АВГУСТинчета характер проявяват, майките им назад не остават

  • 78 441
  • 743
# 180
Добро утро  Hug
Ули, една позната кърми година и половина само сутрин и вечер, аз кърмих също така 3 месеца, ама малката сама си се отби, аз даже повече я натисках Embarassed
А, много ти се чудя за слинга, аз още лятото се отказах, а сега даже не мога да си представя да я облека дебело и да я нося, както съм кинт и двайсе  Whistling
Месечинке, като те четох и сама си се смях, представих си аз, ако облека на Джерито панталоните, ми то няма и да забележа сигурно  Laughing Laughing Laughing
Дафи,  hahaha hahaha hahaha и аз понякога се улавям, че броя лъжичките като си правя кафе  Whistling А, на Ина наистина може да е от зъби, на Джерито й излезнаха 2 и беше супер кисела, сега има 8 резци и 1 кътник  Mr. Green
Диди, аз пък не беля гроздето, даже и мандарината вече не беля  Blush
Марли, как ме кефи Матей  Heart Eyes дунданчо сладък  Heart Eyes

Ние пък от няколко дни си имаме ритуал сутринта, ставаме, отиваме в банята, мием си лицето, зъбите  и т.н. Тя си има своя кърпа, четка и прочие  Laughing много ми е смешна, защото си чака да й сложа на четката паста и да си мие зъбите  Crazy
Порасна ми дететнцето, ей  Heart Eyes
Ние сигурно ще си вземем коте, че малката обожава животни, а и искам да расте с животине, а куче ще ни е трудно в апартамент, малък при това Tired
Виж целия пост
# 181
Джери,
много готина идея за котето. И аз искам да вземем животинче, но при този ужас на БОрислав от прахосмукачката ще е мисия невъзможна чистенето на космите. Ще изчакаме да порасне още малко и да спре да се страхува.
Дафи,
ама че работа, баш на НГ ли го извикаха ТМ? Може да си направите пижамено парти с Ина Simple Smile
Днес съм на всяка манджа мерудия, ама след малко ставам, че ми стана неудобно, кво ли си викате тая не си гледа детето, ами виси у форума по цял ден Joy Embarassed
Виж целия пост
# 182
Здравейте момичета,

да споделя и аз опит с махането на нощното кърмене: при нас се получи много лесно, но от третия опит. Предишните завършваха с цоцкане след двучасов рев, опитвахме със спане на дивана и не стана. Явно просто не е била готова. Започнах да заменям нощното цокане със гушкане и вода и на третата-четвъртата нощ просто спря да се буди, е буди се от време на време, но за вода. Обаче се събужда в 7 озверяла от глад, направо не мога очите си да измия  Laughing

Памперси съм ползвала само Памперс и биоразградимите на ДМ, вторите не ми харесаха, та не мога да се изказвам. ММ донесе някакви от Германия, Мамиа се казват, човека ги видял, помислил ги за Памперс пък те три пъти по-евтини, зарадвал се на находката и купил два пакета, а то цвета на опаковката същото зелено като на памперс, нищо че пише друго  Laughing Първия пакет почти свърши и оплаквания нямам.

При нас нищо ново, принцесата ходи на ясла, къде с повече желание, къде с по-малко........ Минахме първото разболяване след рекордните три седмици ходене без прекъсване  Laughing

ДО махане на памперса не знам кога ще стигнем, но покрай яслата спра да бяга от гърнето в див ужас и даже започна да сяда на него и сама. Снощи дори седна преди баня и се изпишка вътре  Shocked САМА  Heart Eyes Големи ръкопляскания имаше
Виж целия пост
# 183
Я, пА ти, нищо няма да кажем, аз пиша с Джерито на ръка  Laughing
Тя също се страхуваше от прахосмука, обаче аз я водех при нея и я милвахме и й поклазвах как прави прахосмука, след това като пуснех й давах да "чисти"... Сега не мога да я отлепя от нея  ooooh!
А, у нас така или иначе е косместо, на дивана покривката е реснак и много космарлаци има  ooooh! ooooh! Sick
Виж целия пост
# 184
Джери, на мен ми е удобно да го нося, лесно ми е да стигна, където съм решила Simple Smile да го пусна и да тичам след него, без да се притенявам къде е количката и да я бутам. Понатежава ми от време на време, но пък тренирам да съм силна Simple Smile

Катерят ли се вашите деца? Маймунката само се чудя как да се качи на стол и от там да си шета на масата, че и на масата се опитва да се качва. Не, че ми е проблем, само дето ме е страх да не падне. Ей го сега, докато се обърна, качил се на стола, от там си е взел един банан от масата и си седнал на стола и си го хапва  Joy

Месечинке, я си пиши и не се притеснявай Simple Smile ей ме и мен днес за 3-ма пиша Simple Smile
Виж целия пост
# 185
И аз не мога да търпя да реве, обаче отида ли на дивана и на секундата млъква!  Shocked С ММ си говорим, че явно има проблем с мен нещо.  hahaha Но имаше някои вечери се будеше през половин час, някакъв кошмар беше, никой не се наспиваше и затова го предприех и първоначално от дивана ходех до спалнята по 1-2 пъти на нощ да й давам да цока, после постепенно спря и това и само баща и като я завие и гушне и тя заспиваше, но все пак той не й мирише на мляко. А иначе спра ли нощните кърмения и при мен рязко намаля кърмата определено, но Иво си го кърмех така 3-4 месеца, че и повече даже, само сутрин и вечер, като накрая просто се чудех има ли изобщо мляко, цокваше 2-3 пъти и това беше, съвсем нормално си ми спря млякото постепенно и не съм пила салвия и тн. И сега искам така плавно да стане.
Мандарините и аз не ги беля, ама гроздето нали все го спрягат че задавя и явно затова го беля.  Mr. Green
И аз искам коте, обожавам ги, но няма да ме огрее категорично.  Whistling
Виж целия пост
# 186
Аз пък правя опити да махна след обедното кърмене. Вчера се събуди, и веднага почна да ми дърпа блузата Close Реших, че няма да й дам-рева, мрънка 15м. и накрая я залъгах с една бисквитка.
Днес ще видим как ще я баламосам.
Все още ми е приятно кърменето, ама с този бебешки режим- 5-6 пъти на ден Stop
Виж целия пост
# 187
Сладурки, черпя ви, че днес помъдрявам с една година!  Whistling



Днес ми се обажда бабата на ММ (майката на свеки) - една страхотна, мила женица на 80 и кусур години и от дума на дума ме пита дали кърмя още. Викам да, въпреки че дядовците са недоволни ... А тя - "... въобще не им обръщай внимание, много хубаво правиш, едно време като са кърмили до 3 г. и кусур по нивите, кой им е мърморил?!" Бе, наистина е страхотна бабката!  Peace
Че аз кърмя от 4 месеца по два пъти в денонощието, а от почти 9 без нощни кърмения и не съм забелязала намаляване на кърмата - просто си се регулира!  Peace
Месечинке, Дафи, направо си ви представих ...  hahaha Joy hahaha Joy
Джери, супер за котето!
Ули, опитва се да се катери, но не може още!  Peace
Виж целия пост
# 188
Васето,
честито и тук, всичко най-прекрасно ти желая и не спирай да пишеш Hug
Мдам, навремето повече са разбирали май, макар и чисто интуитивно от много днешни лекари и специалисти.
Виж целия пост
# 189
Васе, и от мен честито и тук, много здраве и щастие Hug
Включвам се в много подходящ момент Mr. Green И моят малчуган е нетърпим нощно време и преди два дни му отворих една купена още по време на бременността, кутия Ам Whistling Забърках му аз първата вечер 120, той изпи 100, снощи си изпи близо, но пак се буди нощем поревава, суче пак по няколко пъти, със сигурност са зъбите  Close И Дормикинд му давам от 2 дни, изобщо АМ и Дормикинда реших да ги дам в комплект след една безумна нощ (във вторник, в която рева от 1 до 6 с малки пресекулки) Confused През деня също е малко кисел, венецът му е толкова подут и побелял, ние долу имаме само 3 зъба Whistling Та с това Ам се надявам и лека по лека да го отбия, то иначе не се търпи, по цяла нощ виси на мен ooooh! И имам един въпрос малко не на място, позакъснял, но като сме обсъждали не съм чела: като свърша тази кутия Хумана, аз давам само по веднъж на ден де, само вечер, какво хубаво мляко ще ми препоръчате - Аптамил, Милумил или др., едното май запичаше или миришеше кофти, върти ми се нещо, ама като не помня Blush Аз не разбирам нищо, ама Хуманата не мирише мн вкусно, леко ми докарва на риба Laughing Тя е и 1-ца де, ама да не я изхвърлям  Embarassed А и преварявате ли винаги водата или може и затоплена изворна  newsm78
Марли, наснимай го този малък сладур Heart Eyes
Месечинке, и мен ме разсмя Simple Smile Сега разбрах какво имаш предвид за тези пантофи с Гарфилд, и нашите като почна да ходи повече се изтъркаха моментално от вътрешната страна на пръстите и вървеше леко криво и като сковано и често падаше Crazy Сега му взех едни на КиК и си ходи нормално Whistling
Маги, браво на Теди Hug
Аз от всички памперси, които съм ползвала съм най-доволна от белият Памперс, и Лидълските не са лоши, но не могат да се сравнят с белите, идеални са за нощно ползване  Flutter
Вие как сте с приготовленията за празниците, напазарувахте ли подаръците Hug
Виж целия пост
# 190
Дафи как так по 3 дни бе? Тя сляга един и същ памперс 3 вечери подред така ли? Ами то не е хигиенично
Месечинка ти ме разби, пак до прасеца си успяла да ги обуеш панталонките Joy
Джери и ние така, 8 резци и един кътник Grinning
Пилето яхва прахосмукачката и аз също не мога да изчистя като хората, ако не е отгоре ходи да дърпа кабела от контакта ooooh!
Васето nbirthday много здраве и всичко най- най за теб и семейството ти  bouquet
Абе накрая само аз ще остана такава кърмеща, даже не опитвам да махам кърмене още
Виж целия пост
# 191
Не следя напоследък темата, но забелязах, че за кърмене и отбиване си "говорите". Добавих в Кой е по - по - най приз за най-дълго кърмено бебе, да видим кой ще е вписан там.

Васето, честито помъдряване, всичко най-хубаво ти желая.
Виж целия пост
# 192
Само да не отмъкнем ние приза, вече не ми се кърми, но пусти мързел, не ми се занимава с отбиване като заспивата така най- лесно
Виж целия пост
# 193
Васе, честит рожден ден, да си жива и здрава и само хубави неща  newsm67

Калисто и ние сме във вашата група, суче по няколко пъти на ден, имам чувството, че няма никакви разреждане Simple Smile Мен не ми пречи и нощем даже не толкова, просто понякога като се събудя докато кърмя и после не мога да заспя се замислям Simple Smile
Виж целия пост
# 194
И като съм започнала да задавам постоянно въпроси да пусна следващия. Слагате ли ги да спят на възглавница вече? Мен още ме е страх, но като гледам как удобно си спи върху моята, то няма разлика, а и детските са по- малки, но определено ме е страх да го оставя в неговото легло с възглавница
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия