Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 46

  • 55 035
  • 723
# 270
Пробвай ББ-то на Ланком  Peace , а информацията за кутийката ще е полезна и на останалите  Heart Eyes  bouquet

Май така ще направя, не е като да съм намалила избора до 2-5-10 продукта, просто наистина нямам идея какво да взема, а искам да направя поръчка скоро. Имам някакъв вътрешен порив да си обновя гримиращия арсенал с по-добър такъв, ако може за вчера Blush
Малко скъпичък идва този бб крем, но не прекалено, дано си заслужава, мерси за препоръката Peace Hug
Виж целия пост
# 271
TheBlackWidow, чудесно, благодаря много за потвърждението за Стила Hug

Къде я намери за $10 между другото, аз само за £10 я намирам?
Виж целия пост
# 272
Ибей  Peace
Виж целия пост
# 273
Тя е в САЩ, може би за това  Peace



Пробвай ББ-то на Ланком  Peace , а информацията за кутийката ще е полезна и на останалите  Heart Eyes  bouquet

Май така ще направя, не е като да съм намалила избора до 2-5-10 продукта, просто наистина нямам идея какво да взема, а искам да направя поръчка скоро. Имам някакъв вътрешен порив да си обновя гримиращия арсенал с по-добър такъв, ако може за вчера Blush
Малко скъпичък идва този бб крем, но не прекалено, дано си заслужава, мерси за препоръката Peace Hug

Това е все пак грижа за лицето и инвестиция в кожата  Peace

Доста покривни са на skin 79 - бях взимала няколко комплекта мостри, обаче предпочитам козметика, на която имам повече доверие  Peace

Може да си поръчаш сетчета с мостри, те са в малки тубички и да си харесаш по цвят и покривност  Heart Eyes
Виж целия пост
# 274
Пробвай ББ-то на Ланком  Peace , а информацията за кутийката ще е полезна и на останалите  Heart Eyes  bouquet

Май така ще направя, не е като да съм намалила избора до 2-5-10 продукта, просто наистина нямам идея какво да взема, а искам да направя поръчка скоро. Имам някакъв вътрешен порив да си обновя гримиращия арсенал с по-добър такъв, ако може за вчера Blush
Малко скъпичък идва този бб крем, но не прекалено, дано си заслужава, мерси за препоръката Peace Hug

Пробвах няколко ББ крема и един СС на Клиник и най доволна останах от този на Мейбелин, леко покривен с  много хубав цвят ( номер 1) и най евтин от всички други, които пробвах  Peace
Виж целия пост
# 275
Момичета, много благодаря за всички мнения и препоръки Hug

Засега съм набелязала

- бб крема на Lancome в номер 2
- метеоритите на Guerlain
- фдт на BareMinerals (light, който на сайта им дават за светла кожа с жълтеникъв подтон)

Сега трябва да си избера

- лек хубав руж
- нова спирала

Трябва да си прегледам наличните гримове у дома и да внеса малко ред, но сенки и моливи за очи по-скоро имам, червила също.

Още веднъж благодаря за помощта, ще дам отзиви при първа възможност  bouquet
Виж целия пост
# 276
Не бих купила нищо без да съм го пробвала, особено с жълтеникав цвят на кожата! Някои цветове подсилват жълтеенето, така че само след проба. По добре отиди в някой магазин в който могат да ти дадат мостри Peace
Аз самата съм с жълтеникав отенък на кожата и голям зор виждам докато си намеря нещо, което да го заличи Wink
Виж целия пост
# 277
Аз съм малко страннва в това отношение, обожавам да пазарувам по интернет, а на живо все не намирам време и желание, но си права... Ще се опитам утре в обедната да ида до щанда на BareMinerals в кварталния Debenhams и се надявам всъщност да не си въобразявам, че има такъв Mr. Green
Виж целия пост
# 278
BareMinerals ги има не само в Дебенамс Wink
Виж целия пост
# 279
Момичета, много благодаря за всички мнения и препоръки Hug

Засега съм набелязала

- бб крема на Lancome в номер 2
- метеоритите на Guerlain
- фдт на BareMinerals (light, който на сайта им дават за светла кожа с жълтеникъв подтон)

Сега трябва да си избера

- лек хубав руж
- нова спирала

Трябва да си прегледам наличните гримове у дома и да внеса малко ред, но сенки и моливи за очи по-скоро имам, червила също.

Още веднъж благодаря за помощта, ще дам отзиви при първа възможност  bouquet

Хубаво е под метеоритите да ползваш и матираща пудра  Peace Бен Най е доста бюджетен вариант, а мисля и че се разменяше преди време, можеш да стрелнеш един въпрос в темата:"Търся ..."

Иначе - може и да се поръча от UK  Peace Шишето стига за "1 живот"
Виж целия пост
# 280
troy, aз не съм в БГ Peace

А за спиралите да отворя дума... Разглеждам сега класацията на InStyle и като четка ми харесаха тези трите, ако имате отзиви ги приемам с отворени обятия Hug

GUERLAIN Maxi Lash



или Yves Saint Laurent Mascara Volume Effect Faux Babydoll



или Diorshow New Look Mascara



И всъщност по-добри ли са от любимата ми Max Factor Masterpiece



Може би ще си остана с Masterpiece-a, не винаги по-високият клас е гаранция за по-добро представяне...

П.С. Извинявам се, че така нахлух в темата Blush Просто изпитвам някаква страхотна потребност да си подменя "основните" гримове, а от много време залагам на едни и същи марки и уж дойдох за съвет, а не спрях аз да пиша Grinning

П.С. 2 a.l.e.n.a, мерси за съвета, ей сега отивам да гледам Hug
Виж целия пост
# 281
Може би ще си остана с Masterpiece-a, не винаги по-високият клас е гаранция за по-добро представяне...

Това е абсолютно така  Peace Има супер добри спирали и в средния клас, които вършат същата работа, като тези от високия.
Аз до миналия месец ползвах тази на Гарлен. Хубава е, но не е нищо невиждано  Rolling Eyes
За мен определящо е какви са си миглите  Crazy На хубави мигли, всяка спирала ще стои добре. На тънички мигли, като моите, спиралите няма как да направят чудеса. Така, че за мен лично няма много смисъл да се ръся двойно за спирала от 60лв, като виждам че разликата с тази от 30лв, не е съществена  Wink
Виж целия пост
# 282
Според мен много зависи от миглите, колко са прави, колко са дълги ...гъсти  Peace

Има спирали, които ми слепват мислите с течния си тuш, а други с такъв туш не ги слепват изобщо  Peace Аз не харесвам силиконови четки, а мнозина ги предпочитат  Blush Blush

За мен тази е идеална  Peace



Ако искаш да пробваш нещо ново - бих ти предложила максимайзера на диор, само гоповтарям напоследък, но при мен има голям ефект  Peace и за извиване и за обем и за дължина, защото косъмчетата ми са фини и по-прозрачни, а той ги boost-ва  Peace



Имах много добър опит с една спирала на ГР - цената беше до 15 лв, не помня, но не беше скъпа, е, като повторих покупката - все едно бях взела друг продукт - имат характерно непостоянство в качеството, което ме отказа да "играя тото"  Cry
Виж целия пост
# 283
За спиралите и аз съм на същото мнение като Веси. Всичко зависи от миглите, не толкова от спиралата. За всеки е подходяща различна формула, различна четка... Ползвала съм доста спирали от високия клас, в момента също имам две на Ланком и една на ЕЛ, а също и от средния клас 3 на Макс Фактор, една Лореал и една на Дебора и въпреки това най-любимата ми е на... Голдън Роуз  Laughing
Виж целия пост
# 284
Че кой ти говори за БГ Wink и пак ти казвам BareMinerals ги има в много магазини. Последно видях, че ги има в Джон Люис, Fenwick и дори в Буутс  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия