Да се оплачем...

  • 7 483 844
  • 65 224
# 360
 Shocked Малко повече от 2 седмици бях без интернет и сега...много съм объркана, във форума се чувствам като " изгубена в превода ", какво наложи тази промяна  newsm78 Откривам и, че темата за 365 тайни вече е заключена, чувствам се ограбена  Crazy Малко патетично звуча,но представете си сядам на лаптопа след дълго отсъствие и изведнъж всичко е различно  Embarassed
Виж целия пост
# 361
Shocked Малко повече от 2 седмици бях без интернет и сега...много съм объркана, във форума се чувствам като " изгубена в превода ", какво наложи тази промяна  newsm78 Откривам и, че темата за 365 тайни вече е заключена, чувствам се ограбена  Crazy Малко патетично звуча,но представете си сядам на лаптопа след дълго отсъствие и изведнъж всичко е различно  Embarassed
Отврат е  новата визия на сайта, не мога да разбера експериментират колко потребители ще издържат на негативната промяна ли?
Намалили са полето за писане, само реклами, УЖАСНО МОДОВЕ И АДМИНИ
Виж целия пост
# 362
От известно време имам болки ниско долу, отдясно. Първо помислих, че може да са яйчниците, но би трябвало и от двете страни да ме боли, нали?
Ами,  ако се окаже апендицит.. Страх ме е. Cry
Виж целия пост
# 363
От известно време имам болки ниско долу, отдясно. Първо помислих, че може да са яйчниците, но би трябвало и от двете страни да ме боли, нали?
Ами,  ако се окаже апендицит.. Страх ме е. Cry

И аз изпатих от такъв страх преди години. Болеше ме все от дясно, периодично, не непрекъснато, не силно, но не ме оставяше да забравя за тази болка. Голям страх ме тресеше, да ме пита човек защо....След повече от година мъчения по този начин отидох при джипито. Прегледът го направи тя за 1 минута. Просто ми опипа корема и каза, че не е апандисит, тъй като болката не беше остра, не е и цистит. Каза ми, че вероятно е лека простуда и ми препоръча да се затоплям, да нося памучно бельо и ако не мине да отида пак да ме прати на специалист. Успокоих се, изпълних съветите й и отмина а по-малко от месец. Просто иди при джипито, ще ти отнеме 1 минута да ти каже има ли причини за шашкане.
Виж целия пост
# 364
От известно време имам болки ниско долу, отдясно. Първо помислих, че може да са яйчниците, но би трябвало и от двете страни да ме боли, нали?
Ами,  ако се окаже апендицит.. Страх ме е. Cry

И аз изпатих от такъв страх преди години. Болеше ме все от дясно, периодично, не непрекъснато, не силно, но не ме оставяше да забравя за тази болка. Голям страх ме тресеше, да ме пита човек защо....След повече от година мъчения по този начин отидох при джипито. Прегледът го направи тя за 1 минута. Просто ми опипа корема и каза, че не е апандисит, тъй като болката не беше остра, не е и цистит. Каза ми, че вероятно е лека простуда и ми препоръча да се затоплям, да нося памучно бельо и ако не мине да отида пак да ме прати на специалист. Успокоих се, изпълних съветите й и отмина а по-малко от месец. Просто иди при джипито, ще ти отнеме 1 минута да ти каже има ли причини за шашкане.
Още утре ще я посетя, много ще е неприятно точно по празниците да стане така. Тъкмо съставих менюто Mr. Green Благодаря за информацията.
Виж целия пост
# 365
Много се дразня от украси със снежинки с осем връхчета. Няма такова нещо, бе. Снежинките са от хексагонална сингония - с шест връхчета, винаги.   Crossing Arms
Оплаквам се, че побърках и детето с тея снежинки. Не стига, че мен ме гледат като луда като се заобяснявам, ами и нея ще почнат.
Виж целия пост
# 366
Много се дразня от украси със снежинки с осем връхчета. Няма такова нещо, бе. Снежинките са от хексагонална сингония - с шест връхчета, винаги.   Crossing Arms

Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 367
В този ред на мисли изтрещях, като чух доц. Байкова да обяснява как овулацията била по средата на цикъла. Crossing Arms
Виж целия пост
# 368
Детето е болно Sad  като дойдат празници и треска ме тресе......аман .....няма ли да изкарам поне един празник спокойно и весело.....  Whistling има и още за мрънкане ама..........
Виж целия пост
# 369
Имам въпиюща нужда от сън!!!  #Crazy
Виж целия пост
# 370
Аз нема да се оплаквам, просто ми хрумна, че бойкота срещу ''хексагоналната симетрия'' Rolling Eyes на снежинките за елха мое да е проява на антисемитизъм! Naughty Wink
https://www.google.bg/search?q=%D0%B7%D0%B2%D0%B5%D0%B7%D0%B4%D0 … =1024&bih=652
Виж целия пост
# 371
 Опасявам се, че аз лично съм сътворител на неколко многовръхчеви снежинки... бях забравила за тая работа с хексагоналната симетрия Embarassed
Виж целия пост
# 372
Оплаквам се: страшно съм изнервена и готова всеки момент да изригна. Не и без причини де.
Споделям причина от снощи. Имам записан час за ортопед в 17, 30 . Стоя и чакам чинно пред кабинета да излезне пациента, който е вътре. До мен стои една кокона, която мигом скочи щом вратата се отвори. Казах, че имам записан час, който би трябвало да се спази, нали с тази цел е записан. Доктора се заобяснява, че била колежка и т. н.. А коконата, моля ви се, му вика: "Бе я не и се обяснявай". Леле побеснях. И си тръгнах. Няма да се възползва от парите ми, здравната ми пътека, от нищо  Naughty Има и други лекари. Майната му. Майната им на всички, които са некоректни и всичко друго, но не и професионалисти.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 373
Нервно ми е,черно ми е.
Датата за заплати беше десети,а все още не се задават.
Шефа се е покрил от три седмици и ми се появява от време на време меРинджеят като все казва няма обороти и няма заплати.
 Как да имам настроение ?
Вчера казах,че ако не ни плати заплатите ще напускаме, /понеже с милото работим в една фирма/ и от днес ни гледат още по-начумерено. Бясно ми е , не се побирам в кожата си !
Виж целия пост
# 374
Нервно ми е,черно ми е.
Датата за заплати беше десети,а все още не се задават.
Шефа се е покрил от три седмици и ми се появява от време на време меРинджеят като все казва няма обороти и няма заплати.
 Как да имам настроение ?
Вчера казах,че ако не ни плати заплатите ще напускаме, /понеже с милото работим в една фирма/ и от днес ни гледат още по-начумерено. Бясно ми е , не се побирам в кожата си !
Много често заплатите се бавят с цел да те "държат". защото знаят, е като ти платят след такова забавяне, повече може и да не те видят.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия