Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 48

  • 51 946
  • 726
# 90
Чудесни личица и гримове:)
Виж целия пост
# 91
Ето я малко увеличена,Копче Peace  (прическата беше набързо, собствено творение е)
Скрит текст:

Виж целия пост
# 92
супер
Виж целия пост
# 93
Ето я малко увеличена,Копче Peace  (прическата беше набързо, собствено творение е)
Скрит текст:
Ами чуден си е грима!
На затворено око може да се видят преливки, ако има повече от 1 цвят.
НО за прическата -адмириации!!! bowuu Аз съм пробвала подобна феерична прическа преди години да постигна, когато имах такава коса и знам какво усилие и нерви + 1л. пяна за коса и лак коства този ефект точно. ooooh! #Crazy
Виж целия пост
# 94
В края е черно,после е синьото,под веждата съм с леееко бляскаво,че нито съм по блясъци,нито исках да се вижда и така ,имам ББ крем само ,мъничко руж и балсам  Peace
Мерси Hug
Пуф,отдъхнах си

Скрит текст:
А прическата,ако ти кажа,че е супер лесна няма да ми повярваш,нали? Peace - без да искам си бях намокрила краичета и кльопна(каква дума Crazy ) ,нямах време какво да я правя ,намокрих още малко  и само с четката и обикновен малък сешоар я извих навън,после стабилизирах с лак и готово.Отне ми около 15мин,не е трудно Peace
Виж целия пост
# 95
При мен не се отваря нито една снимка  Sad
Виж целия пост
# 96
При мен не се отваря нито една снимка  Sad

И при мене.
Виж целия пост
# 97
И аз нищо не виждам. Simple Smile
Виж целия пост
# 98
Защото са били премахнати вече. Wink
Виж целия пост
# 99
Аааа,ами аз щото си казах,че ще е за кратко Embarassed ,исках само да видя дали съм се справила с грима Blush Смятам и да се отпиша от темата,че е разоряващо и по-добре да не следя кой какво и как,че.... Blush

Скрит текст:
Виж целия пост
# 100
Красиво момиче, лъчезарно! Кой гледа грим при такива очи и черти?! Браво! Heart Eyes Hug  bouquet
И грима и прическата са убиец!
В тази тема пишат много красиви жени, естествени и страшно чаровни!
Виж целия пост
# 101
Здравейте и честита нова година на всички Simple Smile
Имам въпрос: някой знае ли откъде може да се поръча козметика на Боби Браун?
Виж целия пост
# 102
Здравейте и честита нова година на всички Simple Smile
Имам въпрос: някой знае ли откъде може да се поръча козметика на Боби Браун?

Чрез посредник за превоза (може някои да имат и директна доставка):
www.bobbibrown.co.uk
www.debenhams.com
www.houseoffraser.co.uk
www.johnlewis.com
Виж целия пост
# 103
Здравейте и честита нова година на всички Simple Smile
Имам въпрос: някой знае ли откъде може да се поръча козметика на Боби Браун?

Чрез посредник за превоза (може някои да имат и директна доставка):
www.bobbibrown.co.uk
www.debenhams.com
www.houseoffraser.co.uk
www.johnlewis.com


Благодаря ти, Ел  bouquet
Мислех си колко по-лесно, полезно, а и печелившо за всички ще е брандове като Боби Браун, Нарс биват предлагани и при нас.
Виж целия пост
# 104
Мислех си колко по-лесно, полезно, а и печелившо за всички ще е брандове като Боби Браун, Нарс биват предлагани и при нас.
Ще е добре за теб, но не и за собственика на магазина.  Wink
В България има много магазини, а желаещите да си купуват скъпа козметика не са много.
Специално Bobbi Brown и във Виена не се търси много, а в България ще е още по-трудно да се продава.
Гадно е, но какво да се прави.  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия