ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО- тема №14

  • 79 256
  • 735
# 585
y_em ааа да тея реплики ''стегни се,нищо ти няма ,лигавиш се..'' направо като ги чуя и не знам  #Cussing out
Като й казах всъщност на моята психиатърка ,че съм бременна си помислих,че ще ми обърне повече внимание т.е. ще ме вика по-честно на прегледи,да ме насърчава...А тя ми каза-''Обаждай ми се така от време на време''  Shocked Даже като й казах,че от време на време изпитвам тревожност,напрежение,какви билки мога да пия...а тя ''Ааа ,че ти от сега като ще мислиш за такива работи ,по-хубаво направи аборт'' #Crazy #2gunfire НАправо останах шах
Виж целия пост
# 586
Господи, какви лекари  #2gunfire
Просто нямам думи!
Непременно потърси друг психиатър, незнам в какъв град живееш , ако е малък и няма иди в друг. Тази "лекарка"  само ще навреди.
Колкото до билките - традиционните лекари са много зле с тях, нищо не знаят. Но от собствен опит знам че някои билки, кито иначе действат успокояващо не бива да се приемат успоредно с антидепресанти. Такива са жълтия кантарион, златния корен и пасифлора.
Знам един добър фитотерапевт, препоръчаха ми го , но е в София и аз още не съм го посещавала, пък и записва час чак след месец-два.
Виж целия пост
# 587
Дааа и аз мисля да потърся друго по-компетентно мнение,моля някой да препоръча добър психиатър от Варна или Добрич...
Виж целия пост
# 588
y_em ааа да тея реплики ''стегни се,нищо ти няма ,лигавиш се..'' направо като ги чуя и не знам  #Cussing out
Като й казах всъщност на моята психиатърка ,че съм бременна си помислих,че ще ми обърне повече внимание т.е. ще ме вика по-честно на прегледи,да ме насърчава...А тя ми каза-''Обаждай ми се така от време на време''  Shocked Даже като й казах,че от време на време изпитвам тревожност,напрежение,какви билки мога да пия...а тя ''Ааа ,че ти от сега като ще мислиш за такива работи ,по-хубаво направи аборт'' #Crazy #2gunfire НАправо останах шах

 #Shocked #Shocked smile3511  ....безумно....
Виж целия пост
# 589
belladonna, колко от нещата, които те посъветвахме да направиш за гърлото,кашлицата и имунната система като цяло изпълни чинно и им даде шанс да подействат?(да не ми се разсърдиш за тона Wink  Heart Eyes )
Виж целия пост
# 590
noa да знаеш, че от малка съм много изпълнителна Wink.
Пробвах всичко без содата и ракията, защото ракията ми дразни стомаха, а от содата получавам алергия, на мен сега проблема ми е друг антибиотика, доктора каза да го спирам не съм за аб и се чудя за колко време ще се елиминира от организма,все си мисля ,че се натрових, то няма как да е иначе толкова тежки аб, минаха вече 36 часа от последнта таблетка която взех, аз взех само 2 приема и го спрях много зле се почувствах и се чудя колко време е критичния период, дали вече се чисти прганизма newsm78?
Виж целия пост
# 591
Аз си мисля, че ако имаше нещо да става до сега да беше станало, демек щеше да почнеш да имаш някакви симптоми ако си се на тровила.Успокой се до колкото можеш според мен всичко е минало, сега можеш да взимаш хомеопатия за изчистване след АБ , повече течности и плодове Peace
Виж целия пост
# 592
nelesita с каква по точно хомеопатия, може ли да ми препоръчаш нещо или поне  добър хомеопат?
Виж целия пост
# 593
noa да знаеш, че от малка съм много изпълнителна Wink.
Пробвах всичко без содата и ракията, защото ракията ми дразни стомаха, а от содата получавам алергия, на мен сега проблема ми е друг антибиотика, доктора каза да го спирам не съм за аб и се чудя за колко време ще се елиминира от организма,все си мисля ,че се натрових, то няма как да е иначе толкова тежки аб, минаха вече 36 часа от последнта таблетка която взех, аз взех само 2 приема и го спрях много зле се почувствах и се чудя колко време е критичния период, дали вече се чисти прганизма newsm78?

Със сигурност до този момент щеше да разбереш ако си се натровила.Всичко ще ти мине, но по-бавно.
Аз днес си взех резултата от цитонамазката- в шаш и паника съм... Ще питам в съответната тема за малко разяснение.. Thinking
Виж целия пост
# 594
Аз в момента съм такова състояние което продължава 2 години вече какви ли не лекарства не пих,деанксит,ксанакс,есобел,невропан сироп дори валидол съм смукала но нищо не помага,помагат в началото после като свикне организма и всичко се завръща.Сега пия Тритико и тиалера.
Виж целия пост
# 595
noa защо си в паника , лоши ли са резултатите?
Виж целия пост
# 596
Broken_Angel, тези лекарства които си пила от психиатър ли са изписани? Казала ли си му за това че привикваш? Аз от 13г пия един и същ АД и нямам привикване, действа си. Доколкото знам към АД не се привиква както към успокоителни.
Виж целия пост
# 597
Broken_Angel, тези лекарства които си пила от психиатър ли са изписани? Казала ли си му за това че привикваш? Аз от 13г пия един и същ АД и нямам привикване, действа си. Доколкото знам към АД не се привиква както към успокоителни.
Изписани са от невролози,тези последните ми ги изписа  психиатъра.Не че съм привикнала към тях,имах предвид че в един момент като се насити организма и те престават да действат и  започва да ми става пак зле.
Виж целия пост
# 598
Хм, странно, точно при натрупване АД действа най-добре. При повечето пълния ефект от лечението се усеща след поне 2 седмици. Говори пак с психиатъра, може би не е уцелил точната дозировка...
Виж целия пост
# 599
Хм, странно, точно при натрупване АД действа най-добре. При повечето пълния ефект от лечението се усеща след поне 2 седмици. Говори пак с психиатъра, може би не е уцелил точната дозировка...
И аз така си мисля че не са улучили лекарствата явно и за това няма подобрение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия