

и аз понякога се улавям, че броя лъжичките като си правя кафе
А, на Ина наистина може да е от зъби, на Джерито й излезнаха 2 и беше супер кисела, сега има 8 резци и 1 кътник 
дунданчо сладък



Големи ръкопляскания имаше 
да го пусна и да тичам след него, без да се притенявам къде е количката и да я бутам. Понатежава ми от време на време, но пък тренирам да съм силна

ей ме и мен днес за 3-ма пиша
Но имаше някои вечери се будеше през половин час, някакъв кошмар беше, никой не се наспиваше и затова го предприех и първоначално от дивана ходех до спалнята по 1-2 пъти на нощ да й давам да цока, после постепенно спря и това и само баща и като я завие и гушне и тя заспиваше, но все пак той не й мирише на мляко. А иначе спра ли нощните кърмения и при мен рязко намаля кърмата определено, но Иво си го кърмех така 3-4 месеца, че и повече даже, само сутрин и вечер, като накрая просто се чудех има ли изобщо мляко, цокваше 2-3 пъти и това беше, съвсем нормално си ми спря млякото постепенно и не съм пила салвия и тн. И сега искам така плавно да стане.
Реших, че няма да й дам-рева, мрънка 15м. и накрая я залъгах с една бисквитка.







Забърках му аз първата вечер 120, той изпи 100, снощи си изпи близо, но пак се буди нощем поревава, суче пак по няколко пъти, със сигурност са зъбите
И Дормикинд му давам от 2 дни, изобщо АМ и Дормикинда реших да ги дам в комплект след една безумна нощ (във вторник, в която рева от 1 до 6 с малки пресекулки)
Та с това Ам се надявам и лека по лека да го отбия, то иначе не се търпи, по цяла нощ виси на мен
И имам един въпрос малко не на място, позакъснял, но като сме обсъждали не съм чела: като свърша тази кутия Хумана, аз давам само по веднъж на ден де, само вечер, какво хубаво мляко ще ми препоръчате - Аптамил, Милумил или др., едното май запичаше или миришеше кофти, върти ми се нещо, ама като не помня
Аз не разбирам нищо, ама Хуманата не мирише мн вкусно, леко ми докарва на риба

Сега разбрах какво имаш предвид за тези пантофи с Гарфилд, и нашите като почна да ходи повече се изтъркаха моментално от вътрешната страна на пръстите и вървеше леко криво и като сковано и често падаше
Сега му взех едни на КиК и си ходи нормално 




много здраве и всичко най- най за теб и семейството ти 

Мен не ми пречи и нощем даже не толкова, просто понякога като се събудя докато кърмя и после не мога да заспя се замислям
Препоръчани теми