МБАЛ Бургас - тема VI

  • 106 335
  • 637
# 345
AMARIA,благодаря!   bouquet   Желая ти леко раждане и едно живо и здраво бебче на финала Simple Smile И бързо възстановяване! Simple Smile
Виж целия пост
# 346
Благодаря! На теб също  Hug
Виж целия пост
# 347
Аз пак имам един въпрос към някоя от вас момичета - някоя може ли да сподели мнения и впечатления за Д-р Мирослава Парушева?  newsm78 Става дума за ФМ.
Виж целия пост
# 348
Аз пак имам един въпрос към някоя от вас момичета - някоя може ли да сподели мнения и впечатления за Д-р Мирослава Парушева?  newsm78 Става дума за ФМ.

Аз си правих първата ФМ при нея, защото Калчева беше отпуска, на прегледа ми обясняваше, гледаше, беше приятна, изглеждаше компетентна, но ми обърка едната стойност при нанасяне на данните, при което се получиха съвсем други резултати, които ми докараха мнооого главоболия и ми се развали доброто впечатление.
Виж целия пост
# 349
Аз пак имам един въпрос към някоя от вас момичета - някоя може ли да сподели мнения и впечатления за Д-р Мирослава Парушева?  newsm78 Става дума за ФМ.

Аз си правих първата ФМ при нея, защото Калчева беше отпуска, на прегледа ми обясняваше, гледаше, беше приятна, изглеждаше компетентна, но ми обърка едната стойност при нанасяне на данните, при което се получиха съвсем други резултати, които ми докараха мнооого главоболия и ми се развали доброто впечатление.

По принцип аз исках да отида при д-р Калчева,но се оказа, че е в болничен до началото на февруари най-рано.Момичето на регистратурата ми каза да си избера някои от другите специалисти в клиниката те същото били работели с апаратурата на Калчева. Те са Д-р Добрин Иванов,Д-р Маргарита Димитрова и Д-р Мирослава Парушева,но никои от тях не ми е познат и не съм чувала отзиви . Единствено ме насочиха към д-р Парушева,но ти сега ме разколеба и се чудя накъде да се насоча  newsm78
Виж целия пост
# 350
Аз пак имам един въпрос към някоя от вас момичета - някоя може ли да сподели мнения и впечатления за Д-р Мирослава Парушева?  newsm78 Става дума за ФМ.

Аз си правих първата ФМ при нея, защото Калчева беше отпуска, на прегледа ми обясняваше, гледаше, беше приятна, изглеждаше компетентна, но ми обърка едната стойност при нанасяне на данните, при което се получиха съвсем други резултати, които ми докараха мнооого главоболия и ми се развали доброто впечатление.


По принцип аз исках да отида при д-р Калчева,но се оказа, че е в болничен до началото на февруари най-рано.Момичето на регистратурата ми каза да си избера някои от другите специалисти в клиниката те същото били работели с апаратурата на Калчева. Те са Д-р Добрин Иванов,Д-р Маргарита Димитрова и Д-р Мирослава Парушева,но никои от тях не ми е познат и не съм чувала отзиви . Единствено ме насочиха към д-р Парушева,но ти сега ме разколеба и се чудя накъде да се насоча  newsm78

Съжалявам, не съм искала да те разколебавам, стават и грешки, човешко е, при мен просто една запетайка повлия. Това не значи, че не е добра, далеч съм от даването на определения, техниката е наистина добра и нова. Ти си преценяш, за Иванов съм чувала добри суми и ме е преглеждал, но не по повод бременност, малко е дръпнат не говори много и незнам дали това ще ти хареса.
Виж целия пост
# 351
Ако д-р Маргарита Димитрова е педиатърката, аз съм много доволна от нея, но не по повод ФМ. Не съм знаела, че може да прави.
Виж целия пост
# 352
Има АГ Маргарита Димитрова Simple Smile
Виж целия пост
# 353
Ясно. Не я знам.
Виж целия пост
# 354
Съжалявам, не съм искала да те разколебавам, стават и грешки, човешко е, при мен просто една запетайка повлия. Това не значи, че не е добра, далеч съм от даването на определения, техниката е наистина добра и нова. Ти си преценяш, за Иванов съм чувала добри суми и ме е преглеждал, но не по повод бременност, малко е дръпнат не говори много и незнам дали това ще ти хареса.

Няма проблем. Simple Smile Права си човешко е да се греши.Мисля да се консултирам с моя АГ отново и той да даде мнение при кого да отида.
mimsy,все пак благодаря за отзивчивостта  Simple Smile  bouquet
Виж целия пост
# 355
Аз на два пъти бях при нея за ФМ. Страхотна жена и лекар, впечатли ме много. Личи си, че се интересува от последните тенденции в медицината.И пола видя още в 13г. с.
Виж целия пост
# 356
Аз на два пъти бях при нея за ФМ. Страхотна жена и лекар, впечатли ме много. Личи си, че се интересува от последните тенденции в медицината.И пола видя още в 13г. с.

За  Д-р Мирослава Парушева ли говориш?
Виж целия пост
# 357
 Аз съм много доволна от Парушева . Моята бременност следяха няколко доктора ,като един от тях беше тя . От 13г.с. всеки месец бях при нея .,като минавах доста подробни прегледи на които в Бургас им казват ФМ.
 
Виж целия пост
# 358
Аз на два пъти бях при нея за ФМ. Страхотна жена и лекар, впечатли ме много. Личи си, че се интересува от последните тенденции в медицината.И пола видя още в 13г. с.

За  Д-р Мирослава Парушева ли говориш?

Да,за нея.
Виж целия пост
# 359
Благодаря ви за отговорите момичета!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия