?Въпроси всякакви?

  • 5 607 678
  • 96 496
# 28 395
Маме, аз с бук-а проблем нямам (София)... отваря се.
Виж целия пост
# 28 396
На мен ми се отваря ФБ.
Преди няколко дни и аз имах проблем с нета - не ми отваряше чуждестранните сайтове - ФБ, ютуб и други.
Проблемът беше в доставчика ми.
Изписваше ми грешка - DNS или поне нещо подобно  newsm78
Виж целия пост
# 28 397
Момичета, има ли такива, усетили намаляване на сметките за ток след монтиране на проточни бойлерчета - в кухня и баня? Питам и тук, че познатите ми с всякакви мнения. А ми се иска да сменим един стар обикновен (не знам колко литров, но голям) с такива. Просто на тоя много бързо му свършва топлата вода сега зимата, а и съм го набедила, че гори доста ток. Като го включа вечер, електромерът върти като за световно и светка като в дискотека. Simple Smile
За бойлерите не знам, но на моя приятелка и намаля сметката за тока след като си купи хубав хладилник и изхвърли стария, така че смело сменяй! Peace
Виж целия пост
# 28 398
Към 15-16 часа имахме проблем с телефонната мрежа на Виваком.
Виж целия пост
# 28 399
Да знаете каква е процедурата да дойдат от Топлофикация да направят измерване на температурата в дома и на подаваната топлинна енергия?
Не е нормално в новоремонтирано жилище със сменена дограма и направена изолация, вътрешен апартамент и при работещи навсякъде радиатори на макс температурата да е 18 градуса  ooooh!
Мда, това си е проблем и не само при теб. За съжаление топлоподаването не  е достатъчно тази година. При същите у-вия сме с добра дограма и прочие...и температурата ни в момента е 19.5 градуса.  Какво направиха тези от топлофикация изобщо не ми е ясно, а сметките стават огромни - 200 лв за ноември.?!?
Смятам, че нищо не можеш да направиш и да дойдат ще замерят и ще си отидат, а ако имаш успех някакъв , моля ти се сподели, защото аз ще бъда втората след теб и веднага ще ги извикам за съответната проверка.
Виж целия пост
# 28 400
За бойлерите не знам, но на моя приятелка и намаля сметката за тока след като си купи хубав хладилник и изхвърли стария, така че смело сменяй! Peace

Натам вървят нещата - да се сменят поостарялите ел.уреди с нови енергоспестяващи. Peace
Виж целия пост
# 28 401
Да знаете кога е пролетната ваканция на учениците?
Виж целия пост
# 28 402
02.04.2015 г. – 13.04.2015 г. вкл. - пролетна ваканция за І-ХІ клас
всички ваканции
Виж целия пост
# 28 403
Как е правилно да се напише Именичка или Именничка?
Виж целия пост
# 28 404
за мен е именик
казваме имен ден, а не именен ден
Виж целия пост
# 28 405
Именик - човек
Именник - книга (не знам как да го обясня, дано ме разбра)
Аз така разсъждавам.

П.П. Ето.
Виж целия пост
# 28 406
 HugЗдравейте
имам много снимки който искам да ги видя на хартия
да ми кажете някакъв сайт ,
адрес където мога да поръчам и заплатя на добра цена и каква .
Благодаря.
Виж целия пост
# 28 407
Здравейте!

Нашият майстор,койти ни изработи кухнята, ползвал някакво лепило от типа на Феникс,и направо си оставил ръцете,цялата ми кухня ,която е в бяло, е на петна от това лепило.Мислих че е мръсно ,обаче после разбрахме че е лепило... и сега не иска да се изчиства ,с какво ли не пробвах.
Моля кажете какво да направя Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 28 408
HugЗдравейте
имам много снимки който искам да ги видя на хартия
да ми кажете някакъв сайт ,
адрес където мога да поръчам и заплатя на добра цена и каква .
Благодаря.
Някой беше доволен от този сайт:
http://www.snimkitevi.com/snimkitevi/
Виж целия пост
# 28 409
HugЗдравейте
имам много снимки който искам да ги видя на хартия
да ми кажете някакъв сайт ,
адрес където мога да поръчам и заплатя на добра цена и каква .
Благодаря.

http://snimkitevi.com/snimkitevi/
http://www.photobox.co.uk/
http://www.artscow.com/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия