Пейпал - помощ - 10-та тема

  • 63 971
  • 751
# 60
Здравейте, наскоро си направих регистрация в PayPal, но все още нямам добавена карта, имам една карта на Уникредит Булбанк, но е на V Pay и не съм сигурна може ли да се използва... Някой използва ли такава карта и въобще приема ли я системата им?  Thinking

Да и аз съм с такава карта и няма проблем пазарувам си  Simple Smile
Виж целия пост
# 61
здравейте имам проблем и незнам как да го реша.правя продажби в ебей  и проблемът е в това че в ебей акаунта съм с един мейл а в пейпъл съм с друг и куповачите незнайно как са превели парите на ебей мейла въпреки че не съм активирала такъв в пейпал.ако може някой да ми помогне
Виж целия пост
# 62
  bouquet

Много полезна тема! Благодаря! Hug
Виж целия пост
# 63
Цоп и аз Simple Smile

На първо място да благодаря за полезната тема и на момичетата, които помагат на питащи като мен  Laughing     bouquet

Имам канселирани 2 поръчки , плащането е през Пей-Пал , статуса на парите е Pending
Посъветвайте ме къде да звъня - в банката или в Пей-Пал , имам писмо ,че отказват съответните поръчки , но понеже ми се случва за първи път и да ви питам  Embarassed
Виж целия пост
# 64
А колко време може да стои статуса pending???
Виж целия пост
# 65
Имам въпрос , поръчах една книга за 69,50 евро а ми я отрази 141.80лв... .защо така, еврото нали е фиксирано, и друг път съм поръчвала в евро не ми ги е изчислявало така ?  Thinking
Виж целия пост
# 66
А колко време може да стои статуса pending???

Идея нямам, но при мен е повече от седмица  Peace
Виж целия пост
# 67
А колко време може да стои статуса pending???

Идея нямам, но при мен е повече от седмица  Peace

30 дни стои този статус. Парите са блокирани от банката, не от Пейпал. Говорете с банката.

Имам въпрос , поръчах една книга за 69,50 евро а ми я отрази 141.80лв... .защо така, еврото нали е фиксирано, и друг път съм поръчвала в евро не ми ги е изчислявало така ?  Thinking

При плащането избирате Bill me in the currency listed in the seller's invoice. Така ще ви смята еврото по курса на вашата банка, а не то пози на Пейпал, каквото се е случило всъщност.
Виж целия пост
# 68
А колко време може да стои статуса pending???

Идея нямам, но при мен е повече от седмица  Peace

30 дни стои този статус. Парите са блокирани от банката, не от Пейпал. Говорете с банката.

Имам въпрос , поръчах една книга за 69,50 евро а ми я отрази 141.80лв... .защо така, еврото нали е фиксирано, и друг път съм поръчвала в евро не ми ги е изчислявало така ?  Thinking

При плащането избирате Bill me in the currency listed in the seller's invoice. Така ще ви смята еврото по курса на вашата банка, а не то пози на Пейпал, каквото се е случило всъщност.

Благодаря за отговора, а това къде мога да го намеря? Когато плащам всеки път или в паипал опциите някъде?
Виж целия пост
# 69
При следващото плащане. После по default трябва да си остане така, но аз си проверявам всеки път. В 1-вия пост пише къде точно се намира.
Виж целия пост
# 70
Благодаря ти , Алекс1   bouquet

Впускам се в действие Simple Smile
Виж целия пост
# 71
здравейте,
имам нужда от помощ. днес получих следното съобщение на мейла от пейпал:

Congratulations! Your withdrawal limit has now been lifted. You can now withdraw unlimited funds from your PayPal account.

Please keep in mind that there is a minimum withdrawal amount. For more information, go to ......

Мога да го преведа, но не разбирам какво означава и какво трябва да направя?
Виж целия пост
# 72
Здравейте,
Някой ще бъде ли така добър да ми обясни как да си настроя акаунта така че да получава суми ?
И след като пристигне сумата в ПП, как бих могла да я прехвърля към сметката си ?
Картата ми е Виза Електрон на ОББ ако има значение.
Виж целия пост
# 73
Здравейте и аз имам един въпрос отностно пейчал. Преди 2 год си нааправих акаунт добавих си дебитна карта виса електрон и акаунта ми е със статус verified. Понеже спрях да го ползвам си премахнах добавената карта. Но сега отново трябва да ползвам аакаунта си. Пробвах снощи да добавя същата карта като преди но не се получи излезе ми съпбщение в което пише че банката издала картата ми не е одобрила. И се чудя какъв може да епроблема. Може ли да се добавя карта, която ебила преди регистрирана? При евентуално позволено повторно регистриране ще се наложи ли отново да въвеждам код? 
Виж целия пост
# 74
Здравейте и аз имам един въпрос отностно пейчал. Преди 2 год си нааправих акаунт добавих си дебитна карта виса електрон и акаунта ми е със статус verified. Понеже спрях да го ползвам си премахнах добавената карта. Но сега отново трябва да ползвам аакаунта си. Пробвах снощи да добавя същата карта като преди но не се получи излезе ми съпбщение в което пише че банката издала картата ми не е одобрила. И се чудя какъв може да епроблема. Може ли да се добавя карта, която ебила преди регистрирана? При евентуално позволено повторно регистриране ще се наложи ли отново да въвеждам код? 

Трябва да има достатъчно пари в тази карта. Да речем - 5 лв поне.

Здравейте,
Някой ще бъде ли така добър да ми обясни как да си настроя акаунта така че да получава суми ?
И след като пристигне сумата в ПП, как бих могла да я прехвърля към сметката си ?
Картата ми е Виза Електрон на ОББ ако има значение.

Няма нужда от настройка. Като пристигне сумата от менюто ще изберете Withdraw.
Само не съм сигурна дали картата Виза Електрон на ОББ става за интернет, защото доскоро не ставаше. Питайте в банката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия