Филми, свързани с ислямския / мюсюлманския/ свят

  • 88 189
  • 735
# 195
Ето новия филм на HBO "Осло" (с бг субтитри)

⁣„Осло“ е адаптация на отличената с награда „Тони“ едноименна пиеса по действителни събития. Филмът разказва за тайни неофициални преговори между заклети врагове, неочаквани приятелства и дискретни героични дела. Благодарение на норвежка двойка и малка, но непоколебима група от израелци и палестинци, през 1993 година са подписани Договорите от Осло
Виж целия пост
# 196
Дойде време за новия МЕНАР 2021.  Ще се проведе от 14 до 30 януари.
Цена на билетите за еднократна прожекция в кино: 10 лв.
Карта за 10 филма: 60 лв. Има и подарък: книгата: "Персийските думи в българския език"
Скрит текст:

Онлайн филмите ще са достъпни в Neterra. Като цените са:
3 филма за 15 лв, 5 филма за 20 лв, 10 филма за 30 лв, всички филми за 40 лв

Информация за всеки един от филмите тук












Виж целия пост
# 197
Благодаря много за информацията! Ако намеря с кого да отида бих посетила няколко ирански, те са ми любими по принцип.

Дано има някоя хубава комедия като Пастаряни, която вече съм гледала предишна година, когато я бяха пуснали.

Halal Love Story звучи интересно.
Виж целия пост
# 198
Ако намеря с кого да отида бих посетила няколко ирански, те са ми любими по принцип.
Ако не... в онлайн вариант, хем е доста по-евтино, а и не се стои с маска и не се мръзне по улиците преди и след кино, хехехе.
Да, и аз гледам всички ирански
Виж целия пост
# 199
Ако намеря с кого да отида бих посетила няколко ирански, те са ми любими по принцип.
Ако не... в онлайн вариант, хем е доста по-евтино, а и не се стои с маска и не се мръзне по улиците преди и след кино, хехехе.
Да, и аз гледам всички ирански
А не! хаха тотално ми е омръзнало всичко да бъде онлайн! Работя от вкъщи, не мога да гледам и фестивал от вкъщи, ще се побъркам! А и защо да се мръзне, ако е е дома на киното или G8 има чайчета Simple Smile , а ирански филми се комбинират и с иранска храна след това, ама айде няма да рекламирам ресторантите Simple Smile))))))
Виж целия пост
# 200
Благодаря за споделената информация! На мен ми е супер удобно, че филмите на МЕНАР ще ги има пак онлайн в Neterra.  Ако ги бяха пуснали и покрай Коледа и Нова година още по-добре, но няма пълно щастие. Като почне фестивала споделяйте за отзиви, че са доста заглавията. Набялзах си някои по описанието, но личните впечатления също са важни.
Виж целия пост
# 201
Виж целия пост
# 202
Изгледах по нетфликс този нов сериал:
The Girl from Oslo/Bortført
https://www.imdb.com/title/tt13968792/?ref_=ttep_ep_tt

Има нереалистични моменти, но все пак е игрален филм, а не документалистика. Динамичен е и държи в напрежение, има някои неочаквани обрати както и познати лица от Фауда Simple Smile
Виж целия пост
# 203
Загледах се в програмата на МЕНАР, има интересни филми и тази година.
На линковете има инфо за всеки филм. Ето категориите:

ИГРАЛНИ ФИЛМИ
ДОКУМЕНТАЛНИ ФИЛМИ
КЪСЕМОТРЕЖНИ ФИЛМИ
НА ФОКУС: ЦЕНТРАЛНА АЗИЯ
КЕРВАНСАРАЙ (ПЪТЕШЕСТВИЯ)
ФОТО МЕНАР: ФОТОПЪТЕШЕСТВИЯ
Виж целия пост
# 204
Почнахте ли да гледате МЕНАР? Аз вече минах няколко заглавия, "По принуда", "Пастаряни" и "Гастрольорът" ми харесаха, "Зере" не можа да ме грабне и не го догледах.
Виж целия пост
# 205
Да, снощи на откриването бях с прекрасния палестински филм - Между Рая и земята. Много много ми хареса! Пастаряни съм го гледала на минал Менар, мисля преди 2 години. Добра комедия.
Виж целия пост
# 206
Да, аз снощи гледах Hamtramck, дето е за единствения мюсюлмански град в САЩ. След малко ще гледам "От Кейптаун до Кайро с влак". Иначе съм си набелязал всички ирански и всички турски + един казахстански.
Виж целия пост
# 207
Да, аз снощи гледах Hamtramck, дето е за единствения мюсюлмански град в САЩ. След малко ще гледам "От Кейптъун до Кайро с влак". Иначе съм си набелязал всички ирански и всички турски + един казахстански
Точно и аз всички ирански. Хамтрамк също ще го гледам. Ти не беше ли на откриването снощи? Интересно леко про политическо слово дръпна посланика на Палестина
Виж целия пост
# 208
Извинете за глупавият въпрос, но как мога да си платя, за да ги гледам онлайн ? Може ли линк ?
Виж целия пост
# 209
Извинете за глупавият въпрос, но как мога да си платя, за да ги гледам онлайн ? Може ли линк ?
https://neterra.tv/festival/sofia-menar?fbclid=IwAR2k31_vvFdAzu4 … wQpdpY14ieMQASJlg
Заповядайте
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия