Революция Z: Сезон 3 през 2014 тема 3

  • 79 907
  • 644
# 120
Вече имаме дата - 16 юни  Party Първи и втори сезон по 10 епизода ли бяха? Аз да си го припомня, че доста време изтече..
Виж целия пост
# 121
Не са излъгали значи. Тогава все още е пролет. Wink hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 122
Вече имаме дата - 16 юни  Party Първи и втори сезон по 10 епизода ли бяха? Аз да си го припомня, че доста време изтече..
   1 сезон -10 епизода,2 сезон -12 епизода Simple Smile
Виж целия пост
# 123
И като излъчат тези 2 сезона , ще пуснат ли новия 3-ти ?  Thinking
Виж целия пост
# 124
В рекламата се казва всички епизоди, а както знаем са заснели и 4 сезон. А дано, ама надали.
Виж целия пост
# 125
Юхуу , айде дано да видим и 3-ти и 4-ти накуп  Crazy Party
Виж целия пост
# 126
Момичета,къде прочетохте,че датата е 16 юни?Мисълта ми е да се радвам ли ,сигурна ли е информацията?  Praynig
Виж целия пост
# 127
От реклама по телевизията  Peace
Виж целия пост
# 128
 Hug Бих искала да следя новия сезон, но не съм гледала предните. Имате ли идея - дали са качени някъде  Rolling Eyes поразгледах тук-там - не намирам  Sad
Виж целия пост
# 129
Алена, ще ги повторят от началото епизодите. И да ги има качени, то е било доста отдавна и едва ли ще могат да се свалят  Peace
Виж целия пост
# 130
Oт фейсбук :


Дългото чакане свършва!
Сезон 1 и 2 - от 16 юни, всеки делничен ден от 20:00 часа по bTV Cinema,
Сезон 3 и 4 - от 16 юли, всеки делничен ден от 20:00 часа по bTV Cinema!


https://www.facebook.com/photo.php?v=10152891256596040&set=v … ype=2&theater
Виж целия пост
# 131
Ммм, ако е всеки ден, дано смогват да качват някъде новите серии. Mr. Green
Виж целия пост
# 132
Много благодаря, Момичета  Hug не очаквах   bouquet

Много обичам ежедневно излъчване  Heart Eyes
Виж целия пост
# 133
Дългото чакане почтииииииии свърши  Hug
Виж целия пост
# 134

Много обичам ежедневно излъчване  Heart Eyes
И аз, ама в 20:00ч лятно време, еми, сори #Cussing out.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия