Козметични открития и любимци за 2013-та

  • 20 646
  • 117
# 30
От мен:

- два крема на Филорга, които много ми помогнаха


- кремът, които преобрази очите ми


- два ружа, с които кожата ми "сияе"


- сенките на МАС и гримирането в неутрална/кафява гама


 Two Hearts
(засега това се сещам...)
Виж целия пост
# 31
Друго невероятно откритие за мен са кремовете за лице на Korres:
Скрит текст:

И аз много ги харесвам но съм купувала от Гъция, там само в аптеките ги има. Живея в Пловдив но не знаех , че ги има в България вече. Въпроса ми е в аптеки ли да търся , или в мол или нещо то сорта и тук на каква цена са ? newsm78

И двете  Mr. Green Има ги в аптеките в мол-овете Перъдайз, Сердика и България. Отвориха и магазин, но забравих на кой адрес беше. Но това за София. В другите градове не знам как им е разпространението.
Може да ги попиташ във ФБ  Wink
https://www.facebook.com/pages/Korres-Bulgaria/127241177348112?fref=ts
Виж целия пост
# 32
Страхотна тема  bouquet

Ето и моите открития:
- кремовете за лице на Korres от сериите с магнолия и с дива роза
- пясъчните лакове - след недобро първо впечатление, голямо чудене и втори шанс
- компантните ружове на NYX
- течните масла за тяло на Alverde (твърдите също ги обожавам, но от предишни години Simple Smile )
Виж целия пост
# 33
babyeyes,благодаря   bouquetЗа съжаление нямам къде да го видя на живо,ще трябва да се поръчва на "сляпо".Веси,много е хубава пудрата на Клиник,аз много я харесвам.Имам и 06-deep,която ползвам за контуриране.
Виж целия пост
# 34
Последното ми откритие е руж на Диор, пред който всички други, които съм имала му дишат праха  Heart Eyes

И на мене ми стана любим руж от първото нанасяне, но не знам още как ще се държи във времето.  Simple Smile Много красиво стои.  Heart Eyes

Забравих да спомена и четката за ФДТ на Диор. densi, става ли за руж тази четка, че никак не ми се иска да я цапам с ФДТ и други течни неща. Като се знам как "внимателно" ги пера четките ...  Blush Тя много гъста, как въобще се почиства от тежки продукти?
Виж целия пост
# 35
Последното ми откритие е руж на Диор, пред който всички други, които съм имала му дишат праха  Heart Eyes

И на мене ми стана любим руж от първото нанасяне, но не знам още как ще се държи във времето.  Simple Smile

Забравих да спомена и четката за ФДТ на Диор. densi, става ли за руж тази четка, че никак не ми се иска да я цапам с ФДТ и други течни неща. Като се знам как "внимателно" ги пера четките ...  Blush Тя много гъста, как въобще се почиства от тежки продукти?
Не знам не съм я пробвала с руж прахообразен, защото е много гъста и ще вземе страшно много продукт. За всичко кремообразно обаче става вк, и за крем за лице. А пък за супер течни продукти е направо царица.
Пера я с течен сапун и малко зехтин и си е същата.
Виж целия пост
# 36
Мерси, densi. Аз за крем, бази и подобни съм оставила стиплинга на РТ, тя вече за друго не става. Тази утре ще я пробвам с прахообразен руж или поне да блендвам с нея, също и за контуриране или хайлайт ...  newsm78

Едит:
Пробвах, става, даже идеално. Не взема много продукт, напротив. Пробвах я с руж, бронзант за под скула и хайлайт.  Simple Smile Бронзанта слагам с острата част, после разнасям с плоската.
Виж целия пост
# 37
Алена, Check, кой е тоя руж на Диор?
За тази година - Нарс Оргазъм, експерта на Саманта Чапман, Смоукд на UD, Беж на Шанел Simple Smile
Виж целия пост
# 38

Пробвах, става, даже идеално. Не взема много продукт, напротив. Пробвах я с руж, бронзант за под скула и хайлайт.  Simple Smile Бронзанта слагам с острата част, после разнасям с плоската.

 Баси каква съм невежа Simple Smile аз си мислех че освен руж, други продукти за скули не съществуват Simple Smile  Mr. Green
Виж целия пост
# 39
Алена, Check, кой е тоя руж на Диор?


Аз не разбрах Алена за кой говори, но в магазина ми казаха, че на Диор всичките ружове са нови и просто си избрах цвят.  Laughing

Баси каква съм невежа Simple Smile аз си мислех че освен руж, други продукти за скули не съществуват Simple Smile  Mr. Green

Добре си бях и аз като не знаех, сега виж какво става.  Mr. Green
Виж целия пост
# 40


Добре си бях и аз като не знаех, сега виж какво става.  Mr. Green

Аз смятам да не се ограмотявам много много, че това ограмотяване действа направо разоряващо  Mr. Green
Виж целия пост
# 41
Скрит текст:
Така си е. Но като гледам бързо напредваш. Ружче Герлен, метеорити ... така се почва.  Mr. Green
Виж целия пост
# 42
Алена, Check, кой е тоя руж на Диор?


Аз не разбрах Алена за кой говори, но в магазина ми казаха, че на Диор всичките ружове са нови и просто си избрах цвят.  Laughing
Хихи, добре, благодаря ти   bouquet
Виж целия пост
# 43
Алена, Check, кой е тоя руж на Диор?
...

http://www.dior.com/beauty/en_int/fragrance-and-beauty/makeup/fa … powder-blush.html

http://www.sephora.com/diorblush-vibrant-colour-powder-blush-P382451




Виж целия пост
# 44
Благодаря за прекрасната тема!   bouquet
Любимите ми продукти сега са:
- пудрата на Шанел Виталюмиер
- ружовете на Шанел JOUES CONTRASTE - засега два броя  Simple Smile
- метеоритите на Герлен - засега два броя  Simple Smile
- спиралата за обем на Шанел
- глосовете на Диор
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия