Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 48

  • 52 018
  • 726
# 330
Тази, която аз видях, май само се върти.
http://www.-spam105-.com/shop/profesionalen-grim/spirala-za-ochi-elektronna
Виж целия пост
# 331
Не е ли собствената опитна ръка да постави грима ако ще и космически да са нещата, няма да стане добре  Grinning
Пусни я като снимка спиралата, защото този сайт го отчита за спам
Виж целия пост
# 332
Ще опитам, обаче самия сайт го дава като рекламен спам, а снимката е качена на него.
П.П. Не става. Пиши :)bg:)unique:) без усмивките там, където пише "рекламен спам".
Виж целия пост
# 333
Здравейте, извинявайте че нахлувам в темата, но искам да ви попитам за мнение за UD - коя Naked палитра да си поръчам 1, 2 или новата 3 ?  Rolling Eyes
И от кой сайт / досега не съм поръчвала от чужбина/ ?
Имам доста сенки на Диор, Шанел, Ланком , но повечето са travel сетове от летищата, доста блестящи в бежово кафявата гама или за черен опушен грим.
До преди няколко месеца преди да започна да ви чета не бях и чувала за Urban Decay , но сте доста зарибяващи , добре че  не съм от София Simple Smile
Виж целия пост
# 334
Тази не знам дали е електрическа, но е въртяща се.



Виж целия пост
# 335
Здравейте, извинявайте че нахлувам в темата, но искам да ви попитам за мнение за UD - коя Naked палитра да си поръчам 1, 2 или новата 3 ?  Rolling Eyes
И от кой сайт / досега не съм поръчвала от чужбина/ ?
Имам доста сенки на Диор, Шанел, Ланком , но повечето са travel сетове от летищата, доста блестящи в бежово кафявата гама или за черен опушен грим.
До преди няколко месеца преди да започна да ви чета не бях и чувала за Urban Decay , но сте доста зарибяващи , добре че  не съм от София Simple Smile
Ако си студен тип номер 2, ако си топъл по-скоро 1. А ако имаш светли (сини) очи и си падаш по по-розовата гама- 3 Simple Smile
Toва естествено не е задължително, но го казвам като ориентир.

http://www.beautybay.com/
http://www.hqhair.com/home.dept
http://www.lookfantastic.com/home.dept
Виж целия пост
# 336
Благодаря ти Жаки , погледнах но в момента ги няма налични никъде в тези сайтове.
А аз съм с руса коса, светла кожа и кафяви очи, мисля че по скоро топъл тип , но не съм сигурна.
Виж целия пост
# 337
И като сте заговорили за UD мен много ми харесват цветовете на UD Mariposa.Нещо да ми кажете за тази палитра? newsm78
Виж целия пост
# 338
От преди нова година следя английските сайтове за Naked2,но не е налична.
Толкова много я желая,че чак ме боли.
Виж целия пост
# 339
Ще ги заредят, няма къде да ходят Grinning Дебнете всеки ден Flutter

Ох, аз имам да попълвам 2 празни палитри на UD, ама още нищо не съм свършила. Харесала съм за сега само 2 цвята: Flash и Busted
Виж целия пост
# 340
Благодаря ти Жаки , погледнах но в момента ги няма налични никъде в тези сайтове.
А аз съм с руса коса, светла кожа и кафяви очи, мисля че по скоро топъл тип , но не съм сигурна.
В Дебенхамс има палитри., не гледах подробно точно кои.

А как да разбера какъв тип съм?
Виж целия пост
# 341
Аз съм студен тип, но единицата я ползвам повече от двойката, най-добре да се разгледат цветовете и човек да си прецени какво ще ползва  Peace
Виж целия пост
# 342
Aз също съм студен, но 1 не ми седеше добре изобщо. Цветовете в 2 (марак и не всички) ми харесват повече.
Но като цяло не съм фен на готови палитри. Искам всичко аз да си го подбера спямо моя вкус и типаж.

Ако вените ви са зеленикави сте топъл тип. Ако са синкави–студен. Но най-добре е да се прецени на живо.
Виж целия пост
# 343
Ха, аз и това не мога да установя Simple Smile
Виж целия пост
# 344
Може да си неутрален  тип Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия