Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 5 тема

  • 93 674
  • 742
# 195
За филър с ХК отчитам за важни:

1. предварителната подготовка и насищането с ХК в кожата.
2. поддръжката след това
3. самият филър  Peace

Да със сигурност си права. Аз най-вероятно затова не видях видим резултат от иглената мезотерапия с ХК.... както бях писала преди време.
Сега като се замисля, слагам си ХК в горната устна от две години насам. Първоначално нямаше никакъв ефект - буквално 3 дена след интервенцията (слагах по половин кубик само) След това започнах по 1мг. - ефекта не траеше повече от 2-3 седмици и то прогресивно намаляващ.Слагах си Стилейдж М а преди това Рестилайн Липс. Накрая се ядосах и въпреки, че са ми казвали че L-ката не била за устни (Стилейдж Л) Си сложих половин кубик и ефекта се задържа 3-4 месеца, та съм доволна. Организма ми много бързо сякаш резорбира ХК без да и помагам. Затова сега започнах да приемам и на таблетки и се обърнах и към Филорга  - ползвам ги вече седмица и съм доволна много. Ще видим при следващото поставяне на филър дали ще се задържи още по-дълго.

Иначе за тъй нареченото "натрупване", за което обяснения съм чела в теми за устни специално - аз никакво натрупване не видах от Рестилайн и Стилейд М .... направо си изчезваше напълно.

Гледам, че доста разисквате всякакви интервенции тук. Горния ми клепач е малко смъкнат - в смисъл, не е увиснал, на 28години съм - така си ми генетично. Дразни ме защото срещам следния проблем - слагам си спирала на миглите - първия половин час - добре. След това, тъй като опират (реално става въпрос по-скоро за мястото м/у веждата и самия горен клепач) и полека лека миглите се изправят и ефекта от спиралата се губи. Харесаха ми много перманентно извитите мигли на ХХХ   bouquet   но имам чувството,че и с подобна интервенция, имайки в предвид спецификата на окото ми, ще претърпя неуспех. Бих ли могла да предприема някаква друга интервенция?
Виж целия пост
# 196
Здравейте момичета, имам ужасни сенки под очите и вече се чудя какво да ги правя. Моите са си по рождение, проблема ми не е в пигментацията или здравословен, а по скоро в структурата на лицето, сякаш очите ми са леко хлътнали... и аз не знам как да го обясня. Чудя се дали някой е чувал за инжектиране на някакъв филър в тази област?   
И аз съм така, прикривам ги с грим  Laughing Една дама беше препоръчала едно евтино кремче/ май на Дева/, но то помага при сенки,но придобити от нещо си...

И грима не ми помага особено, и кремовече за околоочния контур, по едно време толкова се бях отчаяла, че си правих експерименти с избелващ крем, но просто проблемът не е в цвета, а в липсата на обем там, опитвам се да кача снимка за да ме разберете, но не ми се получава. Много ще се радвам, ако успея да намеря някакво решение, постоянно изглеждам недоспала и изтормозена...
Виж целия пост
# 197
   Много добре те разбирам,  Peace, и аз имам този проблем, въпреки че при мен положението не е чак толкова зле. И аз бих се радвала някой да спомене отново какво беше перманентното решение; спомням си, че назад в темите беше обсъждано, но не мога да се сетя точно какво се препоръчваше за този проблем,  newsm78. Мисля, че някакъв филър беше.
Виж целия пост
# 198
Точно по овала на тази дъга, която изглежда като хлътната слагам светло бежови сенки с дебела четка. Пробвала съм и с коректори, но те очертават бръчиците и става грозно. Ще потърся снимки   Peace
Ето:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 199
mamaden, може ли и на мен на лични координати на козметичката, която ти е направила фотоподмладяването?
Виж целия пост
# 200
Здравейте момичета, имам ужасни сенки под очите и вече се чудя какво да ги правя. Моите са си по рождение, проблема ми не е в пигментацията или здравословен, а по скоро в структурата на лицето, сякаш очите ми са леко хлътнали... и аз не знам как да го обясня. Чудя се дали някой е чувал за инжектиране на някакъв филър в тази област?  

До колкото съм се информирала - това е на-деликатната и трудна зона и следва да се повери на наистина опитен лекар  Peace

Ако е само хлътване и пада сянка - вземи предвид и следното:

1. има кремове за очен контур - от които кожата набъбва - например - поставени на подвижния клепач - той застава, като "паднал" и прихлюпен - такива кремове - биха билки подходящи за зоната под окото  Peace

2. има кремове, които се водят за тъмни кръгове и подпухналост - торбички под очите - те обират отока и вдлъбват зоната - ако ползваш такива - заради сянката, която става, като тъмен кръг - крайно са неподходящи и "дефектът" се задълбочава визуално  Peace



ProstoAz  Peace бих искала да допълня - разграждането или усвояването/резорбирането на ХК се извършва под действието на ензима Хиалуронодаза - важно е - той да не бъде "стимулиран", а - потискан  Peace

Например - да се избягва приема на вит.Б2 - разбира се - не говорим да се наруши баланса и елиминира, нов много добавки - дозите му са многократни над нужното - аз винаги проверявам, дори във витамините за бременни, купувам по-скъпи, но .... без такова прекаляване  Peace

Също - Филорга имат разработени продукти, които да ограничават резорбцията  Peace

Вече споменах, но ще се повторя - всякакви фото процедури - тип - фотоподмладяване и подобни със светлина - в никакъв случай  Peace

Ако резорбцията е действително толкова бърза и различните филъри са поставяни на едно и също място - бих се усъмнила и в коректността на продукта  Peace
Виж целия пост
# 201
a.l.e.n.a  супер си   bouquet като подвижна енциклопедия. От два месеца обикалям отново форума и с най-голямо удоволствие чета публикациите ти и тези на още няколко потребителки също информирани като теб.

Би ли ми казала кой е продукта на филорга, който потиска резорбацията - за пиене или за мазане е и т.н. При следваща обща поръчка бих могла да се включа с него.

Доктора при който ходя ми дава стикери и пред мен разопакова. Надявам се да не е от това. На едно и също място поставям - само горна устна и единствено Стилейдж Ел се задържа, но бих предпочела с каквото мога да помагам на ХК в тялото си да не се изпарява  Embarassed 

Солариума и слънцето влияят ли също много?
Виж целия пост
# 202
a.l.e.n.a благодаря за съветите. Сещаш ли се конкретно за такъв крем, от който тъканта да набъбва, почти всички се водят против торбички и тъмни кръгове, а двата проблема са взаимно изключващи се... затова и в монета не използвам крем за около очния контур.

XXX_ благодаря за снимките, много добре се покриват, ще потърся такива матови сенки, определено изглежда по-добре, от колкото с коректор.
Виж целия пост
# 203
so_happy_girl - например кремовете на филорга с ХК - time filler, iso-structure ... предполагам и други подобни  Peace , но не кремът за очен контур - optim eyes  Peace



ProstoAz  Blush мерси за милите думи  Blush правилно си се насочила, че солариумът и слънцето не са "приятели на ХК  - особено непосредствено след поставянето са напълно противопоказни   Peace

От продуктите - hyal defence - консистенцията е на лек серум - не утежнява и след това прилагаш крема, който ползваш  Blush
Виж целия пост
# 204
mamaden би ли споделила къде в Пловдив си прави процедурата  Praynig

Писах ти на ЛС, за да не занимаваме всички тук Peace
Занимайте и мен Simple Smile
Напиши го в темата, все пак тя е за това, а и има посещаемост и от Пловдив Simple Smile
Виж целия пост
# 205
mamaden би ли споделила къде в Пловдив си прави процедурата  Praynig

Писах ти на ЛС, за да не занимаваме всички тук Peace
Занимайте и мен Simple Smile
Напиши го в темата, все пак тя е за това, а и има посещаемост и от Пловдив Simple Smile


Ами добре Simple Smile
Козметичката работи в салон за красота на ул. Велико Търново 61 (близо до старите стоматологии). Казва се Албена( две козметички са). Графика и е доста натоварен, часовете които ползват работещите първи свършват.. Simple Smile. Ако някой има възможност да отиде през деня в работен ден, вероятно ще е по-лесно с часа. И все пак няма да стане от днес за утре Wink. При нея съм си правила и фотоподмладяване и мезотерапия с ХК( и много други неща). Но както писах от мезотерапията, особен ефект не видях.
Виж целия пост
# 206
mamaden, ако имаш нейни координати, т.е. телефон, може ли да ми го метнеш на ЛС? Praynig
Виж целия пост
# 207
 Peace.

Оххх...този нов интерфейс на форума никак не ми допада... Tired Tired .
Виж целия пост
# 208
Няма как да няма белези. Просто при подобен лифтинг като на Люба Кулезич разрезите са малки и са в окосмената част на главата, така че няма как да се видят. Още повече от екрана и под тоновете телевизонен грим.  Peace
Нека бъдем реалисти. Дори ендоскопският достъп до която и да е част от тялото оставя минимални белези.  Peace

Да, за лифтинга, който си е правила. Peace
Но, за да се махнат торбички под и над очите се прави разрез точно на ръба на миглите. И после не се вижда. Peace

А рождените сини торбички под очите: наистина може да се коригират с филър. Виждала съм млада жена с такава корекция. Друг е въпросът, че много внимателно трябва да се избере клиниката. Hug 
Виж целия пост
# 209
   А в тази връзка, в Хил Клиник дали предлагат такава услуга - коригиране на сенките под очите с филър? Някой знае ли?  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия