?Въпроси всякакви?

  • 5 609 256
  • 96 496
# 27 690
Няма да стане има новородено бебче и  не може да излезе  Rolling Eyes На скоро си смени адреса и не го знам пък така ми се иска да е изнеда  Flutter Как да питам според вас за адреса без да будя съмнения  newsm78
Виж целия пост
# 27 691
.....Как да питам според вас за адреса без да будя съмнения  newsm78

Някой общ познат? newsm78
Виж целия пост
# 27 692
Ще пробвам така, но ще ми е трудно  Rolling Eyes Благодаря за съветите   bouquet Hug
Виж целия пост
# 27 693
Купих си ваучер от Грабо, плащане през ePay. Плащането мина, а не ми се появяват ваучерите. Някаква сума стои във "виртуален портфейл". Дали защото е събота и то късно вечер? Не знам сега имам ли ваучер или нямам, а трябва утре да го ползвам. Поддръжката работи само в работни дни...
Виж целия пост
# 27 694
Пощата ми в абв изглежда различно от ден-два. Прилича на Gmail. Пощата на колегата изглежда както преди.
На някого от вас да се е случило? Променяли ли са нещо? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 27 695
Пощата ми в абв изглежда различно от ден-два. Прилича на Gmail. Пощата на колегата изглежда както преди.
На някого от вас да се е случило? Променяли ли са нещо? Rolling Eyes
При мен е също променена и не мога да я оправя.
Виж целия пост
# 27 696
Има промяна да, вчера като влязох, ми излезе нещо като реклама на новата версия.
Виж целия пост
# 27 697
Предполагам, че са ви прехвърлили на "новата" версия (която е вече от години). Отидете на Настройки (горе вдясно, до изход) -> Още настройки -> Версия на пощата (най-долу). От там можете да я върнете на старата версия.
Виж целия пост
# 27 698
няма промени в абв-то.
аз предполагам ,че си се прехвърлила сама към новата версия.
Виж целия пост
# 27 699
Да, сама се прехвърлих в новото абв и то без да искам.
От скайпа предлагат да видиш новата версия и при натискане на бутон ВИЖ си я натресох.
Всичко е много объркано и доста цъках, докато се ориентирам.

Това "горе в дясно, до изход", т.е. Настройки не са вече там. Изход не се вижда, а кликваш на собствения си адрес  и там ти излиза Профил, Изход.
Яд ме е!
Виж целия пост
# 27 700
Да, сама се прехвърлих в новото абв и то без да искам.
От скайпа предлагат да видиш новата версия и при натискане на бутон ВИЖ си я натресох.
Всичко е много объркано и доста цъках, докато се ориентирам.

Това "горе в дясно, до изход", т.е. Настройки не са вече там. Изход не се вижда, а кликваш на собствения си адрес  и там ти излиза Профил, Изход.
Яд ме е!

Ето как изглежда при мен: http://prikachi.com/images/648/7783648v.jpg
Ако това не е най-новата версия, се извинявам за объркването.
Виж целия пост
# 27 701
Предполагам, че са ви прехвърлили на "новата" версия (която е вече от години). Отидете на Настройки (горе вдясно, до изход) -> Още настройки -> Версия на пощата (най-долу). От там можете да я върнете на старата версия.

При мен няма такава опция ... Уф ... Мразя да свиквам с нови неща. Ще минат 2-3 дни и няма да имам проблем, но не ми харесва това "налагане" на визия ...
Виж целия пост
# 27 702
Илайза
Това, което показваш, ми е пощата от преди три дни.
Вече изглежда съвсем по друг начин и се налага повече цъкане.
Виж целия пост
# 27 703
И на мен ми е като на Илайза. Ще споделите ли как изглежда новия изглед?
Виж целия пост
# 27 704
вместо да споделяме влезни в пощата си в абв  и избери новата визия.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия