Бебенце през ФЕВРУАРИ, мама най-щастлива ще направи!

  • 27 545
  • 745
# 540
Здравейте и от мен,

Ние вчера на фирмено парти, малко кофти че не можах една чаша да пия, ама както не съм и особена алкохоличка newsm78 и реших че не си струва риска та цяла вечер бях на сок. Инъче голямо приключение беше, цял ден валя сняг - около 20 см, отделно с вятър, и за първи път от както сме тук изглежда че не се справяха изобщо с почистването. Ако знам как да кача някоя снимка да видите, вече 2м имаме в градината , няма вече къде да га хвърляме ... много снежна Коледа се очертава.
Инъче и ние се натискаме от една на друга страна, даже тази вечер по едно време имах чувството че иска да излезе през корема ... а напоследък не ме рита толкова много, но когато го прави е доста по-силно  Wink
Приятни поч дни, аз едвам ги дочаках ...  newsm20
Виж целия пост
# 541
Приятна и топла вечер мили мамчета .
И нашия бебо е доста активен , постоянно все има нещо да си прави я ритка , върти се , хълца . Коремчето почна доста да ми тежи и особенно след известно ходене или по- точно клатене , щото се клатя като пате почва да ме боли леко ниско доло . Днес се хванах и втора доза меденки да правя , че моите двама мъже много ги харесаха и тези които правих предния ден почти свършиха . Нали вчера и на гости ходихме да видим еднин малак сладур на 1 годинка и там мн. ги харесаха и даже рецепта искаха  Embarassed
В понеделник съм на контролен преглед и ще видим бебо . След влизането ми в болницата ходя на котрол на всеки 10 дни което е добре и поне съм по -спокойна . Тогава ще дам и крадък отчет за нашия малък мъж .
Вторник пак по болници , но тогава за нашия тати ще му правят лазерна операция на очите и съм доста притеснена . Но искрено вярвам , че всичко ще мине успешно , все пак ще бъдем в една от най - добрите клиники .
Виж целия пост
# 542
Здравейте  Simple Smile
Как сте днес?
Аз си направих топло кафенце, и се радвам на спокойния ден Simple Smile
Виж целия пост
# 543
Здравейте и от мен Simple Smile
Poli Menderes , що  беше в болница ? (нещо съм изтървала )
В Девата ли ще раждаш?
Виж целия пост
# 544
Как сте мамчета?
Аз да се "похваля", вече с нова "екстра" - подути ръце като понички. Болят при свиване на пръстите. Пръстените.....абсурд просто. Само брачната халка още си стои, че ми е и по-големичка.  #Crazy Лоша работа!
Иначе като оставим това, съм си направила фрешче и си ровя из нета за разни бебешорски нещица. Нямам още количка, столче за кола, ваничка и музикална играчка за кошарата. Иначе си купих един сладурски комплект за изписване. Това бе първото розово нещо, което купих. Все ме беше страх да купувам розови неща, че да не се появи някой ми ти мъж накрая. Но вече съм сигурна, че ще е мома  newsm68

Момичета дайте съвет, че имам дилема с името. Колебая се м/у Александра, Алекс и Александрия. Имам глупави опасения към Александра, да не го изопачат на Сашка дечурлигата. Кое по-ви харесва   bouquet

Poli Menderes, дано всичко мине безпроблемнно с операцията на мъжа ти  Praynig. Аз пощурявам моя ако има здравословен проблем или му предстои някаква интервенция. Много се притеснявам  ooooh!

theHellgirl, аз изобщо не пиех преди, ама сега ми се допива вино много често. По една чашка  няма проблем, само после киселини има повече.  Wine Glass

Лека вечер от мен и дано да поспим поне малко!  Praynig
Виж целия пост
# 545
Момичета дайте съвет, че имам дилема с името. Колебая се м/у Александра, Алекс и Александрия. Имам глупави опасения към Александра, да не го изопачат на Сашка дечурлигата. Кое по-ви харесва   bouquet
Аз знам, че не е хубаво детето да се записва/кръщава със галено име. Ти си я пиши с дългото пък пак й викай Алекс. Губела се силата на името
Аз полежах 6 дена в болница, заради еднократно кафеникаво зацапване. Изпържи ми се мозъка от сухия въздух и жегата. Поне видях доктора, при който ще раждам. Страхотен човек, очарована съм.
Сега пазя леглото и мързелувам, че има месец до секциото, да не стане гаф.
Виж целия пост
# 546
Как сте мамчета?
Аз да се "похваля", вече с нова "екстра" - подути ръце като понички. Болят при свиване на пръстите. Пръстените.....абсурд просто. Само брачната халка още си стои, че ми е и по-големичка.  #Crazy Лоша работа!
Иначе като оставим това, съм си направила фрешче и си ровя из нета за разни бебешорски нещица. Нямам още количка, столче за кола, ваничка и музикална играчка за кошарата. Иначе си купих един сладурски комплект за изписване. Това бе първото розово нещо, което купих. Все ме беше страх да купувам розови неща, че да не се появи някой ми ти мъж накрая. Но вече съм сигурна, че ще е мома  newsm68

Момичета дайте съвет, че имам дилема с името. Колебая се м/у Александра, Алекс и Александрия. Имам глупави опасения към Александра, да не го изопачат на Сашка дечурлигата. Кое по-ви харесва   bouquet

Poli Menderes, дано всичко мине безпроблемнно с операцията на мъжа ти  Praynig. Аз пощурявам моя ако има здравословен проблем или му предстои някаква интервенция. Много се притеснявам  ooooh!

theHellgirl, аз изобщо не пиех преди, ама сега ми се допива вино много често. По една чашка  няма проблем, само после киселини има повече.  Wine Glass

Лека вечер от мен и дано да поспим поне малко!  Praynig
Здрасти,Поли!Аз съм за Алекса или Алексия Grinning
Виж целия пост
# 547
Добро утро! Кафето изпито, закуската изядена.
Тежка мъгла е паднала във Варна, а на нас нещо не ни се седи в къщи. Не, че нямам работа, като например да изчистя, че е кочина след вчерашното гости на свекърите, но....не ми се чисти.
Смятам да извикам фирма да ми измие прозорците януари месец. Някоя варненска мама може ;ли да даде контакти, на такива, които е ползвала?
Виж целия пост
# 548
Добро утро,мами  Hug Днес съм много положително настроена  Heart Eyes Бебчо си мърда,рита-боли вече и много ми тежи(крачетата ми горките,имам чувството,че едва издържат  Laughing ) Днес ще ходим за коледни подаръци(и аз ще намажа) проблема е че не е уместно да си купувам нови дрешки,защото после ще са ми бая големки  Laughing Вчера си купих 2 много сладки нощници за болницата,легенче за бебешките дрешки и след Нова година мисля да взимам и козметиката на бебчо.Много се колебая каква да е-Нивеа,Бочко,Джонсън  newsm78
Виж целия пост
# 549
Здравейте Февруарски мами  Hug !! Аз съм от старата школа , наминавам да ви пожелая весели празници , да сте живи и здрави всички , и да родите здрави и пухкави бебенца на финал   bouquet
Много минахте , малко ви остана , съвсем скоро ще гушкате малките съкровища - по хубаво от това няма !! Мен много мило става , като се сетя за бременността  hug

И да знаете , че ние Февруарки 2013 - винаги сме на среща , ако нещо ви интересува  Hug
Виж целия пост
# 550
Здравейте,бременелки Simple Smile Искам да пожелая на всички весело и топло посрещане на предстоящите празници,заобиколени от любимите ви хора ии ви пожелавам най -здравите и пухкави бебоци!
 Имам едно питане към пиещите магнезий.До кога ви казаха следящите ви лекари да го пиете?  Моя само ми смени Диаспорал магнезия с Нутри маг,но не ми каза до кога да си го пия...сега ми остават още за 4 дни и се чудя има ли смисъл да взимам нов...все пак сме към края вече,а съм на магнезий от около 20г.с.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 551
Добър ден Simple Smile Аз тези дни се занимавам с довършителни неща покрай ремонта Simple Smile та белким го свършим преди Коледа Simple Smile


Момичета дайте съвет, че имам дилема с името. Колебая се м/у Александра, Алекс и Александрия. Имам глупави опасения към Александра, да не го изопачат на Сашка дечурлигата. Кое по-ви харесва   bouquet

Аз съм за Александра или Алекс, а на галено както го научите от малко така ще си остане . Пример ММ се казва Симеон но никой никога не му е казвал Симе! Мони това е! Така си му е останал от малък, според мен както си му викате така ще си остане.

Еее хубав ден от мен ставам че работа ме чака  #Crazy
Виж целия пост
# 552
Благодаря момичета, за мненията ви за име на малката ! Heart Eyes
Красе, това не го знаех за кръщаването с галено име. Сега, обаче като го знам ще се съобразя най-вероятно. Благодаря! А ти пази леглото. Още малко трябва да остискаме, после ще се гушкаме с малките патенца  Simple Smile

Fifelota, за Алексия не бях мислила. Много ми харесва   bouquet Благодаря! Иначе ММ е за Алекса. Вчера го измъдрил и  много му харесва  Laughing Ще помислим още малко, но като го видя, мисля че тогава ще взема финалното решение. Поне с домашните ни любимци (ако има място за сравнение Laughing) винаги е било така. Първо трябваше да ги видим и тогава веднага си идваше и името  Sunglasses

bunny : ), поздрави на старата школа   bouquet Ти с водолейче ли  си или с рибка?

Тандичка, на мен майка ми е взела Нивеа и ми реши дилемата. Имам и много мостри от разни лекции. Вие ще си ги ползвате ли, който има? Нали уж трябвало да се ползва всичко на една марка, а моите са най-различни и доста. Искам да си ги ползвам.

В Пловдив е много хубаво, слънчево. Ще ходим на разходка на гребната база с кучето и ММ  newsm44

Хубав ден на всички!  Simple Smile
Виж целия пост
# 553
Аз много харесвам Алисия, обаче заради тия чалгаджийки няма да си кръстя детето така. Алексия много ми харесва ако по някоя грешка излезе момиче ще се решава в последствие и това ми е фаворит  Heart Eyes
Хубав ден и безпроблемен най-вече ви желая   bouquet
Виж целия пост
# 554
Здравейте,бременелки Simple Smile Искам да пожелая на всички весело и топло посрещане на предстоящите празници,заобиколени от любимите ви хора ии ви пожелавам най -здравите и пухкави бебоци!
 Имам едно питане към пиещите магнезий.До кога ви казаха следящите ви лекари да го пиете?  Моя само ми смени Диаспорал магнезия с Нутри маг,но не ми каза до кога да си го пия...сега ми остават още за 4 дни и се чудя има ли смисъл да взимам нов...все пак сме към края вече,а съм на магнезий от около 20г.с.  Rolling Eyes

Здравей! Аз пия магнезии (Магнерот) от както влязох в 4-ти месец и лекаря ми каза да го пия докато не вляза в 37-ма г.с. Но при мен приемът му е не само с цел задържане на плода, а и с цел предотвратяване на прееклампсия. Може би е добре все пак да попиташ лекаря си колко време да го пиеш, защото той знае най-добре какво е положението.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия