?Въпроси всякакви?

  • 5 606 070
  • 96 496
# 28 185
Как мога да замаскирам проблем с белег на веждата, заради който веждата е "прекъсната" и космите там са по-малко? Личи си се леко, но дразни.
С молив за вежди.
Виж целия пост
# 28 186
Как мога да замаскирам проблем с белег на веждата, заради който веждата е "прекъсната" и космите там са по-малко? Личи си се леко, но дразни.
Молив за вежди newsm78
Виж целия пост
# 28 187
Как мога да замаскирам проблем с белег на веждата, заради който веждата е "прекъсната" и космите там са по-малко? Личи си се леко, но дразни.
Молив за вежди newsm78

https://www.youtube.com/watch?v=9CYdJrt7U-I

Виж целия пост
# 28 188
Благодаря. Не съм ползвала досега.  Blush Каква му е цената?
Виж целия пост
# 28 189
Цената зависи от марката... http://impalaonline.com/IMPALA-moliv-za-vezhdi
Виж целия пост
# 28 190
Различно ,но около 4-5лв е моя молив, и не е известна марка,но е с четчица
Виж целия пост
# 28 191
Може и със сенки за очи, а продават и такива за вежди. Като че ли изглежда по - естествено със сенки.
Това са моите, много си ги харесвам. Около 5-6 лева са. Стигат за повече от година.
Виж целия пост
# 28 192
Здравейте,
знаете ли къде в София има избор от хубави мъжки чанти за документи?
Ето такъв тип:



В магазини Естил има доколкото си спомням. Аз съм доволна от техните чанти и куфари.
Виж целия пост
# 28 193
Вярно ли е, че има обърнати ТИР-ове на Ришкия проход? Търся информация, но не намирам...Някой да е чул нещо?

тук не пише такова нещо

http://www.api.bg/index.php/bg/promeni

 ooooh! май имаше и телефон, на който можеше да се информира човек, преди да тръгне на път, но не се сещам кой
Виж целия пост
# 28 194
Мога ли да си поръчам такси от сутринта за вечерта? Ако да, всички компании ли предлагат тази опция?
Опасявам се, че утре вечерта като излизам, няма да има таксита, както беше миналата година....
Виж целия пост
# 28 195
Може,обади се.Аз на ОК и за едно евро съм поръчвала така.Но най-хубаво се обади да провериш.Може и още сега.
Виж целия пост
# 28 196
Как се тарифира пращане на малък пакет от Германия до България? С пощи, куриер? Колко време отнема?
Виж целия пост
# 28 197
Как се тарифира пращане на малък пакет от Германия до България? С пощи, куриер? Колко време отнема?

с габко - евро на пакет до 1 кг.  до офиса на габко в София, след това със спииди с намаление на цената  Hug
Виж целия пост
# 28 198
Какви са условията по магистрала Тракия? Малко се притеснявам като гледам новините  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 28 199
в кой сектор ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия