eyes
Тенева, милото детенце,  Sad дано да е минала кризата и вече да не се повтаря. Измъчила се е  Ивка а и вие покрай нея  Hug
Добре, че ме подсети, че имаме албумче за Коледа и качих снимка на Емма, разгледах и всички останали. Всички  дечица са много  хубави до едно, пу-пу. Heart Eyes
Болните дечица да оздравяват а здравите да се пазят, че сега е сезон на вируси  Rolling Eyes
Хубав уикенд и от мен!
ооуу опс..Честито на Мартичка  Heart Eyes
Виж целия пост
# 403
Фейт , той е на антибиоти.....
Виж целия пост
# 404
Фейт , той е на антибиоти.....

Баси вируса, то по-скоро вече не е вирус ами някакво грипно състояние.
Може би тоза АБ не му действа и трябва да се смени с друг?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия