Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 48

  • 52 010
  • 726
# 300
В ebay всичко е оригинално и е произведено в Китай  Mr. Green
Имам предвид единичните бройки на търг, от частни лица.
Пак не е 100% сигурно дали ще попаднеш на оригинал.
Виж целия пост
# 301
Жаки°, на твоята кожа как седи Албатрос? На някои снимки в нета го виждам доста златист, на други е студен. Можеш ли да ми дадеш подобен вариант, ако имаш наличен?
Седи страшно красиво, като бяло злато но го има и това леко жълтото в него.
Много прилича на ванила пигмента на МАС и на онази сянка на Инглот на която  казваме "бяло злато" AMC 26. Но е още по-красив цветът и финиша.

Благодаря ти! И сравненията са ми много полезни. Аз попаднах на няколко поста, в които го сравняват с на Дъ Балм Мери Лу манайзера. На места са доста сходни, но попаднах на ясна снимка, в която се вижда точно разликата във финиша. Много по-фин ми изглежда при Албатрос. По-лек е.
Освен Албатрос Нарс имат ли друг хайлайтър? Искам  студен, бяло-розов. Бяха ми дали варианти на Колистар, но не съм ги видяла на живо още.
Виж целия пост
# 302
Аз сега подготвям за блога една публикация за няколко мои любими ружа на МАС и след това ще напиша и за NARS.
А ако успееш дойдеш на грим срещата този месец ще го донеса да го пробваш Simple Smile

Иначе бяло розов май имат Too Faced...Candlelight или нещо такова се казваше.
Виж целия пост
# 303
Аз сега подготвям за блога една публикация за няколко мои любими ружа на МАС и след това ще напиша и за NARS.
А ако успееш дойдеш на грим срещата този месец ще го донеса да го пробваш Simple Smile

Иначе бяло розов май имат Too Faced...Candlelight или нещо такова се казваше.
Супер! Мерси много.
Иначе съм си навила на пръста, че искам да си взема разни неща на Нарс. Нищо тяхно нямам. Ако съм в София, ще дойда Simple Smile
Виж целия пост
# 304
Най-най-хубавият розов хайлайтер за мен си остава Porcelain Pink на МАС. Пуснат ли го отново ще си купя още един. Най-прекрасният хайлайтер на света е това. За никой друг не съм получавала толкова много комплименти, колкото за него.
 
A на NARS съм си харесала и този Satellite of Love
Но той предполагам на моята кожа ще седи по-скоро като руж.
Виж целия пост
# 305
Много е красив този Порцелан на Мак. И още един имаше, който по снимки съм харесвала от стари колекции, но уви съм ги пропуснала. Така или иначе от лятото започнах да се заглеждам по подобни продукти.
Този  Сателит на Нарс на снимки и на мен ми прилича повече на руж, но зависи и от цвета на кожата.
Виж целия пост
# 306
Аз преди години гледах едно клипче на Pixiwoo и помня какво каза Саманта: "ако видите да преиздават Porcelain Pink, обезателно си го вземете".
За мой късмет това стана буквално след няколко седмици Grinning Тоест излизал е до сега поне 3 пъти, ако не и повече. За това има надежда да го пуснат пак Flutter Ще чакаме Hug
Виж целия пост
# 307
Подкрепям Жаки страхотен продукт! Heart Eyes
Виж целия пост
# 308
Момичета извинете за нахлуването,но имам питане.
В нашата Сефора предлагат ли се продукти Tarte,че луднах по една палитра с ружове
и сън не ме хваща.
Виж целия пост
# 309
Момичета извинете за нахлуването,но имам питане.
В нашата Сефора предлагат ли се продукти Tarte,че луднах по една палитра с ружове
и сън не ме хваща.
Не! Peace
Виж целия пост
# 310
densi ,много благодаря. И в нета не я намирам-жалко.
Отивам да си страдам тихо с чаша винце Sad
Виж целия пост
# 311
Ох, искам го този Порцелан, дано го пуснат пак  Whistling
Аз имам хайлайтъра на Too Faced. Едната му част е бяла, а другата розова, но седят розово-златно смесени. Много го харесвам. Heart Eyes
Виж целия пост
# 312
Денси, кажи моля те с какво стържеш засъхналата част на Беж? Обожавам я тази пудра но по края започна да засъхва и нищо не го спасява. Значи само заарди този гаф повече няма да я купя като я свърша.. освен ако не се направи нещо по въпроса.
Виж целия пост
# 313
Денси, кажи моля те с какво стържеш засъхналата част на Беж? Обожавам я тази пудра но по края започна да засъхва и нищо не го спасява. Значи само заарди този гаф повече няма да я купя като я свърша.. освен ако не се направи нещо по въпроса.
С обратната страна на Японката, стърже чудесно. И после с кабукито. Но внимавай да не остържеш много, защото пудрата и без това е неикономична. Hug
Виж целия пост
# 314
Днес половин ден се опитвам да се свържа със Сефора за Бейсикса...Жалко, че нямах време да вляза в темата, така щях да знам, че е изчерпана. Но все пак ме включиха в списъка с чакащи... Mr. Green
Момичето от The mall каза, че въпреки че вече не предлагат UD, се случва да им зареждат бройки. Не знам дали изобщо има смисъл да ги чакам, особено пък ако съм 654354675-та в списъка им... #Cussing out Жалко!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия