Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 49

  • 43 846
  • 743
# 660
Aромата е силен само като помиришеш кутийката. При нанасяне също ги усещам, но след това вече няма никаквъв аромат, който да остава по лицето.
Именно! И при мен е така.  Peace

И моля за линк за изгодна опция  за покупка на тоя НАРС, ужасни зарибителки сте!  Twisted Evil
Виж целия пост
# 661
Харесвам си страшно много Метеоритите, но ще си купя и пудрата на Нарс след толкова добри отзиви.
Виж целия пост
# 662
Момичета за коя по точно пудра на Нарс говорите? Embarassed newsm78
Виж целия пост
# 663
Момичета за коя по точно пудра на Нарс говорите? Embarassed newsm78

За NARS Light Reflecting Pressed Powder http://www.narscosmetics.co.uk/complexion/powders/~/light-reflec … ng-pressed-powder
Виж целия пост
# 664
Жаки,молива за вежди страшно ми хареса,благодаря,че сподели за него   bouquet  bouquet

Аз пак с питанка: искам хубави матови сенки за ефект "makeup no makeup" .Не търся скъпи,по възможност някои,които се продават в масовите козметики  Praynig
Виж целия пост
# 665
Само съм виждала и пробвала на ръка пудрата на НАРС, но не съм я слагала на лице. В нея няма никакви видими частички, каквито има в метеоритите. Обмислям я като покупка на някакъв етап, но ще видим кога ще е.

Aдри, а има ли в БГ къде да се пробва тази пудра?
Виж целия пост
# 666
Благодаря много!  bouquetЗащо ми се струва,че има блестящи частици...няма ли да са видими,защото аз никак не обичам да ми блести лицето с брокат било то и много фин...Извинявам се ако вече е коментирано!
Виж целия пост
# 667
Пудрата, всъщност NARS като цяло не се продава в България.

kokiche33, много е странна. За това казвам, че трябва да се поноси, за да види човек как всъщност седи. Да, в кутийката има частици, но на кожата не. Или поне не видими. И въпреки частиците матира. Един изключително интересен продукт е. Нито престиш, нито си брашняно матиран, а лицето изглежда така, както трябва да е. В една идеална среда между двете положения. И седи така мнооого дълго време.
Виж целия пост
# 668
Пудрата, всъщност NARS като цяло не се продава в България.

kokiche33, много е странна. За това казвам, че трябва да се поноси, за да види човек как всъщност седи. Да, в кутийката има частици, но на кожата не. Или поне не видими. И въпреки частиците матира. Един изключително интересен продукт е. Нито престиш, нито си брашняно матиран, а лицето изглежда така, както трябва да е. В една идеална среда между двете положения. И седи така мнооого дълго време.

Ел, моля да ни го суочнеш и да покажеш снимки с пудрата (може и в блога). Благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 669
Няма как, Hope  Blush Това не може да се "суочне", а в блога (за сега) няма да се показвам. В събота на срещата девойките ме огледаха, ако могат те да кажат нещо. Но пак би било трудно. Човек сам трябва да види как е без и как с пудрата. При този продукт снимките не помагат, трябва четене на ревюта.
Виж целия пост
# 670
Жаки,молива за вежди страшно ми хареса,благодаря,че сподели за него   bouquet  bouquet

Аз пак с питанка: искам хубави матови сенки за ефект "makeup no makeup" .Не търся скъпи,по възможност някои,които се продават в масовите козметики  Praynig
Супер, радвам се че ти е харесал Hug
Матови сенки мога да препоръчам на Инглот, но не знам дали имаш наблизо магазин.

Виж целия пост
# 671
Аз също съм от тези, които много харесват пудрата на НАРС. Имам я около една седмица и само нея слагам. От метеоритите имам пролетните и коледните и също ги харесвам, но пудрата повече. Съгласна съм, че на пипане не е нищо особено, но на лицето стои много красиво и много естествено. Толкова много ми харесва, че поръчах и прахообразната, за да видя разликата, а и за да си имам.  Grinning
Тази седмица трябва да дойде и ще споделя дали има разлика.
Виж целия пост
# 672
Метеоритите (01 от старите) върху мен стоят ужасно, никога не съм обмисляла покупката им, но имах възможност да ги пробвам 2-3 дни. Подчертават порите (а аз не е като да съм ужасно пореста), блестят ми и придават ужасно неестествен оттенък на лицето. Пак казвам - при мен. Освен това миризмата ме дразни адски и я усещам твърде дълго.  Embarassed

Да се отчете, че имам фундаментален проблем с прахообразните продукти за лице и силно покривните фдт, защото имат свойството да взаимодействат много нелицеприятно с всякакъв иначе невидим мъх.
Виж целия пост
# 673
 newsm76  тези лещи са като моите
 

Виж целия пост
# 674
Нещо не ми се отваря линка по горе,може ли да ме ориентирате в цената на пудрата на NARS?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия