?Въпроси всякакви?

  • 5 606 115
  • 96 496
# 28 230
Благодаря, момичета! Алекс1, това звучи мнооого добре. Вярно ли че, че струват 200+ лева?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 28 231
Много моля някой да ми помогне. Вчера ми се скапа лаптопа- Macbook air 2012 mid. Изведнъж при работа заби и го угасих като задържах пауър бутона. При включване се появява бял екран с премигащ въпросителен знак. Всички снимки на детето са в него. Четох, че може би е хардиск. Има ли вероятност с някоя клавишна комбинация да се оправи и дали могат да се свалят снимките. Гаранцията му изтече.
Виж целия пост
# 28 232

Обаче пак не са дуракоустойчиви в частта на закрепването на "дръжките" към основната рамка - дребната два пъти отчеква дръжките на баща си, вторият път - фатално.
Виж целия пост
# 28 233
missence, с такива болки, каквато и да е била намесата, най-добре се обади на лекаря си и питай дали е нормално да те боли така и дали всъщност не трябва да отидеш и да те прегледат.
Виж целия пост
# 28 234
missence, с такива болки, каквато и да е била намесата, най-добре се обади на лекаря си и питай дали е нормално да те боли така и дали всъщност не трябва да отидеш и да те прегледат.
За съжаление е нормално, мен ме боли по около 1 седмица.
Мисенце, от собствен опит ти препоръчвам Темпалгин. Смело гълташ по две първите два дни, после минаваш на едно, ефектът е много по-добър, не са скъпи, а и не са толкова опасни. От втория ден започни внимателно жабуркане със Сандрин (или Листерин). На мен ми правиха много сложно вадене, 4-5 дни изобщо не можех да си отворя устата и само това ме спаси.
Виж целия пост
# 28 235
Извинавяйте за глупавия въпрос, но ми останаха много салати от НГ. Може ли да се сложат в кутия и  да се замразят, например макаронена салата с майонеза, шунка, кашкавал, кис.краставички? Не можем да ги изядем Laughing
Виж целия пост
# 28 236
Замразената майонеза не става за ядене-превръща се в течна каша.
Виж целия пост
# 28 237
тя е правена, млечна...
Виж целия пост
# 28 238
В никакъв случай. Каквато и да е, такава киша става, че не е истина.
Картофите, например, стават едни сипкави, ронливи, и все едно си ги инжектирал с вода; майонезата от своя страна се пресича и става като на парцали; краставиците се размиват; доматите също. А пък ти както си ги омешала, за да станат на салата.... Laughing Или се напънете да ги изядете, разтоварващо, все пак салата е, или ги прежали и изхвърли, или ги помести в купи и до някоя кофа за смет. Мисля, че има достатъчно клошари, за да я похабяваш чрез замразяване.
Това със замразяването на салати е изпитано!
Виж целия пост
# 28 239
Въпрос към тези с познания в химията:
catenation of carbon- катенация ли е точния бг термин?


Виж целия пост
# 28 240
Въглеродът има способност да формира много дълги въглеродни вериги - това свойство се нарича катенация (на английски: catenation) от свързани помежду си здрави и стабилни химични връзки C-C. Това му свойство е в основата на огромния брой съединения на въглерода.
Виж целия пост
# 28 241
missence, с такива болки, каквато и да е била намесата, най-добре се обади на лекаря си и питай дали е нормално да те боли така и дали всъщност не трябва да отидеш и да те прегледат.
За съжаление е нормално, мен ме боли по около 1 седмица.
Мисенце, от собствен опит ти препоръчвам Темпалгин. Смело гълташ по две първите два дни, после минаваш на едно, ефектът е много по-добър, не са скъпи, а и не са толкова опасни. От втория ден започни внимателно жабуркане със Сандрин (или Листерин). На мен ми правиха много сложно вадене, 4-5 дни изобщо не можех да си отворя устата и само това ме спаси.

Благодаря ви. Днес имам подобрение. Болките са по-тъпи. Болкоуспокоителни вземам много рядко. Отокът спада, но явно ще мине доста време, докато стана като нова. Сега се чудя, дали в пон-к ще мога да отида на работа.  Tired
Сега жабуря и аз. Ще си взема и темпалгин.
Виж целия пост
# 28 242
Преди време бях писала за малко помощ относно ФБ. Някой използва имейла на майка ми, постоянно получава имейли с известия кой е качил снимка, кой какво е коментирал и тн.,а тя няма профил. Пиша имейла в гуугъл, за да открия чуждия профил,но нищо не излиза. Как да подам сигнал и какво да направя?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 28 243
Напиши имейла в търсачката на фейсбук и ще разбереш, кой е регистриран с нейния имейл.  Hug
Виж целия пост
# 28 244
Напиши имейла в търсачката на фейсбук и ще разбереш, кой е регистриран с нейния имейл.  Hug

Беше го пробвала това мацката, но се оплака, че не излиза нищо ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия