Да се оплачем...

  • 7 483 466
  • 65 224
# 255
Здравейте на всички!Нова съм,но и аз да се оплача  Grinning
Писна ми да си търся работа и никой да не се обажда поне да те поканят на интервю
Писна ми липсата на пари
Писна ми престоя нон стоп вкъщи
Писна ми да няма с кой 1 кафе да ида да пия или на разходка
пффффффффффффффффф......мрън,мрън,мръъъън
Виж целия пост
# 256
Искам да си намеря работа.Не ми се стои у дома,да бездействам.Искам с мм да се оправяме сами,а не само да ни помагат родителите ни.Искам да ида някъде на планина,само за уикенда дори да е,пак ще се разнообразя и презаредя
Виж целия пост
# 257
Снощи се оказа, че свеки е с много разклатени нерви (при условие, че е пенсионирана домакиня  Close) #Cussing out #2gunfire Sick
Виж целия пост
# 258
Ах тези пари  Sad
И на мене ми писна вече.
Не можем да си позволим нищо по така.
Понякога ми се иска да си продадем апартамента и да излезнем на квартира.Така ни се увиждат тези 720 лв на месец за ипотека.Ама на квартира същата работа.
Лишавам се от всичко за да има за детето.Нея поне не лишаваме.
Не ми харесва работата ми,но седя заради тъпите пари.
Офффффф
Но все пак се радвам,че идват празници.Тази година не съм зле настроена.
Трябва да се радваме на малките неща от живота.
Виж целия пост
# 259
Не искам да се разболявам! Сутринта ми се гадеше страшни много, сега имам чувството, че вдигам и температура. Искам да съм здрава.  Weary
Виж целия пост
# 260
От работа нямам време да изляза да си купя едни ботуши и ходя с боти и ми е студено.
И в нета нищо не мога да си харесам.
Пък и не ми вдигнаха заплатата.
И парите определено не стигат.
Виж целия пост
# 261
Писна ми от всичко вече...
Давам всичко от себе си и накрая нищо  Tired
Писна ми от криви хора, криви разбирания...
Не мога да си намеря място  Tired
Виж целия пост
# 262
Днес имам чувството, че е един от най-дългите ми дни на работа. Цял ден в офиса е студено и вече кихам през 15 мин.. Ще се ходи на доктор ми се струва, а и главата ме боли адски.
Добре, че се скатах за малко преди края на деня.
Виж целия пост
# 263
Еха, това е МОЯТА тема!  Grinning

Втори ден ми е едно такова летаргично. Последните няколко седмици имах да понаваксвам с разни задачки, най-накрая ги свърших и се видях със свободно време и сега... сякаш не знам какво да правя с живота си. Поне усещането е такова.  Laughing
И утре трябва да стана в 6 часа, като идеята ме ужасява, защото напоследък свикнах да ставам в 9-10. (не спя много, просто си лягам по-късно)  Confused
Виж целия пост
# 264
Отивам да пускам тема "Да се похвалим...".
Виж целия пост
# 265
Отивам да пускам тема "Да се похвалим...".

Оплакваш ли се? Wink
Виж целия пост
# 266
Лошо ми е Sad
Кръвното ми е хвъркнало до небесата.....
На работа съм......

Това е........ засега... Rolling Eyes.
Виж целия пост
# 267
Показателят  ми пак е лош  Tired
Виж целия пост
# 268
Скарах се със майка ми. Опитвам се да отстоя позиция и да си направя каквото аз си знам, а тя ме обвинява в егоизъм и несъобразяване, защото не й се връзвам на идеите. Точно в момента не помня един път да се е съобразила с мен за нещо повече от какво ще вечеряме Tired
Виж целия пост
# 269
Очертава се няколко-стотин левов ремонт на отоплителнта система. Естествено, по празниците Tired
Същото е и лятото, преди все несбъдващото де море с купуването на пелетите.
Скарахме се отново с мъжа ми.
Скапаняшко ми е всичко вече.
А пък в работата какви проблеми имам, просто не е истина!!!
 Tired Confused ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия