Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 5 тема

  • 93 674
  • 742
# 120
+1 - за д-р Ванеска от Хил Клиник  Peace

Има различни филъри, колкото е по-"твърд" е по-трайно, съответно и цената по-висока, но на място ще ти обяснят  Peace

Хубаво е да се постави преди бръчките да са много врязани  Peace т.е. няма смисъл да се чака да стане "критично"  Peace
Виж целия пост
# 121
a.l.e.n.a. Hug
Виж целия пост
# 122
+1 - за д-р Ванеска от Хил Клиник  Peace

Има различни филъри, колкото е по-"твърд" е по-трайно, съответно и цената по-висока, но на място ще ти обяснят  Peace

Хубаво е да се постави преди бръчките да са много врязани  Peace т.е. няма смисъл да се чака да стане "критично"  Peace

Аз още не съм се погрижила за назолабиалните, ама където и да ходих ми казваха, че колкото по-рано, толкова по-добре!
СЕГА!!! Не разбирайте, че от 25г, трябва да се прави нещо!!!
Всичко е относително!
Виж целия пост
# 123
При всеки е различно  Blush

Аз скоро ставам на 38 и още няма нужда  Peace със сигурност при други по-рано би било уместно  Blush

Бих се доверила и на Дерма Вита  Heart Eyes

Другата седмица имам консултация с лекар - без конкретна цел - какво виждат като необходимост/възможност за подобряване по лицето - аз си имам своето виждане, но ще е радвам на мнението и на още един лекар, освен д-р Ванеска - на която имам доверие, разбира се  Blush
Виж целия пост
# 124
Е, да ама ти си си ти!!!Колко момичета задаваха въпроси СЛЕД ,
даваше им отговори и после... нищо! Не, че нещо! Всеки има право.

Да си ни все така красива, жива и здрава Hug
Виж целия пост
# 125
Мерси Simple Smile всички си имаме "дефекти"  Blush
Виж целия пост
# 126
O, моля ти се!!!
Другата седмица ако е рекъл Бог ще има какво да пиша освен за липосукция и риноплластика  Hug
Виж целия пост
# 127
Какво си планирала  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 128
С Еланс назолабиални т.е. повече по скулите, та да повдигнат, ама си умирам от от страх и още се колебая, то и лекарката ми каза така: "до като не си сигурна", ама аз от 1-2 г не съм сигурна ooooh!  Умирам от страх, и аз не знам от какво-явно съм за психиатър. Joy
Виж целия пост
# 129
Къде избра да го направят?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 130
Онзи ден тук коментирахме Златка, сега попаднах на тази снимка и извинявайте, но това е всичко друго, но не и красив нос!
Скрит текст:

Как можа да си загрози естествения чар Златка  ooooh! а много я харесвах преди как изглеждаше.

Скрит текст:



Виж целия пост
# 131
Извинявай, Блу Тру, ама не я помня Златка каква е била. Няма как да коментирам. Не виждан разлика в снимките. Иначе много благодаря за тях!!! Hug Все някога ще видя!!! То няма едица критерии за привлекателност, нарочно не пиша красота.  ох отивам да лягам, че оня моя ще ме убие-вие сте свидетели. Hug
Виж целия пост
# 132
MayyaI, поста ми не беше насочен към теб Simple Smile Онзи ден ставаше въпрост тук за Златка и коментирахме корекциите й. Сега видях тази снимка, сетих се и я пуснах тук.
Виж целия пост
# 133
Dа, четох  за Златкита. Трудно е писаното слово. Всеки го разбира .. някак си. Пиша в тая тема и питам; кой как; може да отговори. После всеки сам решава за себе си Simple Smile
Не разбрах точно, дали някак съм те засегнала. Ако има такова нвщо: Сори!!!
Писах, че мисля да се подложа на игли с Еллиас , ама така ме е страх, че не мога да го напиша!!!
Другото, което ми прави впечатление, че много момичета пишат като видят зор, после нищо...  Не ги упреквам, нормално е. Надявам се аз да не съм така. Hug
Виж целия пост
# 134
Можете ли да ми помогнете с малко информация, ако сте запознати, тъй като ми е трудно да изчета всичко назад? Искам да си коригирам ушите, като според мен имам нужда само от прибиране и на двете, формата и големината им са ок. Някой правил ли си е такава корекция и може ли да сподели къде и колко струва? Благодаря
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия