Калории броим, здравето ценим и кила топим! - тема 10

  • 50 867
  • 752
# 135
na_visok_tok_s_kok - Много си целенасочена! Това е хубаво! Прекрасен пример си за това как се успява с КГ по план  Hug Хубав план си си направила за захранване.... Не знам дали не е много разтеглен  Thinking А и по Коледата и НГ си остави повече от 1000 ккал, няма да ти е драма, мисля  Thinking  Много ми хареса "приятната изненада" на 56 кг Sunglasses До февруари ли мислиш да ги постигнеш?

Успехи!    bouquet

soleil - вкарвай си твоето си количество спорт... не отлагай, важно е да го има!  Peace

Виж целия пост
# 136
Маямии   bouquet, душице, благодаря ти. Замислих се над съвета ти, верно малко е малко 1000 кал. Даже сега пак се замислих и май няма да мога да тренирам тая седмица, ще пътуваме с приятеля ми на едно специално място, а аз си мислех да си взема компютъра и тайничко да си правя по 30 мин. упр. на ден докато спи Blush Просто защото от 2-3 часа кардио на ден да мина на 0 малко опасно ми изглежда, да не ми спре сърцето.  Mr. Green

Затова 1000 кал. без тренировки ще ми се сторят пир. Но може примерно на 31.12 да си позволя нещо като зареждащ, бе ще го измислим, и 1200 е супер. Simple Smile

Днеска не правих двуразова... така се случи, има и по-важни неща, сметки, лекции, успах се. Но :

Хапнах 1000 кал. от овесени ядки и соево мляко + 2 ябълки

Изгорих : 1000 кал. на пътеката, 500 на кроса и 200 с упражнения за дупе и корем.


Вода 3 л

2 кафета

Витамин малко късно го взех......

Антицелулитните ми липсват, но ги спрях заради синините. С масажи отслабвам по-бързо

Дандалиона ми свърши, трябва да си купя. И от него ми се повръща.

Купих си нов парфюм  Crazy И сега зимата изглежда по-магическа от всякога, макар навън да мирише на есен  Mr. Green Ммммм Simple Smile

Иначе да, за 56 кг мисля до февруари, ся 2-3 кг на месец е супер Simple Smile


Солейл, Таня, Калака, надявам се сте добре  Hug
Виж целия пост
# 137
na_visok_tok_s_kokGrinning разсмя ме! Благодаря ти за което!  Grinning Позволи си заслужена почивка по Коледата и НГ... После, в 2014-та, ще има време да пребориш и КГ и целулита... Убеден съм, че ще успееш във всичко това! Самомотивацията ти е потресаващо ефективна! Ще успееш у всички екшъни!    Peace bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 138
Здравейте момичета,
и аз вече броя, бях на японската започнах от 61, сега съм на 57. Не спортувам, спорта ми е само ходенето и чистенето на къщата ooooh! Постех от средата на ноември, след това японската и сега менюто ми е следното:
С: мюсли izzi 3 лъжици със кисело мляко 1/3 кофичка и парченце 1/4 круша.
О: Риба или пилешко месо около 120-150 гр. с 200 гама салата
В: 2 варени яйца
Смятах калорийте около 800-1000 са. Преди не закусвах малко след японската, но много огладнявах. Сега като закусвам това си е моя режим.
Ако много огладнея, което вече не се случва плод. 3 литра вода и отделно кафе и чай и най-лошото от всичко цигари Rolling Eyes
Как ви се струва това меню. Аз се чувствам много добре, защото не вечерям вечер и не огладнявам, само малко преди закуската. Жадна съм и постоянно ми се пие вода, нон стоп ми се пие вода. Сутрин пия джиджифил 0.500.
Това, че съм постоянно жадна много ме дразни, защото преди като ядях боклуците не беше така, а сега дори и сол не ям нито със салатата, нито с яйцата.
Най-важното е че се чувствам невероятно, боже колко е хубаво да се живее здравословно, взимам и добавки и витамини.
С вас съм и постоянно ви щпионирам  bouquet
Виж целия пост
# 139
master333 - Ми добре е менюто.... Можеш да добавиш още малко кис.мляко или бучка сирене за повечко калций - това е важно! Не забравяй и хляба.... 1-2 филийки на ден дават дооостааа от полезните вещества. Също - предполагам, че кафето и чая са ти без захар... Това (според мен) също е важно!  bowuu Цигарите - не е драма.... можеш и на последващ етап да ги буташ към отказване Wink Ти ще си решиш кога!  Peace
Виж целия пост
# 140
Маями,  Heart Eyes, винаги слънчев като ника си  Sunglasses Laughing Радвам се, че съм те развеселила, та нали затова сме се събрали тука. Да се веселим в мъчението  Laughing Благодаря ти за подкрепата!!!!! Simple Smile

Мастър, добре е менюто. Ако бях на твое място не бих брояла грамажа на зеленчуците. 200 гр е половин краставица, та това е супер малко... но както решиш! Simple Smile Менюто ти напомня на японската диета. Simple Smile Успех и добре дошла!


Моят отчет .....

8ми ден обр. броене:

Събудих се с по-малко целулит и малка талия  Shocked Качих се на кантара и прескачаше от 62 към 61,5,..... В ПМС съм и мисля до края да го зарежа кантара, щото по-зле ще става.

Абе макс до 60 ще си сваля. Всяка сутрин си казвам, хайде ще правя двуразова тренировка и не правя. Много ми е трудно, но знам, че това би махнало поне едни 2 кг от мен. Повече от седмица не бих могла да го издържа де.... но си струва. Хайде ще се пробвам от утре да тренирам по 2 пъти на ден. (Баси, колко трудно звучи  hahaha ) :Д


Иначе : 1000 кал. погълнати о зеленчуци пиле, ленено семе и 2 с.л. овесени ядки

1300 изгорени на пътеката
200 изгорени с упражнения

3 л вода едвам

витамини

кафе Х 3

Трудна е тая фаза, в която човек почти се харесва и това го прави леко мързелив, а не остава време. Знам, че последните дни до целта винаги са най-важни каквато и да е тя. Така че, Камелио (така се казвам :Д, приятно ми е), хващай си торбата за спорт и към залата.  Whistling

П.>С. под двуразова имам предвид не толкова повече калории изгорени, ами просто по-честите и кратки тренировки водят до по-голямо отслабване, особено ако едната е на гладно... ама айде де
Виж целия пост
# 141
...Трудна е тая фаза, в която човек почти се харесва и това го прави леко мързелив...
колко си права! аз отдавна съм в тая фаза ... много леко става ако се харесаш  Laughing обаче губиш всякакъв стимул  Blush

и за протокола - не броя , но се ограничавам  Peace
Виж целия пост
# 142
и за протокола - не броя , но се ограничавам  Peace

и аз така  Sunglasses а в момента съм и леко болна и не тренирам
Виж целия пост
# 143
...Трудна е тая фаза, в която човек почти се харесва и това го прави леко мързелив...

na_visok_tok_s_kok - Да вярно, че така се получава - като се приближаваш към целта, тонуса пада и ентусиазма за постигането й - тоже...  Rolling Eyes Мисля, че има някаква психологическа връзка по схемата: Ти си мислиш - "Ето вече колко съм близо (до целта), мога да си позволя да намаля усилията и пак ще я постигна!"  Twisted Evil Даа.... ама това (поне според мен) действа като капан и се само-хващаш в него и НЕ постигаш целта. Във всеки случай - не и със същия темп, с който си сваляла предните килограми. Аз за туй вече в 2 мои си кампании за смъкване на някакви КГ - си поставих целта по-надолу в килограмите.... Тъй да се каже, вървиш със 100 км/ч към твоята цел, с която се самоизлъгваш, но най-успешно си спираш на 2-3 кг ПРЕДИ фиктивната цел... защото всъщност именно тези кг ти трябват реално за постигане  Sunglasses

Не знам дали добре я обясних тактиката и доколко ясно.....  Rolling Eyes

Виж целия пост
# 144
na_visok_tok, не се бях замисляла до сега за това, че започваш да се харесваш и за това спира отслабването. И аз се чудех защо съм запецнала от края на лятото до сега. На Маями разсъжденията за целта също са интересни. Не броя особено, нямам особени преяждания.
Интересно е коледното време с цялото тичане по покупки, подреждане и т.н. не остава много време за ядене. Днес се почувствах изтощена след пазара и си купих едно парче торта. Още от миналата година съм си въвела тактиката да изяждам половината, другата половина бързо в кошчето. Стига ми и половин парче, а и купешките торти не са много вкусни. За някой любител на сладкото може да е полезна тактиката ми. Simple Smile
Виж целия пост
# 145
Хора, много точно описахте ситуацията. Особено Маями. Именно!

Аз днеска съм в криза. Постоянно ми се ядеше, бях звяр, а трябваше да купувам подаръци, да си глася багажа и да се занимавм с други неща + чистене + се успах и станах на обед понеже предната вечер не можах да заспя до 4....

И съм пред цикъл, буквално искам да убия някого, не се шегувам. Коремът ми е подут, боли ме, получих някаква храносмиателна реакция от тея шейкове дето си правя (пред цикъл съм чувствителна, имам и запек даже :Х, сори за директността). Обаче... нали трябва да изглеждам добре като се прибера направих грешката да отида по магазините. Купих си 4  черни клина, които са с "пуш ъп" ефект и вталяват, а единия изглежда лекичко като кожен и е на едни флорални акценти. Звучи леко проститутско :Д понеже аз съм фен на по-прибраната мода, не обичам нищо ексцентрично, но това изглежда елегантно. Проблемът е, че с подутия корем и задържаната вода се чувствах сякаш изобщо не съм отслабнала и усилията ми 2 месеца няма да се забележат.

Добрата новина е, че преди месец и половина бях в същия магазин и си купих клин с 2 номера по-голям (сега съм S и не ми стяга).

Та.... защо ви пиша днес. Остават 7 дена до събитието ми 25.12 вечерта. Мисля, че днес тези негативни мисли са поредното предизвикателство. След всеки час и половина на пътеката почват винаги да изплуват всичките ми проблеми и страхове, някак си предпазните функции на организма бълват целия негативизъм смао и само да се наядеш и да му дадеш каквото си иска. Все пак той се бори срещу оътслабването. Така и днес... викам си, аз съм едно нищо, гледай не можа ли по-рано да почнеш да отслабваш, сега какво се периш и без това няма да успееш. Не изглеждаш добре, ако беше по-слаба щеше да можеш да си позволиш да носиш тоя впития клин.

Звучи малко психо написано, но мисля, че това е просто откровеното ми признание и че всяка една жена си го е мислила някога в някой си момент.

Затова днес, в този момент аз официално отказвам да се поддам на тези мисли.

Ще се преборя с последното предизвикателство и дори и да остават 7 дена, аз ще използвам всяка една секунда вярвайки и обичайки себе си, ще направя последните си 7 тренировки и ще се напъна за последно да изчистя диетата си. Днеска ядох овесени ядки много и 1 картоф И от това се подух. Общо 1300-400 кал., но .... се подух. Та не ме интересува. Падах и ставах 2 месеца. Ще го докарам до край!

Нека всяко усилие за себе си се отпечата на лицата ни, защото всяка жена заслужава да се чувства красива и уверена в себе си. Аз ще се обичам именно заради извивките си и заради капките пот, които са ги изваяли.

Извинявам се за романа, просто понякога се разчувствам :Д :Д :Д

Успех, аз отивам на тренировка!
Виж целия пост
# 146
na_visok_tok_s_kok - Да откажеш отрицателните си мисли е като да отвориш поле за положителните....  Simple Smile Подкрепям!  Peace
Виж целия пост
# 147
Беше ми приятно в темата, но Ви напускам.
Причината е новият вид на форума....ужасен е.

Успех на всички
Виж целия пост
# 148
Kalaka - Не бързай да напускаш! Май че има тенденция на връщане на стария стил на форума  Sunglasses
Виж целия пост
# 149
na_visok_tok, пожелавам ти успокоение и да си намериш най-оптималното меню, че тези промени в стомаха не са добре. Също да ти спомена, че за едно добро изкарване е много важно човек да си има набор от интересни теми и въобще да е зареден със слънчево настроение. Та ти го пожелавам  Simple Smile

Кalaka, в първия момент реших, че ни напускаш темичката, но после загрях, че е заради вида на форума. На мен най ми харесва в този вид "Виж новото" и така си пестя време. Но определено със стария вид си бях свикнала повече.

Днес направихме първите коледни сладки, сега ще ги изчисля по колко калории са.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия