?Въпроси всякакви?

  • 5 607 324
  • 96 496
# 28 680

На пролет ще присъединяваме терасата към кухнята.
Иска ми се някакви снимки от които да черпя идеи, как да си сложим мебелите и техниката ,за да е максимално удобно това  разширяване  newsm78 Нищо не намирам в нета..
Виж целия пост
# 28 681

На пролет ще присъединяваме терасата към кухнята.
Иска ми се някакви снимки от които да черпя идеи, как да си сложим мебелите и техниката ,за да е максимално удобно това  разширяване  newsm78 Нищо не намирам в нета..

Но пък във форума има спец.тема по този въпрос.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=780284.0;topicrefid=4 И не само тя!
Виж целия пост
# 28 682
Кажете ми някоя лесна записваща програма за да мога да си качвам филми на диск?
Виж целия пост
# 28 683
Снимките от телефона ми ги няма  Shocked Какво да правя  #Crazy имах над 1000 а сега няма нито една!!!! Нищо не съм го правила марката е alkatel one touch idol 2.
Виж целия пост
# 28 684
Какво се случва при енергоспестяващия режим на телефона ми?
Виж целия пост
# 28 685
Какво се случва при енергоспестяващия режим на телефона ми?

След използване на телефона, секунди след това екранът угасва по-бързо и/или губи от яркостта си до пълното му затъмняване. Отделно самата батерия работи на режим спестяване.
Виж целия пост
# 28 686
      В кой сайт си качвате картинките за аватари? "Прикачи" ми прави някакъв проблем. Исках да си сложа стар, вече ползван аватар с точни размери. На екрана виждам снимката както трябва - бял екран и снимка в горния ляв ъгъл. Форума го отхвърли няколко пъти. Сложих линка в мнение и излиза това:
http://prikachi.com/images/558/4830558s.jpg

     Макар и рядко, сменяла съм си аватара, не е като да го правя за първи път. Дайте идеи, моля.
Виж целия пост
# 28 687
 Помолиха ме да намеря произход на името Цвайн....Не можах да намеря нищичко, а уж в нета всичко има....дори търсих на ае....и пак резултат нулев  Banghead  Ще съм благодарна за помощ Simple Smile
Виж целия пост
# 28 688
     В кой сайт си качвате картинките за аватари? "Прикачи" ми прави някакъв проблем. Исках да си сложа стар, вече ползван аватар с точни размери. На екрана виждам снимката както трябва - бял екран и снимка в горния ляв ъгъл. Форума го отхвърли няколко пъти. Сложих линка в мнение и излиза това:
http://prikachi.com/images/558/4830558s.jpg

     Макар и рядко, сменяла съм си аватара, не е като да го правя за първи път. Дайте идеи, моля.

www.photobucket.com и съм спокойна, и доволна!
Виж целия пост
# 28 689
      В кой сайт си качвате картинките за аватари? "Прикачи" ми прави някакъв проблем. Исках да си сложа стар, вече ползван аватар с точни размери. На екрана виждам снимката както трябва - бял екран и снимка в горния ляв ъгъл. Форума го отхвърли няколко пъти. Сложих линка в мнение и излиза това:
http://prikachi.com/images/558/4830558s.jpg

     Макар и рядко, сменяла съм си аватара, не е като да го правя за първи път. Дайте идеи, моля.

Много странно се получава. Когато кликна на линка си зарежда както трябва, но ако рефрешна, ми се отваря страницата, съдържаща изображението с ето този адрес: http://prikachi.com/images.php?f=images/558/4830558s.jpg

Можеш да използваш photobucket,  http://www.snimka.bg/ или http://imageshack.com/. За последния иска регистрация. Не знам са останалите.
Виж целия пост
# 28 690
Благодаря и на двете. Ще пробвам предложените сайтове.  Peace
Виж целия пост
# 28 691
      В кой сайт си качвате картинките за аватари? "Прикачи" ми прави някакъв проблем. Исках да си сложа стар, вече ползван аватар с точни размери. На екрана виждам снимката както трябва - бял екран и снимка в горния ляв ъгъл. Форума го отхвърли няколко пъти. Сложих линка в мнение и излиза това:
http://prikachi.com/images/558/4830558s.jpg

     Макар и рядко, сменяла съм си аватара, не е като да го правя за първи път. Дайте идеи, моля.

 как взимаш линка? Горе от полето за адреси ли?

 трябва да вземеш адреса, на самата снимка

 
Виж целия пост
# 28 692
Да, от горното поле го вземам. Винаги така съм качвала линк от "Прикачи", но беше отдавна. Сега ще пробвам по твоя начин.
Виж целия пост
# 28 693
Да, от горното поле го вземам. Винаги така съм качвала линк от "Прикачи", но беше отдавна. Сега ще пробвам по твоя начин.

 дааа..трябва да взимаш линка на сниката, но дори и да го направиш, снимката ти е по-голям размер и няма да стане за аватар.

 Ето, направих ти я по допустимият размер

 http://i.imgur.com/OSS9cbn.png
Виж целия пост
# 28 694
     Не става. В ИЕ няма опция за копиране на адреса, а в Мозила има възможност само за адреса на изображението. Получава се същото. Друг браузър нямам свален на този компютър.

      ПП Благодаря ти. Вече ползвам твоя линк.   bouquet
     Снимката е в размер 160х160 (при справка на свойства) и ми е била аватар във форума. Затова предположих, че проблема е в "Прикачи".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия