?Въпроси всякакви?

  • 5 607 682
  • 96 496
# 28 455
Иди да подадеш сигнал в офис на оператора си  Peace
Виж целия пост
# 28 456
За колко време (дни, часове) стават секретите от нос и гърло?


ако резултата е отрицателен на втория ден ще ти е готов резултата, но ако е положителен, антибиограмата излиза на 3-я ден
Виж целия пост
# 28 457
А като се махне календара ще има ли следи от силикона?

не,но ако има лесно се маха
Виж целия пост
# 28 458
От понеделник съм в болнични. Нещо не успяват да ми издадат болничен. Съжалявам, но не гледам телевизия. Разбрах че има някакъв проблем в системата. Днес пак звънях на личната-нищо.Да съм се обадела в понеделник, нищо не обещавала. Какво означава нищо не обещавам. Аз пред работодателя си съм в болнични, какво аджеба да му представя? Личната подхвърли нещо от рода на че ако трябва ще ми го напише...Нищо не разбирам
Виж целия пост
# 28 459
Подариха ми такъв:
http://www.amazon.com/Unisex-9539-3-Ice-Time-Color-Violet/dp/B00 … keywords=k%26bros
обаче е настроен на българско време, а аз живея в Англия и не знам как да го сверя.
Виж целия пост
# 28 460
С издърпване на копченцето и въртене не става ли?
Виж целия пост
# 28 461
Ами нещо не се справих, въртях, дърпах, не мръднаха стрелките изобщо...
Виж целия пост
# 28 462
Ами нещо не се справих, въртях, дърпах, не мръднаха стрелките изобщо...
продължавай да дърпаш по-сериозно  Laughing
мушни си маникюра зад пъпката (копчевце) и издърпай. 1 път - се сверява датата . още веднъж навън и се сверяват стрелките.  Joy  ама с маникюр става
Виж целия пост
# 28 463
Ами опитах, не успях... Пак ще пробвам, най много да счупя някой нокът. Повъртях го малко и се извади, но после като го въртях пак нищо  не стана. Върнах го в изходна позиция. Не се сетих да ги помоля да го върнат с два часа като ми го стесняваха в магазина...
Виж целия пост
# 28 464
тази отварачка дали е качествена https://www.youtube.com/watch?v=LxvlfBCkKzU
Виж целия пост
# 28 465
От понеделник съм в болнични. Нещо не успяват да ми издадат болничен. Съжалявам, но не гледам телевизия. Разбрах че има някакъв проблем в системата. Днес пак звънях на личната-нищо.Да съм се обадела в понеделник, нищо не обещавала. Какво означава нищо не обещавам. Аз пред работодателя си съм в болнични, какво аджеба да му представя? Личната подхвърли нещо от рода на че ако трябва ще ми го напише...Нищо не разбирам

От понеделник и аз, единствено отне над половин час на докторката да го напише, че и било за пръв път, после звъня, да пита някой коректно ли е попълнен- потвърдиха й , пусна ми и хартиеното копие за работодателя и това беше
Виж целия пост
# 28 466
Аз в понеделник трябваше да изляза болнични, но заради тъпите им схеми и постоянни простотии трябваше да си пусна отпуска!
Виж целия пост
# 28 467
Бихте ли ме насочили към някой подфорум къде бих могла да пусна тема за допълнителен отоплителен уред(духалката отпада),може би радиатор,но какъв...че с тази нова визия на форума съм абсолютно дезориентирана... newsm78
Виж целия пост
# 28 468
Като чета как се оплакват хората от издаването на болничните, явно съм извадила късмет
Виж целия пост
# 28 469
Имаха голям проблем с новата програма лекарите в практиката, където е педиатърът на детето. До обяд не бяха успели да се свържат с НОИ, не можеха да качват нещо някъде си и направо спряха да правят опити с издаването на листите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия