?Въпроси всякакви?

  • 5 609 452
  • 96 496
# 28 065
Сребърна вода за капане в носа,разрежда ли се?
Не, разклаща се добре преди употреба. Peace
Виж целия пост
# 28 066
Някой знае ли някакви организации, които се занимават с доброволчески труд по старчески домове, за хора в неравностойно положение и т.н?
Виж целия пост
# 28 067
https://www.facebook.com/nardbg?fref=ts
Питай ги. НПО-тата работят с НАРД.
Виж целия пост
# 28 068
Предполагам на 29 (понеделник) е първия работен ден за банките.
В същия ден на превода ли пристигат парите (ДСК)?

Друг начин за пращане на превод, който да се получи преди/на 29ти? Peace

В дебитна карта как стои въпроса?
Easypay. Получава се до няколко часа след превода.
Виж целия пост
# 28 069
Може ли да препоръчате добър дерматолог или др. лекар с опит в борбата срещу акне, най-добре е, ако работи без лекарства и АБ?

Весела Коледа!  Hug
Виж целия пост
# 28 070
за кой град?
Виж целия пост
# 28 071
Без значение, само да получа адекватна помощ...
Виж целия пост
# 28 072
Предполагам на 29 (понеделник) е първия работен ден за банките.
В същия ден на превода ли пристигат парите (ДСК)?

Друг начин за пращане на превод, който да се получи преди/на 29ти? Peace

В дебитна карта как стои въпроса?
Easypay. Получава се до няколко часа след превода.

С Еконт се получава много бързо, мисля че до час  Peace
Виж целия пост
# 28 073
Може ли да препоръчате добър дерматолог или др. лекар с опит в борбата срещу акне, най-добре е, ако работи без лекарства и АБ?

Весела Коледа!  Hug
Весела Коледа на всички!

Няма как да мине едно сериозно акне без лекарства и без АБ. Та това си е една малка инфекция на кожата. Поне това съм наблюдавала до момента.  Peace Препоръчвам  Дерматологична к-ка София, ул "Бели Мел №2 а. Дървеница-. Имат сайт, разгледай.  Д-р Денчева. Тел . за записване 02/ 472 13 56 и 087 905 15 03. Работят и по здр. каса, но тогава се изчаква с приема.
Виж целия пост
# 28 074
Как работят Еконт по празниците? Т.е. утре с нормално работно време ли са или вече чак на 29-ти?
Виж целия пост
# 28 075
Как работят Еконт по празниците? Т.е. утре с нормално работно време ли са или вече чак на 29-ти?

Скрит текст:
Доставка на пратки през декември
сряда, 3 декември 2014
Информираме Ви за работното ни време и дните за доставка на пратки в страната във връзка с коледните и новогодишните празници.

Работни дни за всички офиси:
-  13 декември – пълно работно време
-  24 декември (сряда) – от 9:00 до 16:00 ч
-  27 декември (събота) – от 9:00 до 16:00 ч
-  29 декември (понеделник) – нормален работен ден
-  30 декември (вторник) – нормален работен ден
-  31 декември (сряда) – от 9:00 до 16:00 ч
-  03 януари (събота) – от 9:00 до 13:00 ч

Неработни дни за всички офиси:
-  25 декември (четвъртък)
-  26 декември (петък)
-  1 януари (четвъртък)
-  2 януари (петък)

Доставка на пратки:
приети на 23 декември (вторник)
-  с услуга Приоритет – на 24 декември (сряда) до 16:00 ч или 27 декември (събота) до 16:00 ч
-  без услуга Приоритет – на 29 декември (декември)
приети на 24 декември – на 27 декември (събота) до 16:00 ч или 29 декември (понеделник)
приети на 30 декември (вторник)
-  с услуга Приоритет – на 31 декември (сряда) до 16:00 ч и 03 януари (събота) до 13:00 ч
-  без услуга Приоритет – на 5 януари (понеделник)
приети на 31 декември – на 5 януари (понеделник)
приети на 03 януари – на 5 януари (понеделник)

Извънредни доставки:
На разположение сме за извънредни доставки на пратки по предварително договорени условия и цени. Може да направите запитване за такива в срок до 18-ти декември (петък) на имейл: k_kirilov@econt.com или на телефон +359 88 459 94 31.

Извънредно работно време на Денонощен куриер в София:
-  24 декември (вторник) – до 18:00 ч
-  31 декември (вторник) – до 16:00 ч

Извънредно работно време на Консултативен център Еконт:
-  24 декември (вторник) – до 18:00 ч
-  31 декември (вторник) – до 16:00 ч

Повече информация:
- безплатен номер – 0 8001 8001
- skype: econt-bg
- в офиса до вас

Желаем весели празници!
Виж целия пост
# 28 076
Предполагам на 29 (понеделник) е първия работен ден за банките.
В същия ден на превода ли пристигат парите (ДСК)?

Друг начин за пращане на превод, който да се получи преди/на 29ти? Peace

В дебитна карта как стои въпроса?
Easypay. Получава се до няколко часа след превода.

С Еконт се получава много бързо, мисля че до час  Peace
При Изипей искат адрес и ЕГН до колкото си спомням. Еконт не знам как са?
По банков път от днес за утре става така ли?
Виж целия пост
# 28 077
Еконт искат адрес на офис, имена и телефон.
Виж целия пост
# 28 078
Когато влизам във Фейсбук и компа ми е запаметил имейла и паролата,давам "изход",но в момента в който натисна първата буква от имейла и веднага ми го зарежда и паролата също...Дано ме разбрахте...Как да ги изтрия?
Виж целия пост
# 28 079
Може ли някой да ми помогне?
Имам проблем с лаптопа си,на който лентата с бутоните  от долу и "старт" най вляво долу,сега се е преместила незнайно как вдясно,а този бутон е най горе
.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия