?Въпроси всякакви?

  • 5 605 738
  • 96 496
# 28 800
На "Отец Паисий" между "Цар Симеон" и "Св.св. Кирил и Методий" има един открит паркинг. Като се движиш към "Св. св. Кирил и Методий" се пада вдясно (по-близо е до "Св. св. ...") . Не знам нито цени, нито колко е натоварен, само знам, че го има.
Виж целия пост
# 28 801
Има ли църква с име Св. Атанасий в София?
Виж целия пост
# 28 802
Има ли църква с име Св. Атанасий в София?
Ето тук регистър на храмовете в София http://www.hramove.bg/hramove/index.php?region_id=53
Виж целия пост
# 28 803
Има ли църква с име Св. Атанасий в София?
В Горни Лозен има, до София.
Виж целия пост
# 28 804
Има ли църква с име Св. Атанасий в София?
В Горни Лозен има, до София.
Много много благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 28 805
Има ли срок за вземане на дребни печалби от националната лотария?
Виж целия пост
# 28 806
Има ли срок за вземане на дребни печалби от националната лотария?
На самия билет не пише ли?
Виж целия пост
# 28 807
не вярвам да има срок за получаване на печалби защото няма срок за продажбата на билетите.  може да доставят днес билети , но да се продават неограничено време до изчерпване на количествата. това не е обвързано с конкретна дата.

пп.коригирам се  Laughing   останал съм с впечатлението ,че свършат ли билетите отново доставят. и така  при всяко свършване.
Виж целия пост
# 28 808
Има ли срок за вземане на дребни печалби от националната лотария?

Цитат
Кога е крайният срок за получаване на печалба от моментните лотарийни игри на Национална лотария?

Крайният срок за получаване на печалби е 40 дни считано от деня на преустановяване на продажбата на съответния вид билети.

от тук https://www.7777.bg/help#pay_winnings_moment_games
Виж целия пост
# 28 809
45 дни е срокът за изплащане на печалбите.
Виж целия пост
# 28 810
Как се прави компреса с белтък за болно гърло? Белтъка директно върху кожата ли е или между марля? Колко пудра захар се слага? Колко време стои?
Виж целия пост
# 28 811
При увеличени, гнойни сливици всяка вечер им се прави компрес от 1 белтък от твърдо сварено яйце, настърган ситно или намачкан добре с вилица, поръсен с 1 чаена лъжичка пудра захар. слага се на марля, завива се около сливиците.
Отгоре се слага бинт или марля, завързва се с шал или друго нещо и така се спи.

П.П. Това са ми го правили като малка и ми беше много неприятно спането с "нещото", завързано на врата.  ooooh!
Виж целия пост
# 28 812
Можете ли да ми помогнете да намеря платен паркинг в центъра на София. Ще бъдем в района между бул. Сливница и бул. Тодор Александров. Необходим ми е за 3 дни,който ще са работни. Казаха ми за някакъв на ул. Партений Нишавски ,който бил и с добра тарифа(около 8-10 лв на ден) .Там дали ще се намери място?
Да, там винаги има места, паркирам когато оставям Димана в 30-СОУ!
Виж целия пост
# 28 813
Имам проблем с едни постоянно изскачащи реклами,в който и сайт да вляза. Излизат отстрани и отгоре по 5-6 реклами и не мога нищо да свърша като хората. С Хром съм, има ли опция да ги спра тези неща или са някакви вируси и нямат общо с хрома?
Виж целия пост
# 28 814
Имам проблем с едни постоянно изскачащи реклами,в който и сайт да вляза. Излизат отстрани и отгоре по 5-6 реклами и не мога нищо да свърша като хората. С Хром съм, има ли опция да ги спра тези неща или са някакви вируси и нямат общо с хрома?

Изтегли си някоя Anti-Malware програма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия