?Въпроси всякакви?

  • 5 607 450
  • 96 496
# 4 950
Моля, който е ползвал 3G флашките на Глобул или Вивател, да сподели за качеството и скоростта на нета, че съм пред дилема  newsm78.

Много благодаря   bouquet

Аз съм с Глобул и не съм осоено доволна Rolling Eyes. У нас, в стаята, покритието е много слабо, намерила съм си две места където е добро и там го търся когато ми трябва Mr. Green. През почивните дни ходихме в едно монтанско село, не можах да хвана интернет.
Казаха ми че на Вивател покритието било най-добро от безжичните, когато ми изтече настоящия договор ще го пробвам и него.
Виж целия пост
# 4 951
Макс Телеком, в случай, че няма да ползваш флашката насред балкана, а в голям град. Ако ти трябва за някое селце - Виваком, поне ще имаш нет, нищо че е бавен Simple Smile
Виж целия пост
# 4 952
В някоя от темите из клюкарника мернах сайт, който определя политическия профил на човек, според отговорите, които посочва в анкетата на сайта. Не помня нито името на сайта, нито темата, в която бе даден линк, нито на коя страница беше даден. Някой сеща ли се? Благодаря. Simple Smile

П.П. НАМЕРИХ ГО.
Виж целия пост
# 4 953
McKitty, сподели го, ако обичаш.
Виж целия пост
# 4 954
В някоя от темите из клюкарника мернах сайт, който определя политическия профил на човек, според отговорите, които посочва в анкетата на сайта. Не помня нито името на сайта, нито темата, в която бе даден линк, нито на коя страница беше даден. Някой сеща ли се? Благодаря. Simple Smile

П.П. НАМЕРИХ ГО.
дай го, моля те.
Съпругът ми го беше намерил преди време, а после се убихме да го търсим за да се тествам и аз
Виж целия пост
# 4 955
Глупав въпрос, но все пак .... Откъде мога да се осведомя на каква сума ме осигурява работодателят (без неговото знание, разбира се  Mr. Green) и какви осигуровки, в какъв размер и кога са ми внасяни (за кои периоди от време)?
Виж целия пост
# 4 956
Имах флашка на Глобул /17 лв такса/ - отвратително бавен нет беше.
Фен съм на Макс телеком флашката, 20 лв беше таксата.
Виж целия пост
# 4 957
Глупав въпрос, но все пак .... Откъде мога да се осведомя на каква сума ме осигурява работодателят (без неговото знание, разбира се  Mr. Green) и какви осигуровки, в какъв размер и кога са ми внасяни (за кои периоди от време)?

Отиваш в НОИ, вземаш си ПИК (Персонален Идентификационен Код) и си проверяваш в сайта им.
Виж целия пост
# 4 958
Глупав въпрос, но все пак .... Откъде мога да се осведомя на каква сума ме осигурява работодателят (без неговото знание, разбира се  Mr. Green) и какви осигуровки, в какъв размер и кога са ми внасяни (за кои периоди от време)?
Сайтът на НОИ, но
Цитат
информацията е достъпна след въвеждане на ЕГН и персонален идентификационен код (ПИК). За да може да ползва услугите, всяко лице трябва предварително да получи своя персонален идентификационния код. ПИК се издава от най-близкото териториално поделение на НОИ или негов филиал, постоянно или изнесено работно място или приемна, лично чрез представяне само на лична карта или от представител чрез представяне на изрично, нотариално заверено пълномощно. За получения ПИК се издава удостоверение, което също се получава лично и не се изпраща по пощата. ПИК е активен от деня, следващ неговото издаване
Виж целия пост
# 4 959
Някой да е ползвал тая паста за зъби...http://www.dalavera.bg/5-90-za-bezfluorna-pasta-za-ventsi-i-zabi … na-dostavka-d5317  наистина ли е толкова икономична?
Виж целия пост
# 4 960
Глупав въпрос, но все пак .... Откъде мога да се осведомя на каква сума ме осигурява работодателят (без неговото знание, разбира се  Mr. Green) и какви осигуровки, в какъв размер и кога са ми внасяни (за кои периоди от време)?
отиди до НАП  и си вземи ПИН-код , ще можеш да видиш от кога те осигурява и кой те осигурява. Размера на осигуг.вноски ако не разполагаш с ведомост е малко по - трудна работа , но не и невъзможна. Датата на плащане на вноските са винаги около датата на изплащане на заплатите.  Peace
да разбирам , че нямаш трудов договор ?! Защото ако имаш там трябва да ти е изписана сумата за осигуряване.
Виж целия пост
# 4 961
Глупав въпрос, но все пак .... Откъде мога да се осведомя на каква сума ме осигурява работодателят (без неговото знание, разбира се  Mr. Green) и какви осигуровки, в какъв размер и кога са ми внасяни (за кои периоди от време)?
Сайтът на НОИ, но
Цитат
информацията е достъпна след въвеждане на ЕГН и персонален идентификационен код (ПИК). За да може да ползва услугите, всяко лице трябва предварително да получи своя персонален идентификационния код. ПИК се издава от най-близкото териториално поделение на НОИ или негов филиал, постоянно или изнесено работно място или приемна, лично чрез представяне само на лична карта или от представител чрез представяне на изрично, нотариално заверено пълномощно. За получения ПИК се издава удостоверение, което също се получава лично и не се изпраща по пощата. ПИК е активен от деня, следващ неговото издаване

Отиваш в НОИ и искаш да ти издадат ПИК.Получава се лично обаче, и на следващия ден по същото време можеш да влезеш в същия сайт с ПИК и ЕГН.
Виж целия пост
# 4 962
Някой да е ползвал тая паста за зъби...http://www.dalavera.bg/5-90-za-bezfluorna-pasta-za-ventsi-i-zabi … na-dostavka-d5317  наистина ли е толкова икономична?
Не съм, но видя ли че е 25мл? newsm78
Виж целия пост
# 4 963
Някой да е ползвал тая паста за зъби...http://www.dalavera.bg/5-90-za-bezfluorna-pasta-za-ventsi-i-zabi … na-dostavka-d5317  наистина ли е толкова икономична?
Не съм, но видя ли че е 25мл? newsm78

Да,за това питам дари си струва...
Виж целия пост
# 4 964
Благодаря на всички за отговорите! Имам трудов договор, но за собствено успокоение или по-точно на баща ми искам да проверя със сигурност как стоят нещата. Той е малко от тези хора, които все си мислят, че някой ще ги прецака и всички са "мошеници"  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия