Да се оплачем...

  • 7 483 738
  • 65 224
# 375
Подайте сигнал на Инспекция по труда. Мисля, че има краен срок, който трябва да се спазва.
Виж целия пост
# 376
Изнервих се яко от сутринта. Синът ми реши да си намери сериозна работа, защото му е последна година от бакалавъра. Досега поработваше основно да си изкара някакви лични пари. Ходи на 2 интервюта, обадиха му се и от двете места, че е одобрен. Работата в двете фирми е доста различна и ще определи в каква насока да тръгне развитието му. Едната е в областта на маркетинга, другата-на финансите. Той не може да избере.   Tired От сутринта обсъждаме и все повече се забатачваме. Заболя ме главата вече ooooh! Да му се не види.....
Учениците ми ме ядосват, упорито не искат да научат нищо. Ще се разправям с родителите им предпразнично.  smile3512
Виж целия пост
# 377
Оплаквам се: страшно съм изнервена и готова всеки момент да изригна. Не и без причини де.
Споделям причина от снощи. Имам записан час за ортопед в 17, 30 . Стоя и чакам чинно пред кабинета да излезне пациента, който е вътре. До мен стои една кокона, която мигом скочи щом вратата се отвори. Казах, че имам записан час, който би трябвало да се спази, нали с тази цел е записан. Доктора се заобяснява, че била колежка и т. н.. А коконата, моля ви се, му вика: "Бе я не и се обяснявай". Леле побеснях. И си тръгнах. Няма да се възползва от парите ми, здравната ми пътека, от нищо  Naughty Има и други лекари. Майната му. Майната им на всички, които са некоректни и всичко друго, но не и професионалисти.  Twisted Evil

Имах подобна случка преди няколко месеца, точно пред кабинет на ортопед.
Правилно си постъпила.
Виж в нета за мнения и отиди при друг.

Естера отвратително е това.
Подайте сигнал, наистина.
Работодателя сигурно си мисли, че ви е страх от него, да не си загубите работата и ви държи така. Да ама не.
Преди години работихме при един такъв, не плащаше с месеци, имам да вземам хиляди от него. Всички се оплакахме, фирмата фалира, всичко му взеха.
Виж целия пост
# 378
Оплаквам се. Една сделка се забатачи. Много ми е важна. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 379
Сутринта за пръв път от цялата ми бременост ми се догади . Сега не ми се яде нищо искам само да си лежа .
Изпуснах си важна лекция в университета
Притеснявам се за приятелят ми защото най-вероятно ще заминава за Мали .
Виж целия пост
# 380
Аз нема да се оплаквам, просто ми хрумна, че бойкота срещу ''хексагоналната симетрия'' Rolling Eyes на снежинките за елха мое да е проява на антисемитизъм! Naughty Wink
https://www.google.bg/search?q=%D0%B7%D0%B2%D0%B5%D0%B7%D0%B4%D0 … =1024&bih=652
Не ме донавивай, Пънки. И без това съм абсолютно пълна и върла антирасистка, сега ептен ще превъртя. От кристалография към антисемитизъм.  hahaha
Заприличвам на баба ми. Едно време тя така се ядосваше, че боядисвам коледните сладки-елхички в червено например. Обясняваше ми, че елхите са вечноЗЕЛЕНИ растения и ТРЯБВА и сладките да са зелени. Ген, м..а му, кво да го правиш.
Виж целия пост
# 381
abet и другите в това положение - момичета, на лекарите не им пука, че си заминавате, други ще дойдат вместо вас ще им напълнят джоба. Да си отидете без да се вдигнете скандал е подвиване на опашка - не си тръгвайте като помиярчета, а като лъвове  Peace
Виж целия пост
# 382
abet и другите в това положение - момичета, на лекарите не им пука, че си заминавате, други ще дойдат вместо вас ще им напълнят джоба. Да си отидете без да се вдигнете скандал е подвиване на опашка - не си тръгвайте като помиярчета, а като лъвове  Peace


Ааааааа, цялата клиника ме разбра, бонбон  Peace Не подминавам вече нищо ей така. Днес и жалба написах и коментар в сайта на клиниката. Знам, че пак няма да им накривя шапката, ама поне за малко да му сритам самочувствието. Миналата седмица един шофьор от градския транспорт подгоних по същия начин. И няма така да оставя нещата. Не съм заядлив човек, нито конфликтна личност. Все се стремя да разбирам хората............. ама те взеха по главата да ми скачат бе. Ми омръзна ми все да мълча, да махвам с ръка. Ще викам и ще скачам, един да ме чуе пак е нещо  Twisted Evil
Виж целия пост
# 383
Да се оплача пак-жена,която мисля за приятелка,излизахме с нея на кафе и докато вървим си говорим,тя споделя неволите си,аз слушам.По едно време ме пита-а при теб как е.Имаше нещо,което исках да споделя и започнах да и разказвам,и тогава тя ми казва-ооо,моля те не ми казвай,че много ще се натоваря.Честно да ви кажа,стана ми много неприятно.Значи тя и другата ми приятелка ми звънят само да ми се оплакват,едната звъни само когато има проблеми,аз само слушам и аха да кажа нещо в края на разговора и тя бърза да затвори.Другата звъни само ако има нужда от нещо.Реших да не им звъня изобщо тази седмица.Днес едната ми звъни и пак се почва-ама незнам си какво станало,ама детето това,ама колата онова.Казах и че в момента пътувам и е толкова шумно,че нищо не чувам Crossing ArmsПисна ми,и то много.
Виж целия пост
# 384
Такива са "приятелите"...
Виж целия пост
# 385
Да,за съжаление в моя случай само аз си мисля,че са ми ''приятелки".
Виж целия пост
# 386
Скучно ми е. Може и да не изглежда като голям проблем, но за мен Е.
Виж целия пост
# 387
Да се оплача пак-жена,която мисля за приятелка...

Мхммм имам си я същата... товари товари товари с глупостите й, които дори не са съществено важни.
- "А вие ...(приятеля ми) как сте?"
- "Ами супер. Онзи ден ходихме до..." - тръгвам да казвам аз.
И изведнъж ме прекъсва
- "Ох, айде аз ще си ходя".
 #Cussing out

За това вече не излизам с нея....
Виж целия пост
# 388
Котарака ни оздравя (отчитам се, защото преди две седмици писах, че е болен).
Обаче откакво оздравя, нещо се побърка. Вече отказва да яде котешка храна.
Като седнем да ядем, застава до нас и почва да ни гледа в устите, чака нещо да му хвърлим. Ние, естествено му даваме (и то ни е детенце). Яде телешко, пилешко, рибка. Като му сипем мляко в паничката, също пийва. Но котешка храна не иска.  Confused    33uu
Виж целия пост
# 389
cybercat, чудесно е да си хапва от вашата храна.
Нашият дебеланко пък папа само гранули на Канин и котешки паучове. Рядко да си поиска месце или рибка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия