Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 46

  • 55 128
  • 723
# 165

Аз от известно време обмислям дали да не си взема серума за мигли на Mary Kay. Доста по-евтин е от Ревиталаш-а, но пусто все се притеснявам след като спра да го ползвам дали няма да ми оредят миглите Mr. Green и да ми станат по-зле и от сега   #Crazy
Няма да станат по зле, просто ще станат такива каквито са ти били до сега  Peace
Виж целия пост
# 166
И моите мигли станаха отвратително дълги, пиша отвратително защото са рядки и ми стърчат като дълги клечки Sad
Кажете сега с какво да ги сгъстявам.
 

Ти с какво ги мажеш? За съжаление едва ли има нещо, което да ги сгъсти Sad
Виж целия пост
# 167
Ти с какво ги мажеш? За съжаление едва ли има нещо, което да ги сгъсти Sad
Тризъбецът на Clarins + спирала за обем  Wink  Mr. Green
Проблем е когато човек иска и обем и удължаване  Rolling Eyes
Моите мигли никога не са били гъсти и дълги, но от всекидневното гримиране и почистване съвсем се скапаха  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 168

Аз от известно време обмислям дали да не си взема серума за мигли на Mary Kay. Доста по-евтин е от Ревиталаш-а, но пусто все се притеснявам след като спра да го ползвам дали няма да ми оредят миглите Mr. Green и да ми станат по-зле и от сега   #Crazy
Няма да станат по зле, просто ще станат такива каквито са ти били до сега  Peace

+ 1

Аз моите ги мазах малко август и септември, но не всеки ден, въпреки това ... и че не съм изобщои редовно .... са си ОК, но разбира се, като няма стимулиране и ефектът като отшуми ще се върнат към обичайното си състояние  Peace
Виж целия пост
# 169
Аз от два месеца и половина не съм си мазала нищо по миглите, а все още са си с дължина като след Ревиталаша. Нито са станали по-зле от преди, нито дори така, както бяха преди. Все още са си огромни  Crazy
Виж целия пост
# 170
Ти с какво ги мажеш? За съжаление едва ли има нещо, което да ги сгъсти Sad
Тризъбецът на Clarins + спирала за обем  Wink  Mr. Green
Проблем е когато човек иска и обем и удължаване  Rolling Eyes
Моите мигли никога не са били гъсти и дълги, но от всекидневното гримиране и почистване съвсем се скапаха  Rolling Eyes

С каквато и спирала да се правя миглите ми все са редки  Mr. Green
И между другото много ти отива издължената очна линия  Peace Защо не продължиш да се правиш така? Късата очна линия ти прави очите малки Peace


П/с днес пак се мотах из парфюмерията, но пак не с харесах нищо Sad
Виж целия пост
# 171
Тroy  Peace пробвай Максимайзер на Диор  Peace

Знам, че намирането на Пупа ще ти е трудно, може би онлайн, но ....за мен е "спиралата"  Peace

Ти каква ползваш сега?
Виж целия пост
# 172
И между другото много ти отива издължената очна линия  Peace

Подкрепям. Много повече ми харесваш с леко издължаване, B&C  Flutter

Коя е тази така хвалена спирала? Заинтересувахте ме  Crazy
Виж целия пост
# 173
Тroy  Peace пробвай Максимайзер на Диор  Peace

Знам, че намирането на Пупа ще ти е трудно, може би онлайн, но ....за мен е "спиралата"  Peace

Ти каква ползваш сега?
Ползвам водоустойчива спирала на Мейбелин, от която съм много доволна, тъй като ми запазва миглите извити. Обикновено ако ползвам обикновена ми се изправят веднага и ми стават като крачета на паяк  Mr. Green

Скрит текст:
Виж целия пост
# 174
Аз хваля тази:



Първо си мислех, че ще слепва миглите, но не  Peace Тушът е гъст, но не съхне, слагам 1 пласт, идеално разделя и удебелява миглите  Peace

Преди това ползвам Максимайзер, с неговата четка хубаво извивам миглите и всяка се обръща от кремчето с ХК, после без да чакам да съхне слагам спиралата, правя очите едно по едно, пробвах и първо максимайзера на двете очи, после спиралата, но не е добре да се изчаква  Peace

На Максимайзера не давам линк, предполагам е познат  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 175
Аз хваля тази:



Първо си мислех, че ще слепва миглите, но не  Peace Тушът е гъст, но не съхне, слагам 1 пласт, идеално разделя и удебелява миглите  Peace

Преди това ползвам Максимайзер, с неговата четка хубаво извивам миглите и всяка се обръща от кремчето с ХК, после без да чакам да съхне слагам спиралата, правя очите едно по едно, пробвах и първо максимайзера на двете очи, после спиралата, но не е добре да се изчаква  Peace

На Максимайзера не давам линк, предполагам е познат  Rolling Eyes
Имам изключително прави мигли и до сега не съм намерила спирала, която да ми ги извие без да ползвам извивачка, а и дори да ползвам извивачка, след като сложа спиралата пак се изправят и само тази на Мейбелин ми ги запазва извити. Peace
Виж целия пост
# 176
Ами - Максимайзер, не знам как ги къдри, но аз с него смело ги натискам назад, защото е с бял крем и не цапа, ако така натисна със спирала - ще си зацапам сенките  Peace После като сложа спиралата - остават извити  Peace

kokiche33 - когато лекар прави контур - то  е като "ръб" на устната и очертание, тогава боде с филъра само в ръба, без да слага и в самата устна, но ако устните не са сочни - ще е смешно  Peace

Ако многократно е слаган филър - като при златките, то идва един момент, в който правят само контур, все пак е добре да се консултираш с лекар, който това прави, за избелване на ръба не съм чувала. Има тема за ест. корекции, където ще се включат момичета с опит  Peace
Виж целия пост
# 177
Аз се извинявам, стори ми се, че съм срещнала въпроса на 4 места, а после се усетих, че просто 4 пъти съм влизала в една и съща тема  Joy
Виж целия пост
# 178
Трой, за какво са ти извити мигли? Аз пък така да харесвам дълги и прави мигли, че даже си измислих техника да ги правя такива.  Laughing Много се радвах на миглите на Адри, но тя взе че отиде да й ги накъдрят.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 179
Mimes, само тази четка ми беше чиста и взех нея за магазина.
http://www.buyincoins.com/item/20803.html Може четката да не е пододяща за метеоритите.

B&C, аз никакво матиране не видях от Метеоритите, даже след 2 часа като се погледнах вкъщи, така ми лъщеше челото. ooooh! Затова се зачудих какво им е предназначението.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия