Огледален Свят и всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~225~

  • 37 016
  • 742
# 705
за мен си hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 706
Можете да се насладите на Серка в розово и зелено с кърмаз ooooh! ooooh! ooooh! ДФ
Виж целия пост
# 707
Наде, то слагането в спойлер е задължително заради Серка. Против стрес. hahaha Иначе какво като е с други Ча, нали си е той! Peace

Пак в нищото свършихме. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 708
ох, изчетох ви  ooooh! ooooh! ooooh!

доста теми сте зачекнали днес, но пак съм отървала времето да кажа какво що ... ама и това ще направя  Wink, прекрасни епизоди днес  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes уникални Фемир - дъра бъра Серка и грам не може да се мери с игра като партньор на Чаатай!!!
Виж целия пост
# 709
Можете да се насладите на Серка в розово и зелено с кърмаз ooooh! ooooh! ooooh! ДФ
Джейн, ама ти редовничко си я гледкаш по Диемата, Mr. Green сигурно тайничко си я харесваш много. Joy Шегувам сееее. Grinning
Няма проблем момичета, повече  Ча и Серка заедно няма да ги пускам, всъщност много се двоумях дали въобще да ги публикувам, но май сгреших, ще се поправя, или само него или с други, както досега съм пускала такива снимки.
Понеже и Вие отвреме навреме пускате нейни снимки, и затова така реших тази вечер.
Виж целия пост
# 710
Можете да се насладите на Серка в розово и зелено с кърмаз ooooh! ooooh! ooooh! ДФ
Джейн, ама ти редовничко си я гледкаш по Диемата, Mr. Green сигурно тайничко си я харесваш много. Joy Шегувам сееее. Grinning
Да, диемата ми е фон до 12 часа, чакам Митето Павлов, докато ровя в нета, аз така гледах и Памука

МарМиши,  Hug, когато решиш и ти дойде музата пиши Hug Heart Eyes  bouquet
Поздравче за музикалната ни редакторка   superuu  superuu  superuu

Много любима във всички варианти!

Спирам да пиша, че да не скочим на покрива Grinning
Виж целия пост
# 711
ох ей това ми се слуша, след всичкия рев
Скрит текст:

Виж целия пост
# 712
Йени крилотууууу


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=753194.0

Екип:

Романтика- Елитулия

Комикси- АЗ

Да съ чичечнем щот сме мноу добри и си зафалваме щото сме по-по-най... hahaha newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 713
Можете да се насладите на Серка в розово и зелено с кърмаз ooooh! ooooh! ooooh! ДФ
Джейн, ама ти редовничко си я гледкаш по Диемата, Mr. Green сигурно тайничко си я харесваш много. Joy Шегувам сееее. Grinning


МарМиши,  Hug, когато решиш и ти дойде музата пиши Hug Heart Eyes  bouquet

Спирам да пиша, че да не скочим на покрива Grinning

 Hug Hug Hug всичко ще си напиша, знаеш мила моя Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, днес много ми хареса всичко казано от теб,  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 714
Можете да се насладите на Серка в розово и зелено с кърмаз ooooh! ooooh! ooooh! ДФ
Джейн, ама ти редовничко си я гледкаш по Диемата, Mr. Green сигурно тайничко си я харесваш много. Joy Шегувам сееее. Grinning
Да, диемата ми е фон до 12 часа, чакам Митето Павлов, докато ровя в нета, аз така гледах и Памука

МарМиши,  Hug, когато решиш и ти дойде музата пиши Hug Heart Eyes  bouquet
Поздравче за музикалната ни редакторка

Много любима във всички варианти!

Спирам да пиша, че да не скочим на покрива Grinning


малееееееееееееее много любима песен, ах че хубаво - Благодаряяяяяя  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 715
Аз на това с Гуги нищо не му разбрах. newsm78
http://www.medyaninsultanlari.com/magazin/unlu-oyuncu-serenay-sa … ve-ove-bitiremedi
Виж целия пост
# 716
Виж целия пост
# 717
Айде юруш към Котел,че ще избират за сериала на Киво хора ,Пепини и Жани,вие да не сте там вече  hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 718
ох ей това ми се слуша, след всичкия рев
Скрит текст:

newsm19 newsm19 newsm19
Виж целия пост
# 719
Айде юруш към Котел,че ще избират за сериала на Киво хора ,Пепини и Жани,вие да не сте там вече  hahaha hahaha hahaha hahaha
Жани от Хисаря ма... hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия