?Въпроси всякакви?

  • 5 609 092
  • 96 496
# 28 095
Преди  два дена получих по куриер ел. уред, поръчан от и-нет магазин. Всичко точно, дойде, разписах се, платих...обаче днес се сещам, че касова бележка не ми дадоха  Crossing Arms

При всички случаи трябва да има или касова бележка издадена от продавача или документ за извършен паричен превод издаден от куриерската фирма. Щом пазиш опаковката провери дали при товарителницата има и такъв документ.
Виж целия пост
# 28 096
Куриерите нямат общо  с гаранции и подобни да доставените стоки, те са само посредник стоката да стигне от т.А до т.Б и да вземат наложения платеж, ако такъв е обявен от подателя. В повечето случаи те не знаят дори какво има вътре. Работя във фирма, която има и е-магазин - винаги в пратката се слага ф-ра+касов бон (ако пратката е с наложен платеж, а не по банка) и гаранционна карта за стоките, които имат гаранция.
Виж целия пост
# 28 097
за гаранция на дадена стока навсякъде пише ,че се изисква гар.карта + касовата бележка - никакви товарителници и тем подобни. от това следва ,че нямаш ли  едно от двете гаранцията не важи.  ако някоя фирма реши да приеме рекламация без кас.бележка  си е за нейна сметка.
Виж целия пост
# 28 098
Някой да знае как работят куриерските фирми по празниците?
Днес Еконт или спиди дали работят?
Искам да изпраят нещо преди понеделник
Благодаря
Виж целия пост
# 28 099
Някой да знае как работят куриерските фирми по празниците?
Днес Еконт или спиди дали работят?
Искам да изпраят нещо преди понеделник
Благодаря
Еконт почиват така както и ние. Назад някой  беше им пуснал раб. време
Виж целия пост
# 28 100
Ще пътувам на дълъг път с автобус с детето, на 4 год. Трябва ли да нося столчето за кола в автобуса?
Благодаря!
Виж целия пост
# 28 101
Някой да знае как работят куриерските фирми по празниците?
Днес Еконт или спиди дали работят?
Искам да изпраят нещо преди понеделник
Благодаря
Еконт почиват така както и ние. Назад някой  беше им пуснал раб. време

Ето и раб време на Спиди:

Скрит текст:
13.12.2014 (събота) пълен работен ден
24.12.2014 (сряда) полуработен ден/съботно работно време
25.12.2014 (четвъртък) почивен ден
26.12.2014 (петък) почивен ден
27.12.2014 (събота) полуработен ден/съботно работно време
31.12.2014 (сряда) работен ден само за офисите на Спиди до 14:00ч.
01.01.2015 (четвъртък) почивен ден
02.01.2015 (петък) почивен ден
03.01.2015 (събота) почивен ден
04.01.2015 (неделя) почивен ден


Взетите експресни пратки на 30.12.2014г. и 31.12.2014г. ще се разнасят на 05.01.2015г.
Виж целия пост
# 28 102
Ще пътувам на дълъг път с автобус с детето, на 4 год. Трябва ли да нося столчето за кола в автобуса?
Благодаря!

зависи дали искаш да е в столче или не  Confused автобусните фирми не предлагат такива "екстри"  Tired

преди година-две се записахме за екскурзия.
звъннахме във фирмата и питахме дали предлагат столчета - отговорът беше "да". когато автобусът дойде се оказа, че нямат столче, независимо от уговорките ни.
свалихме нашето от колата и ... след ремонта на автобуса (втора употреба от западна държава) бяха изрязали коланите и не можахме да го вържем.
през целия път детето беше със закопчани коланчета на столчето, но самото столче се клатеше и сме го крепили.
на връщане купихме въже и завързахме столчето за седалката, та детето успя да поспи, а ние да се отпуснем малко.
Виж целия пост
# 28 103
Мерси за отговора!  bouquet
Значи- не е задължително, а и ако няма колани на седалките, трябва да го придържам четири часа. Уфф.
Виж целия пост
# 28 104
Дари, с малката пътувам с автобус откакто е на 6 месеца и никога не е била на столче. Сега си седи сама, без да я държа, има право на място(това сигурно зависи и от фирмата). Всеки път спи. Единствения проблем е, че ѝ става лошо и повръща  Sad
Виж целия пост
# 28 105
Пиратския залив са го затворили  Cry Дали има огледални негови сайтове?
Виж целия пост
# 28 106
островът на мъченика   Laughing
Виж целия пост
# 28 107
Пиратския залив са го затворили  Cry Дали има огледални негови сайтове?
http://oldpiratebay.org/ Не знам дали е огледален  Peace
Аз ползвам и ето този https://kickass.so/
Виж целия пост
# 28 108
Как става изпращане и получаване на пари, чрез money gram? Този, който изпраща трябва ли да има други данни, освен името на получателя? А и не можах да се ориентирам какви са таксите за изпращане от чужбина до България, в долари става въпрос  Tired
Виж целия пост
# 28 109
Пиратския залив са го затворили  Cry Дали има огледални негови сайтове?
http://oldpiratebay.org/ Не знам дали е огледален  Peace
Аз ползвам и ето този https://kickass.so/

Meрси   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия