Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 5 тема

  • 93 674
  • 742
# 180
След , до колкото помня. Или в последния месец, нещо такова.
Виж целия пост
# 181
Аз след Нова година искам да си освежа кожата и се чудя какво да направя- хим. пилинг или микродермаамбразио- от второто сякаш бях по-доволна...
Виж целия пост
# 182
Можеш да пробваш и с тестер на Sleep & Peel на Филорга  Peace
Виж целия пост
# 183
Забравих да добавя, че освен пилинга си правя и мезотерапия с колаген. Имам фини (все още) бръчици и добре се повлияват. Направила съм 2 процедури, от общо 8. Пак при същата докторка.
Виж целия пост
# 184
Забравих да добавя, че освен пилинга си правя и мезотерапия с колаген. Имам фини (все още) бръчици и добре се повлияват. Направила съм 2 процедури, от общо 8. Пак при същата докторка.

Иглена мезотерапия ли правиш? Колагенът на коя фирма е, ако си обърнала внимание Wink?
Виж целия пост
# 185
Колагена е на GUNA. Да, иглена е. Не е много приятно усещането, но расотата иска жертви  Wink
Виж целия пост
# 186
Колагена е на GUNA. Да, иглена е. Не е много приятно усещането, но расотата иска жертви  Wink

  bouquet, за усещането съм съгласна, не е приятно, аз съм си правила но с ХК. Ефект обаче....не видях особен Rolling Eyes, фотоподмладяването и хим. пилигн-зи, доста по- добре ми се отразиха Simple Smile.
Виж целия пост
# 187
Можеш да пробваш и с тестер на Sleep & Peel на Филорга  Peace
Благодаря, ще погледна, ако има в най-голямата аптека в МОЛ-а в града  Hug
Виж целия пост
# 188
Колагена е на GUNA. Да, иглена е. Не е много приятно усещането, но расотата иска жертви  Wink

  bouquet, за усещането съм съгласна, не е приятно, аз съм си правила но с ХК. Ефект обаче....не видях особен Rolling Eyes, фотоподмладяването и хим. пилигн-зи, доста по- добре ми се отразиха Simple Smile.
Разкажи, моля, по-подробно за фотоподмладяването? Къде го прави? Колко процедури? В какво се сътои? Колко струва?  

По отношение на ХК - аз съм си слагала няколко пъти в устните - ефекта траеше точно 1 седмица. Просто тялото ми много бързо усвоява/резорбира ХК и дефакто нищо не остава от нея.  Rolling Eyes
Между другото, много ми харесаха устните на Райна - не изглеждат като напомпани, както устите на всички останали. Някой знае ли къде и каква процедура си е правила?
Виж целия пост
# 189
Колагена е на GUNA. Да, иглена е. Не е много приятно усещането, но расотата иска жертви  Wink

  bouquet, за усещането съм съгласна, не е приятно, аз съм си правила но с ХК. Ефект обаче....не видях особен Rolling Eyes, фотоподмладяването и хим. пилигн-зи, доста по- добре ми се отразиха Simple Smile.
Разкажи, моля, по-подробно за фотоподмладяването? Къде го прави? Колко процедури? В какво се сътои? Колко струва?  

По отношение на ХК - аз съм си слагала няколко пъти в устните - ефекта траеше точно 1 седмица. Просто тялото ми много бързо усвоява/резорбира ХК и дефакто нищо не остава от нея.  Rolling Eyes
Между другото, много ми харесаха устните на Райна - не изглеждат като напомпани, както устите на всички останали. Някой знае ли къде и каква процедура си е правила?

Фотоподмладяването си го правих при моята козметичка в Пловдив Peace. По памет 70лв. май беше процедурата newsm78. Направих само една процедура, защото искам да използвам момента за пилинг(имам малко петънца за чистене). След процедурата лицето беше..свежо и сякаш...сочно Grinning. Ще гледам да вмъкна поне още 1-2 процедури зимата, защото съм доволна Peace. Самата процедура,поне това което усещах - с апарата за фотоепилация, но с друг накрайник, се минава по лицето, което предварително е намазано с нещо като гел. Усеща се едно затопляне, на места и доста топличко.  Не е неприятно.
А за мезото с ХК, наблегнахме уж на бръчките, но не видях ефект. Явно ще трябва филър при мен, и това съм го планувала Simple Smile.
Виж целия пост
# 190
При мен фотоподмладяването имаше феноменален ефект - също  Peace но е несъвместимо с филъри  Peace



За филър с ХК отчитам за важни:

1. предварителната подготовка и насищането с ХК в кожата.
2. поддръжката след това
3. самият филър  Peace
Виж целия пост
# 191
mamaden би ли споделила къде в Пловдив си прави процедурата  Praynig
Виж целия пост
# 192
mamaden би ли споделила къде в Пловдив си прави процедурата  Praynig

Писах ти на ЛС, за да не занимаваме всички тук Peace
Виж целия пост
# 193
Здравейте момичета, имам ужасни сенки под очите и вече се чудя какво да ги правя. Моите са си по рождение, проблема ми не е в пигментацията или здравословен, а по скоро в структурата на лицето, сякаш очите ми са леко хлътнали... и аз не знам как да го обясня. Чудя се дали някой е чувал за инжектиране на някакъв филър в тази област?   
Виж целия пост
# 194
Здравейте момичета, имам ужасни сенки под очите и вече се чудя какво да ги правя. Моите са си по рождение, проблема ми не е в пигментацията или здравословен, а по скоро в структурата на лицето, сякаш очите ми са леко хлътнали... и аз не знам как да го обясня. Чудя се дали някой е чувал за инжектиране на някакъв филър в тази област?   
И аз съм така, прикривам ги с грим  Laughing Една дама беше препоръчала едно евтино кремче/ май на Дева/, но то помага при сенки,но придобити от нещо си...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия