Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за новите техники за отстраняване на сливиците?
Какво е мнението за хомеопатията и нейното приложение при деца с астма?
Какво е мнението за лечението със Сталорал при алергия и астма?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за новите техники за отстраняване на сливиците?
-
Какво е мнението за хомеопатията и нейното приложение при деца с астма?
-
Какво е мнението за лечението със Сталорал при алергия и астма?
-
Какво е мнението за вентолин и пулмикорт при астматични пристъпи?
-
Какво е мнението за използването на Новифилмин?
всичко ще мине, ясно ми е, че в момента си под страхотен стрес, но опитай поне да се успокоиш. Каква концентрация е лекарството-това има значение! Сигурно в нета си гледала за друга концентрация, няма как в листовката ти да пише едно, а да е публикувано в интернет друго 
