Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 33

  • 65 906
  • 737
# 645
А, що да е пързалка, те лудите не са в лудниците, знаеш!
Виж целия пост
# 646
За ОББ-Варна,някой проверявал ли е?
Виж целия пост
# 647
Русе Инвестбанк  ИМА ДЕТСКИ
Виж целия пост
# 648
Русе Инвестбанк  ИМА ДЕТСКИ


От колко часа ви е превода?
Виж целия пост
# 649
Русе Инвестбанк  ИМА ДЕТСКИ


От колко часа ви е превода?

От 12:14 , вярвам че навсякъде ще има днес  . Хубав ден на всички
Виж целия пост
# 650
гр. София, Люлин - ДСК - Има превод.

Понеже от скоро съм с интернет банкиране, не знам дали могат да се теглят веднага или след няколко часа.
Виж целия пост
# 651
daniabc мисля, че може да се теглят веднага. Аз като ги видя онлайн и си ги тегля веднага
Виж целия пост
# 652
Люлин-Пощенска има превод още сутринта,но през телефона нещо не успях да влезна във форума  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 653
София,Лозенец-няма
Виж целия пост
# 654
Русе Инвестбанк  ИМА ДЕТСКИ


От колко часа ви е превода?

От 12:14 , вярвам че навсякъде ще има днес  . Хубав ден на всички

Русе-ПИБ-бяха налични след 16.30ч.
Виж целия пост
# 655
Моята "мистерия" с по-малкия превод се разбули LaughingХодих до банката и направих справка-преведени са ми 85лв.,но балансът на сметката преди това е бил -5 лв.,а не +5лв. както аз си мислех.Просто не съм обърнала внимание,че има минус пред цифрата BlushТа така,не са ме прецакали,успокоих се Mr. Green
Виж целия пост
# 656
Само аз ли нямам детски- София, Слатина  Thinking
Виж целия пост
# 657
Само аз ли нямам детски- София, Слатина  Thinking
Първи месец след декларацията ти ли е?
Виж целия пост
# 658
Ми не, втори  Tired
По-точно втори след подновяването
Виж целия пост
# 659
Ми не, втори  Tired
По-точно втори след подновяването
Т.е. веднъж вече си получила...има време до края на месеца, надявам се днес да ги получиш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия