Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 48

  • 51 943
  • 726
# 585
Весиииии, тези Шисейдо, уникално ти седят   Heart Eyes

Аз при очната линия първо правя опашката, после минавам по горния клепач.
Виж целия пост
# 586
Мерси, Hope!

Аз мисля, че Веси откри цветовете, които я правят наистина неотразима:)
Виж целия пост
# 587
Ivvangeline ако има значение, аз лично бих ползвала много по-малко бляскави сенки за този тип клепач, и бих заложила предимно на матови с малко сатенени.

Веси, очите ми харесват, но този ФДТ меко казано не стои добре на снимки със светкавица.

Виж целия пост
# 588
Весиииии, тези Шисейдо, уникално ти седят   Heart Eyes

Нали  Grinning Страхотна е тази палитра  Heart Eyes
Напоследък наистина много ме влече бургундито и сливовото  Flutter
Виж целия пост
# 589
Мис Нели, аз вече на такива залагам, но сега в мъглите вкъщи си поекспериментирах и с едни лъскавини:)
Виж целия пост
# 590
Да попитат,тези мат червила на ГР някой да ги е виждал във Варна?Лили,Елитис,по Мол-ските им щандове,цени?
Виж целия пост
# 591
Да попитат,тези мат червила на ГР някой да ги е виждал във Варна?Лили,Елитис,по Мол-ските им щандове,цени?
Засега ги предлагат май само на фирмените им щандове. Цена: 3.99 лв.
Виж целия пост
# 592
Мерси Peace
Виж целия пост
# 593
Да попитат,тези мат червила на ГР някой да ги е виждал във Варна?Лили,Елитис,по Мол-ските им щандове,цени?

Видях ги на щанда на ГР в Гранд Мол. За съжаление на онази светлина всичките ми се видяха никакви.
Виж целия пост
# 594
Виж целия пост
# 595
На каква светлина се снимате,че да се вижда всичко добре Thinking Аз ако реша да се снимам и то става едно.... Crazy общо взето става нищо Crossing Arms Обработвате ли малко снимките или?Някои ми се виждат обработени други не newsm78
Виж целия пост
# 596
Ах Лоши....  Crazy Heart Eyes

Я тези, които имат големите Z магнитни палитри да ми кажат колко броя сенки на Мак побират или изобщо колко броя сенки побират, ако може и снимчици.

Решила съм да си махна малките кутийки на сенки на Ърбън и Мак, ще се пробвам и с малко по- големите на Мода, Флормар и т.н. Искам да разкарам дребнотиите.
Виж целия пост
# 597
Аз не обработвам абсолютно нищо. Обикалям по стаите, снимам навсякъде и ако стане - стане. Ако не - следващия път.
Виж целия пост
# 598
Аз си открих точната светлина пред един прозорец с релефно стъкло в коридора - 3-ти етаж:) Обработвам, да - то си и личи ..... Светлина, контраст, острота, режа и блървам малко... а, и ги намалявам, че стават огромни
Виж целия пост
# 599
TheBlackWidow мога да ти покажа моята Z-палитра, нямам МАС в нея, но пак може да си прецениш.
Аз не държа единични сенки разпиляни, всичко ми е в такива или подобни палитри.


За да можеш да прецениш синьото кръглото рефилче е на Мода, такива на един ред ще се съберат 5 и ще можеш да направиш два реда, ще ти остане място за още един ред на такива като горе  кръглото розовото рефилче е на Geek провери тук може и да има размери на рефила
http://www.makeupgeek.com/store/makeup-geek-eyeshadow-pan-pixie-dust.html
мисля че 7 рефила с този размер ще се съберат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия