От сутринта обсъждаме и все повече се забатачваме. Заболя ме главата вече
Да му се не види.....
Има и други лекари. Майната му. Майната им на всички, които са некоректни и всичко друго, но не и професионалисти.



Не подминавам вече нищо ей така. Днес и жалба написах и коментар в сайта на клиниката. Знам, че пак няма да им накривя шапката, ама поне за малко да му сритам самочувствието. Миналата седмица един шофьор от градския транспорт подгоних по същия начин. И няма така да оставя нещата. Не съм заядлив човек, нито конфликтна личност. Все се стремя да разбирам хората............. ама те взеха по главата да ми скачат бе. Ми омръзна ми все да мълча, да махвам с ръка. Ще викам и ще скачам, един да ме чуе пак е нещо
Писна ми,и то много. 
Препоръчани теми