Вълци, вампири, ловци - Stronger than Ever!!! Тема 31-ва!

  • 23 807
  • 723
# 345
А тоз последния и на мен ми хареса  Mr. Green

Лис честит ти рожденик , да се обичате и да имате много хубави моменти заедно.

Кой ще го познае  Mr. Green



зациклила съм над една мисъл тези дни , щом Джейн е смъртна , а Тор -безсмъртен живеели по 5 века ли , хилядолетия нещо такова , как тогава ще "бъдат" заедно като тя ще е стара , а той все млад  Crazy
Виж целия пост
# 346
ми Нели го е пуснала - не се кокори, не се прави на готин... държи се нормално и я няма голямата бяла птица...
ама не ми обръщайте внимание - вчера се повредих!

Чак се разплаках от умиление. Тва от клипчето.
Виж целия пост
# 347
Решена съм да ви избия една по една. newsm48

за Лиска-  цък

Дор обичаше здрачните.Това няма да я убие ,но ще я погъдаличка приятно.
Виж целия пост
# 348
Решена съм да ви избия една по една. newsm48
Ще те вземем с нас и в отвъдното. Twisted Evil



На 4.55мин. става интересно.
Виж целия пост
# 349
Туй списание е като плейбой, ама насочено към женската публика!
Виж целия пост
# 350
я да се разпиша и аз с нещо

   
Виж целия пост
# 351
Пийта  Heart Eyes
Виж целия пост
# 352

Ще те вземем с нас и в отвъдното. Twisted Evil



На 4.55мин. става интересно.
Ай лав ю!

За Теда.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 353
Лисе, честит рожден ден на твоя мъж! Да ви е жив и здрав и много да се обичате!  Hug
  bouquet  bouquet  bouquet

Виж целия пост
# 354
аууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу! Искам и аз да бъда убита!
Виж целия пост
# 355
Случи и аз искам да ме пратиш в отвъдното Mr. Green
Виж целия пост
# 356
Случи и аз искам да ме пратиш в отвъдното Mr. Green

Виж целия пост
# 357
Лисе, жив и здрав да ти е рожденика!  Hug





Пуц, честито ви незнамсикоймесец вече!  Hug


Виж целия пост
# 358
аууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу! Искам и аз да бъда убита!

Голо Чаги рекламира нещоситам /не разбрах какво/.

http://www.youtube.com/watch?v=-dzF6ePe12Q
Виж целия пост
# 359
Случи, нали знаеш, че гробовете са дълбоки по 2 метра!
Не е нужно да копаеш по-дълбоко, няма да ставаме археологически разкопки!!!!  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия