?Въпроси всякакви?

  • 5 607 801
  • 96 496
# 27 720
И аз влизам точно да попитам за новата версия....има ли начин да се върна към стария изглед или пък към още по-стария??? Не ме кефи този вид...иначе само едната ми поща се е преобразила.
Виж целия пост
# 27 721
Дайте един сткрийн на новата версия да я видим...аз още съм на старата.

В предния си пост съм дала линк
Виж целия пост
# 27 722
Така изглежда новата визия на abv-то Не е кой знае колко по-различно от преди. Интересното е, че в този мейл, като влезнах да си проверя пощата, ми изскочи на голям банер предложението да видя новата визия, а в другия ми abv-мейл не. Там още съм си "стара"

Благодаря, не е нещо фрапиращо, даже не е много по-различна от сегашната  Peace

И аз влизам точно да попитам за новата версия....има ли начин да се върна към стария изглед или пък към още по-стария??? Не ме кефи този вид...иначе само едната ми поща се е преобразила.

Има, да. Ей, сега пробвах от любопитство - Настройки-Още настройки-Версия на пощата-Избери стария изглед.

Аз така съм свикнала с този изглед, стария изобщо не ми харесва  Peace
Виж целия пост
# 27 723
към още по-стария??? Не ме кефи този вид...иначе само едната ми поща се е преобразила.


Има, да. Ей, сега пробвах от любопитство - Настройки-Още настройки-Версия на пощата-Избери стария изглед.

Аз така съм свикнала с този изглед, стария изобщо не ми харесва  Peace

 При мен вече няма "още настройки" или поне аз не виждам.
Не са ми предлагали смяна и нищо не съм избирала,просто се е сменил изгледа по някое време.Не,че няма да свикна,но е хубаво човек да има избор.
Виж целия пост
# 27 724
Как вървят цените на изкуствените елхи в Mr. Bricolage? Искаме да е средна на височина, сравнително гъста Simple Smile
Виж целия пост
# 27 725
Какво правят близките на починал, който е кремиран, на деветия ден от смъртта му? Не се обръщам към свещеник, защото знам какво е отношението им към кремацията.
Благодаря предварително!
Мисли с добро за починалия,имай мир и спокойствие в сърцето си Hug
сега на въпроса  почерпи любимите ви хора ,комшии,колеги и споменете починалия с добро.
На 9 ден на 40  когато искате
Виж целия пост
# 27 726
Имам нова версия на скайпа /която не съм искала/ и когато получавам файлове в различни формати вече не ме пита къде да ги съхрани, а се появяват директно визуализирани в разговора в малък формат. Това изобщо не ми харесва, не е удобно. Опитвах разни неща за промяна на визията безуспешно. Как да върна стария вид?
Виж целия пост
# 27 727
Потника вече "топ" ли се нарича?
Виж целия пост
# 27 728
Лятото се въртеше една песен по радиото, но така и не разбрах кой е изпълнителя... Мъж пее и към припева се включва друг мъж с малко арабско звучене...мелодична, но не много бърза песничка...
Виж целия пост
# 27 729
Тази http://vbox7.com/play:1c71b9612b
Виж целия пост
# 27 730

Супер   bouquet Убих се да я търся.
Виж целия пост
# 27 731
Какво означава МОЛ ? /материално отговорно лице също  е мол/
Просто дума си е, не е абревиатура и не бива да се пише с главни букви. Обаче всички го пишат така, грешно.

Всъщност си е абревиатура.....

МОЛ - материално отговорно лице
мол/mol - количеството вещество
MАLL- market of all
Виж целия пост
# 27 732
Искаш да кажеш MAll? Думата може да произлиза от един куп неща, но се използва самостоятелно и не се пише с главни букви.
Виж целия пост
# 27 733
Имам нова версия на скайпа /която не съм искала/ и когато получавам файлове в различни формати вече не ме пита къде да ги съхрани, а се появяват директно визуализирани в разговора в малък формат. Това изобщо не ми харесва, не е удобно. Опитвах разни неща за промяна на визията безуспешно. Как да върна стария вид?
Изтрий сегашната и свали по-стара. Като го направиш, влез в Настройки - Разширени настройки и там отбележи (ако има) да не обновява или (ако няма) - всеки път да пита дали искаш обновяване. Ако пак се самообнови - теглиш стара версия, инсталираш и т.н.
Виж целия пост
# 27 734
Знаете ли как става замяната в магазин Ню Йоркър?!
Купих си ботуши, но сега вече в къщи не ми харесват. А дали връщат пари?!
Дори не съм отрязала връзката, с която са вързани двата ботуша, етикета също си я там

Питам ви за да знам дали да се разхождам до там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия