?Въпроси всякакви?

  • 5 607 765
  • 96 496
# 28 110
Как става изпращане и получаване на пари, чрез money gram? Този, който изпраща трябва ли да има други данни, освен името на получателя? А и не можах да се ориентирам какви са таксите за изпращане от чужбина до България, в долари става въпрос  Tired
Таксите зависят от сумата,като напишете на гугал излизат ориентировъчни.Зависят и от държавата .Имената трябва да са написани както са в личната карта на получателя на латиница.
Могат да се получат в банки,пощи ,ченч бюра и др които са оторизирани.

http://www.bgpost.bg/?cid=200
Виж целия пост
# 28 111
Някой знае ли дали магистралата в Сърбия почва от Ниш или по-рано.
Т.е. тръгва се от София към Белград - откъде се качваме на магистрала?
Виж целия пост
# 28 112
Инсталирах си скайп на компютъра и като дам на някой от контактите ми ми излиза това .
Пробвах деинсталирах, отново инсталирах, но все това ми се показва. Някой може ли да помогне
Виж целия пост
# 28 113
Здравейте! Току-що счупих каната на кафеварката ми Ровента(ама дооста стара). Идея мога ли някъде да намеря кана?
Виж целия пост
# 28 114
Обаждаш се на оторизирания сервиз, даваш модел и те ще ти кажат. Ако моделът вече не се продава могат да ти кажат с кой модел е съвместима или да ти поръчат кана от производителя.
Виж целия пост
# 28 115
Инсталирах си скайп на компютъра и като дам на някой от контактите ми ми излиза това .
Пробвах деинсталирах, отново инсталирах, но все това ми се показва. Някой може ли да помогне
Цяла вечер точно с това се занимавах. ooooh!
Версията ти за Скайп е нова, а тази на Уиноуса стара.
Аз съм с ХР.
Съжалявам, ама съм лаик и не знам дали обяснявам правилно.
Пробвай със по-стара версия на Скайп.
При мен стана.
Виж целия пост
# 28 116
Благодаря. Можеш ли да кажеш при теб коя версия тръгна?
Виж целия пост
# 28 117
Инсталирах си скайп на компютъра и като дам на някой от контактите ми ми излиза това .
Пробвах деинсталирах, отново инсталирах, но все това ми се показва. Някой може ли да помогне
Виж тук, може да те насочат
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=786681.0;topicrefid=19
Виж целия пост
# 28 118
Благодаря. Можеш ли да кажеш при теб коя версия тръгна?
само преди няколко дни подобен въпрос имаше при Въпроси към администратори и модератори. и отговор също.
Виж целия пост
# 28 119
Благодаря. Можеш ли да кажеш при теб коя версия тръгна?
4.2.0.
Виж целия пост
# 28 120
май от 6-ца надолу не върви с ХР
Виж целия пост
# 28 121
Благодаря, инсталирах го, не дава тази грешка вече. Сега пък не мога да влезна в акаунта..Ще пияа в другата тема, че и други проблеми имам. Забива ми мозилата като сменям клавиатурата с фонетична
Виж целия пост
# 28 122
Имам нова версия на скайпа /която не съм искала/ Опитвах разни неща за промяна на визията безуспешно. Как да върна стария вид?
Изтрий сегашната и свали по-стара. Като го направиш, влез в Настройки - Разширени настройки и там отбележи (ако има) да не обновява или (ако няма) - всеки път да пита дали искаш обновяване. Ако пак се самообнови - теглиш стара версия, инсталираш и т.н.
Може ли да ми кажете коя по стара? Аз и сега незнам коя е новата? т.е номера ,версии
Старата версия е 6.21; http://download.skype.com/msi/SkypeSetup_6.21.0.104.msi
A и тук няакой беше споменал 4.2.0.. Сподели после с кой скайп си реши проблема,чее и при мен не се получава.
Виж целия пост
# 28 123
май от 6-ца надолу не върви с ХР
Е аз съм инсталирала тази версия, и съм с ХР, а кое с кое върви - не знам.
Виж целия пост
# 28 124


  На XP-то, сега ползвам  версия 3.8 и 4.0

 Аз им се кефя  Grinning на старите версии - работят леко, дори да има инсталиран на компютъра скайп от последните версии, не си пречат един на друг. Но за да сработи правилно всяка версия, примерно: skype 3.8, трябва да си излязъл напълно от другата версия, да няма останала икона на другият скайп в лентата с инструменти


-  десен клик върху иконата и ''изход''



За чатене е ОК, но видео и гласов разговор, може да се получи само ако и другият човек, също е със стара версия. Изпробвах ги и на другият ми компютър с Win7, и там работят

Не се инсталират  -  като се изтегли файла, само се поставя на десктопа като икона и се стартира.

Ако на някой му е домъчняло  Rolling Eyes  за тези стари версии, качила съм ги в моя Гугъл диск


   3.8 -  https://drive.google.com/file/d/0B0KLMg7g8YrWaFI5UHFWeWhFVjA/view?pli=1


   4.0 -  https://drive.google.com/file/d/0B0KLMg7g8YrWQ3pYaWdlcW5LVlk/view?pli=1


а и още нещо - не може да се впишеш, ако си с новите профили на Мicrosoft, започващи с  ''live:''

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия