Грижи за косата - 94

  • 76 459
  • 763
# 405
И аз правя маски. Simple Smile Също използвам и балсам.
Виж целия пост
# 406
Да попитам и тук:
Дами, искам да си направя такава прическа
Косата ми е средно дълга/някъде до закопчалката на сутиена, права.
Как е по-добре- да бъде топирана и навита на вълни или да я намачкам с пяна и дифузера и да я вдигна?  newsm78
Виж целия пост
# 407
Да попитам и тук:
Дами, искам да си направя такава прическа
Косата ми е средно дълга/някъде до закопчалката на сутиена, права.
Как е по-добре- да бъде топирана и навита на вълни или да я намачкам с пяна и дифузера и да я вдигна?  newsm78

Мелиса наистина е стилно момиче, в случая мисля че е накъдрена и небрежно прибрана.   bouquet
Виж целия пост
# 408
Да, попаднах на файсбука й и наистина много ми хареса стилът й.
Благодаря ти. Но се чудя за себе си как ще е по-удачно, защото косата ми е е права и не много дълга и няма да го имам този естествен обем на къдратава коса
  bouquet
Виж целия пост
# 409
....косата ми е е права и не много дълга и няма да го имам този естествен обем на къдратава коса

Едри ролки,леко разплитане с пръсти,пяна и небрежно повдигната коса  Peace
Виж целия пост
# 410
Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 411
Момичета дайте изпитана идея за прическа която ще издържи 5 дни.
Там където отивам няма да мога да търся а и да си позволя фризьор а аз самата съм абсолютно несръчна и ще ми е необходима визия за 5.дни. Може би топирана в корените или някаква плитка и малко обем....нямам представа кое ще издържи най много....косата ми бързо се омазнява и смятам че топирането е най добрия.вариант... разбира се прилично и културно ! Видът и стилът на.самата.прическа не са от значениеу, важното е да е трайна и да не е конска опашка...
Виж целия пост
# 412
Момичета дайте изпитана идея за прическа която ще издържи 5 дни.
Там където отивам няма да мога да търся а и да си позволя фризьор а аз самата съм абсолютно несръчна и ще ми е необходима визия за 5.дни. Може би топирана в корените или някаква плитка и малко обем....нямам представа кое ще издържи най много....косата ми бързо се омазнява и смятам че топирането е най добрия.вариант... разбира се прилично и културно ! Видът и стилът на.самата.прическа не са от значениеу, важното е да е трайна и да не е конска опашка...

Аз бих си направила косата с дифузер - небрежно къдрава, издържа дълго понеже има стилизанти и може лесно да се събере в небрежен кок с обем  Peace
Виж целия пост
# 413
Аз бих  мила редовно, щом се омазнява бързо и- един ден настрани, един ден назад с фиба, един ден на опашка...
Виж целия пост
# 414
Момичета дайте изпитана идея за прическа която ще издържи 5 дни.
Там където отивам няма да мога да търся а и да си позволя фризьор а аз самата съм абсолютно несръчна и ще ми е необходима визия за 5.дни. Може би топирана в корените или някаква плитка и малко обем....нямам представа кое ще издържи най много....косата ми бързо се омазнява и смятам че топирането е най добрия.вариант... разбира се прилично и културно ! Видът и стилът на.самата.прическа не са от значениеу, важното е да е трайна и да не е конска опашка...

Аз бих си направила косата с дифузер - небрежно къдрава, издържа дълго понеже има стилизанти и може лесно да се събере в небрежен кок с обем  Peace
Пробвах с дифузер, при фризьор преди време за друг повод, обаче косата ми е ..средна дължина и или много ме накъдри или...не знам ама много се вдигна и приличах на....миринос  Blush Не ми отива сякаш....обаче в краен случай...

Не мога да рискувам да я мия и да я правя сама, тъй като от всичките си опити имам рядко успешни...а ще съм ограничена и от към време....
Виж целия пост
# 415
 Няма ме,ето няколко лесни предложения :
http://www.klip.bg/%d1%82%d1%80%d0%b8-%d0%b1%d1%8a%d1%80%d0%b7%d0%b8-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d1%87%d0%b5%d1%81%d0%ba%d0%b8-%d0%b7%d0%b0-%d0%b2%d1%81%d0%b5%d0%ba%d0%b8-%d0%b4%d0%b5%d0%bd-video_7ae69c340.html
Виж целия пост
# 416
niama_me,ето тази прическа е идеална за твоят случаи според мен,супер лесна е гъбите ги има в Джъмбо ако имаш наблизо по 2-3лв са някаде има различни по големи и по малки,часта накрая вместо да подвивам косата просто я сплитам на плитка и увивам около кока много е лесна и е подходяща за такива случаи,иначе пет дни при омазняваща се коса трудно няма да личи,пръсни лак отгоре  и мисля че горе долу ще замажеш положението,можеш да я разваляш и правиш отново става за 5 минути,успех Peace  http://vbox7.com/play:d369dc617f
Виж целия пост
# 417
Днес си купих шампоан на Клоран-с китайски бужур за чувствителен скалп. Някой да го е ползвал?Впечатления?
Виж целия пост
# 418
Точно този не съм го ползвала,но си спомням че преди време съм си взимала шампоан на Клоран,маи беше за разтеж или нещо подобно и бях много доволна.
Виж целия пост
# 419
Аз съм ползвала с нар за боядисана коса и бях много доволна  Peace  Дори ще си го купя отново  Simple Smile  подсетихте ме за него  Peace  Измиваше добре косата и я правеше много обемна и лъскава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия